Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

σεξξ βοηθεια πλιζζζ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139164 από maria123 στις 28 Μαΐου 2017, 6:15μμ

maria123

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γειαα ειμαι 16 και το αγορι μου 22 και ειμαστε μια χαρα δεν υπαρχει το προβλημα ντρεπομαι να κυκλοφωρησω μαζι σου γιατι εισαι πιο μικρη και τα συνιθισμενα κλπ κλπ ... τελος παντων το θεμα ειναι οτι με τα προιγουμενα αγορια που πηγενα και καναμε σεξ δεν υπηρχε το προβλημα δεν μπαινει η δεν χωραει ..πριν το σεξ παντα ξεκιναω με ολους απο τα δαχτυλα για να υγρινει και για να ανοιξει καπως η τρυπα με το αγορι μου τωρα ομως υπαρχει το προβλημα το οτι βαζει μονο 2-3 δαχτυλα και λεει οτι και αυτα με το ζορι μπαινουν και οταν πηγε να βαλει το πεος του μεσα μου δεν εμπαινε με τιποτα και αυτο μου γινεται πρωτη φορα και το προβλημα το εχω εγω το ξερω .. μηπως η τρυπα μ ειναι αρκετα κλειστη και δεν χοραει η το πεος του πολυ χοντρο; δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο πραγματικα πειτε μου κι εσεις κατι γιατι κοντευω να τρελαθωω:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139168 από trelokotsidoy στις 30 Μαΐου 2017, 8:57μμ

trelokotsidoy

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου!!! Αν και δεν συμφωνώ με την ηλικία που κάνεις σεξ (εισαιπολυ μικρή) θα σου εξηγήσω. Καταρχάς ο κόλπος έχει μεγάλη ελαστικότητα εδώ χωράει να βγει παιδί ένα πέος δ ν θα χωρέσει??? Άρα κάντε πιο πολλά προκαταρκτικά ώστε να γίνεις όσο πιο υγρή γινεται....και μετά κλασικά με δάχτυλο ώστε να ανοίξεις. Προσπάθησε επίσης και με τον αυνανισμό που ελέγχεις καλύτερα τον εαυτό σου να χωρέσεις περισσότερα δαχτυλα μήπως και χωρέσει. Είναι αδύνατον να μην χωεαει...αν υπάρχει και πόνος παρά τα προκαταρκτικά δοκιμάστε ένα λιπαντικό με βάση το νερό και μπορει να δουλέψει!! Δοκίμασε το και πες μας!!!
Ελπίζω να σε βοήθησα❤❤❤
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139239 από Giorgakis7 στις 13 Ιουνίου 2017, 7:16μμ

Giorgakis7

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
αγαπητη μου μαρια το προβλημα εχει μια λυση οπως το κοβω εσυ πανε στο super market παρε ενα ανανα ξεφλουδισε τον και χωστο μεσα στο .... μονο ετσι θα λυθει το προβλημα σου τοχω δοκιμασει και γω μην ανχωνεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login