Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Παιχνίδια με φίλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139227 από 1990help.gr στις 11 Ιουνίου 2017, 10:46μμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γειά. Είμαι 18 χρόνων έφηβος και bi . Λοιπόν.. Πάω βόλτα με έναν κοντινό φίλο μου για να δει και την κοπέλα του. Αφού μιλήσουνε κτλπ πάμε σπίτι του να αραξουμε. Καθώς αράζουμε μαλακιζομασταν. Τον έπιανα κεφαλοκλειδομα , χτυπούσε για να ξεφύγει κτλπ. Συνηθίζουμε να χτυπιομαστε αλλά πάντα αυτός είναι ο ποιο δυνατός. Τεσπα όπως μαλακιζομαστε με πιάνει και με σφινωνει στα πόδια του ώστε να μην μπορώ να ξεφύγω , πάω να του πιάσω τα αρχιδια για να με αφήσει και είχε καυλωσει. Όπως και γω . το κατάλαβε ότι κομπλαρα και λέει ότι καυλωσε από αγαμιες απο την κοπέλα του τεσπα. Μετά καθώς δεν μπορούσα να ξεφύγω μου ανοίγει το παντελόνι βγάζει έξω τον πουτσο μου και μου την παίζει γελοντας. Ε και έκανα και εγώ το ίδιο.αλλά αντισταθηκα και το σταμάτησα. Ε και μαλακιζομασταν παλι. Να μην τα πολυλογώ στο τέλος κάθεται πάνω στο.λαιμό μου και βγάζει έξω το πούτσο του προσπαθώντας να τον χωσει στο στόμα μου και καλά για πλάκα. Τεσπα μετά από όλα αυτά ηρεμισαμε και μετά από λίγο πήγα σπίτι μου γιατί βαριόμουν. Το θέμα είναι.. Ο φίλος μου είναι γκέι είναι μπαι ή στραιτ?? Μετά από όλα αυτά?? Να συμπληρώσω ότι με πειράζει ξέρω γω μου πιάνει τις ρόγες και τον κωλο και καλά για πλάκα. Φέρεται σαν στραιτ πχ. Βλέπει κωλους και μουναρες κτλ τα συνηθισμένα αλλά ρε παιδιά λέτε να παίζει κάτι?? Και να το κρατάει κρυφό?? Α και από τότε έχει αποκοπεί κάπως δεν μου στέλνει δεν πολύ μιλάμε γενικά οπως πριν. Να συμπληρώσω ότι αυτά έγιναν πριν ένα μήνα περίπου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139229 από Akis2000 στις 12 Ιουνίου 2017, 10:44μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σίγουρα δεν είναι gay. Αν ήταν δεν θα πήγαινε με γυναίκες και δεν θα καύλωνε με γυναικείους κώλους. Θα τον τοποθετούσα ανάμεσα σε str8 και bi. Το τελευταίο θα έλεγα πως είναι μέχρι στιγμής τουλάχιστον, μόνο στο μυαλό του. Μπορεί να καυλώνει με γυναίκες, άλλα στη δική σας περίπτωση λες ότι τον έπιασες εκτός από τα τραβηγμένα πειράγματα, να έχει καυλώσει κιόλας. Δεν είναι παράξενο ένα αγόρι να καυλώνει και στη θέα ενός άλλου αντρικού πέους. Θα έλεγα πως είναι αρκετά συνηθισμένο μάλιστα, απλά οι περισσότεροι για λόγους ταμπού φοβούνται να το παραδεχτούν. Επιστρέφοντας στη δική σας περίπτωση, ο φίλος σου εκείνη την ημέρα ένιωθε καύλες γιατί όντως μπορεί να μην του έκατσε φάση με την κοπέλα του οπότε έπρεπε κάπως να την εκδηλώσει. Και η πιο κοντινή ευκαιρία ήσουν εσύ. Τώρα όσον αφορά την αποστασιοποίησή του από εσένα μετά από εκείνο το περιστατικό έχει να κάνει με τις ενοχές τις οποίες νιώθει σχετικά με το συμβάν. Ενοχές απέναντι στον εαυτό του και την κοπέλα του αλλά και τον υπόλοιπο περίγυρο. Δεν μπορεί να αποδεχτεί το γεγονός ότι καυλώνει και με αντρικά όργανα. Και του φίλου σου του έχω νέα. Ακόμα και αν δεν κάνει ποτέ κάτι με άντρα, αυτή η επιθυμία θα τον κυνηγάει μία ζωή. Εσύ δε μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό. Αν σε ενδιαφέρει η παρέα του, άστον να γυρίσει μόνος του και αν και όταν το κάνει, μη το ξανα αναφέρεις. Και που ξέρεις, κάποια στιγμή που θα είστε οι δυο σας ίσως ξανά φουντώσει η επιθυμία του να κάνει κάτι μαζί σου. Μόνο που τότε θα σε συμβούλευα να μην το παίξεις δύσκολος. Το δοκίμασες αυτό και δεν είδες αποτέλεσμα. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139230 από Giorgakis7 στις 12 Ιουνίου 2017, 11:23μμ

Giorgakis7

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κατά την γνώμη μου είναι bi εφόσον έχει και κοπέλα όπως προείπες, εγώ θα σε συμβούλευα φιλικά αφού και εσύ είσαι bi όπως είπες να κάνεις ένα παιχνιδάκι μαζί του και που ξέρεις μπορεί να σου βγει και σε καλό! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139253 από 1990help.gr στις 15 Ιουνίου 2017, 4:34μμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis2000@12 Ιουνίου 2017)
Σίγουρα δεν είναι gay. Αν ήταν δεν θα πήγαινε με γυναίκες και δεν θα καύλωνε με γυναικείους κώλους. Θα τον τοποθετούσα ανάμεσα σε str8 και bi. Το τελευταίο θα έλεγα πως είναι μέχρι στιγμής τουλάχιστον, μόνο στο μυαλό του. Μπορεί να καυλώνει με γυναίκες, άλλα στη δική σας περίπτωση λες ότι τον έπιασες εκτός από τα τραβηγμένα πειράγματα, να έχει καυλώσει κιόλας. Δεν είναι παράξενο ένα αγόρι να καυλώνει και στη θέα ενός άλλου αντρικού πέους. Θα έλεγα πως είναι αρκετά συνηθισμένο μάλιστα, απλά οι περισσότεροι για λόγους ταμπού φοβούνται να το παραδεχτούν. Επιστρέφοντας στη δική σας περίπτωση, ο φίλος σου εκείνη την ημέρα ένιωθε καύλες γιατί όντως μπορεί να μην του έκατσε φάση με την κοπέλα του οπότε έπρεπε κάπως να την εκδηλώσει. Και η πιο κοντινή ευκαιρία ήσουν εσύ. Τώρα όσον αφορά την αποστασιοποίησή του από εσένα μετά από εκείνο το περιστατικό έχει να κάνει με τις ενοχές τις οποίες νιώθει σχετικά με το συμβάν. Ενοχές απέναντι στον εαυτό του και την κοπέλα του αλλά και τον υπόλοιπο περίγυρο. Δεν μπορεί να αποδεχτεί το γεγονός ότι καυλώνει και με αντρικά όργανα. Και του φίλου σου του έχω νέα. Ακόμα και αν δεν κάνει ποτέ κάτι με άντρα, αυτή η επιθυμία θα τον κυνηγάει μία ζωή. Εσύ δε μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό. Αν σε ενδιαφέρει η παρέα του, άστον να γυρίσει μόνος του και αν και όταν το κάνει, μη το ξανα αναφέρεις. Και που ξέρεις, κάποια στιγμή που θα είστε οι δυο σας ίσως ξανά φουντώσει η επιθυμία του να κάνει κάτι μαζί σου. Μόνο που τότε θα σε συμβούλευα να μην το παίξεις δύσκολος. Το δοκίμασες αυτό και δεν είδες αποτέλεσμα. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.

Άν δείς και τις άλλες μου συζητήσεις στο Φόρουμ που έχω γράψει, λένε για το ίδιο άτομο. Αν θες τσέκαρε τα και γράψε μου μία απάντηση, γράφεις τις καλύτερες απαντήσεις που έχω δει μέχρι στιγμής στο Φόρουμ Συγχαρητήρια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139256 από 1990help.gr στις 15 Ιουνίου 2017, 4:56μμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(1990help.gr@15 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(Akis2000@12 Ιουνίου 2017)
Σίγουρα δεν είναι gay. Αν ήταν δεν θα πήγαινε με γυναίκες και δεν θα καύλωνε με γυναικείους κώλους. Θα τον τοποθετούσα ανάμεσα σε str8 και bi. Το τελευταίο θα έλεγα πως είναι μέχρι στιγμής τουλάχιστον, μόνο στο μυαλό του. Μπορεί να καυλώνει με γυναίκες, άλλα στη δική σας περίπτωση λες ότι τον έπιασες εκτός από τα τραβηγμένα πειράγματα, να έχει καυλώσει κιόλας. Δεν είναι παράξενο ένα αγόρι να καυλώνει και στη θέα ενός άλλου αντρικού πέους. Θα έλεγα πως είναι αρκετά συνηθισμένο μάλιστα, απλά οι περισσότεροι για λόγους ταμπού φοβούνται να το παραδεχτούν. Επιστρέφοντας στη δική σας περίπτωση, ο φίλος σου εκείνη την ημέρα ένιωθε καύλες γιατί όντως μπορεί να μην του έκατσε φάση με την κοπέλα του οπότε έπρεπε κάπως να την εκδηλώσει. Και η πιο κοντινή ευκαιρία ήσουν εσύ. Τώρα όσον αφορά την αποστασιοποίησή του από εσένα μετά από εκείνο το περιστατικό έχει να κάνει με τις ενοχές τις οποίες νιώθει σχετικά με το συμβάν. Ενοχές απέναντι στον εαυτό του και την κοπέλα του αλλά και τον υπόλοιπο περίγυρο. Δεν μπορεί να αποδεχτεί το γεγονός ότι καυλώνει και με αντρικά όργανα. Και του φίλου σου του έχω νέα. Ακόμα και αν δεν κάνει ποτέ κάτι με άντρα, αυτή η επιθυμία θα τον κυνηγάει μία ζωή. Εσύ δε μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό. Αν σε ενδιαφέρει η παρέα του, άστον να γυρίσει μόνος του και αν και όταν το κάνει, μη το ξανα αναφέρεις. Και που ξέρεις, κάποια στιγμή που θα είστε οι δυο σας ίσως ξανά φουντώσει η επιθυμία του να κάνει κάτι μαζί σου. Μόνο που τότε θα σε συμβούλευα να μην το παίξεις δύσκολος. Το δοκίμασες αυτό και δεν είδες αποτέλεσμα. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.

Άν δείς και τις άλλες μου συζητήσεις στο Φόρουμ που έχω γράψει, λένε για το ίδιο άτομο. Αν θες τσέκαρε τα και γράψε μου μία απάντηση, γράφεις τις καλύτερες απαντήσεις που έχω δει μέχρι στιγμής στο Φόρουμ Συγχαρητήρια!

Σχετικά για τις άλλες συζητήσεις δεν ήξερα ακόμα τι ήμουν και ήταν πριν 2 χρόνια και είχα αναστατωθεί με όλα αυτά, γι αυτό μην παρεξηγήσεις αυτά που λέω στη συζήτηση. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139261 από Akis2000 στις 15 Ιουνίου 2017, 11:11μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ωστόσο οι χρονολογίες με τις οποίες εξιστορείς τα γεγονότα με έχουν λίγο μπερδέψει. Any way, είπες ότι ο φίλος στον οποίο αναφέρεσαι και που λες ότι παίχτηκε η φάση μετά την επίσκεψη στην κοπέλα του, είναι το ίδιο για το οποίο μιλάς πριν 2 χρόνια. Για να καταλάβω, 2 χρόνια προσπαθείς να διαπιστώσεις εάν ο φίλο σου είναι gay έτσι ώστε να χειριστείς αναλόγως την κατάσταση; Δεν είναι κάπως μεγάλο το χρονικό διάστημα το οποίο έχεις αναλωθεί σε αυτό το ερώτημα; Αν σε απασχολεί τόσο που να μην σε αφήνει να πας παρακάτω, θα συμφωνήσω με τον άλλο φίλο που σου λέει αν κατάλαβα καλά να κοιτάξεις να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα και σύντομα μαζί του. Μπορεί να ρισκάρεις να τον χάσεις για πάντα αλλά σκέψου. Αν ανταποκριθεί θετικά, θα τον έχεις όπως δεν τον είχες ποτέ σου μέχρι τώρα. Αν ανταποκριθεί αρνητικά, μπορεί να στεναχωρηθείς ξέροντας ότι σβήνουν οι όποιες ελπίδες σου για κάτι μαζί του, ωστόσο όμως έστω και δύσκολα θα σε βοηθήσει να πας παρακάτω. Άλλωστε, ούτε και τώρα τον έχεις. Απλά θα τον συνειδητοποιήσεις μία ώρα αρχύτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139303 από 1990help.gr στις 19 Ιουνίου 2017, 12:05πμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis2000@15 Ιουνίου 2017)
Καταρχάς σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ωστόσο οι χρονολογίες με τις οποίες εξιστορείς τα γεγονότα με έχουν λίγο μπερδέψει. Any way, είπες ότι ο φίλος στον οποίο αναφέρεσαι και που λες ότι παίχτηκε η φάση μετά την επίσκεψη στην κοπέλα του, είναι το ίδιο για το οποίο μιλάς πριν 2 χρόνια. Για να καταλάβω, 2 χρόνια προσπαθείς να διαπιστώσεις εάν ο φίλο σου είναι gay έτσι ώστε να χειριστείς αναλόγως την κατάσταση; Δεν είναι κάπως μεγάλο το χρονικό διάστημα το οποίο έχεις αναλωθεί σε αυτό το ερώτημα; Αν σε απασχολεί τόσο που να μην σε αφήνει να πας παρακάτω, θα συμφωνήσω με τον άλλο φίλο που σου λέει αν κατάλαβα καλά να κοιτάξεις να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα και σύντομα μαζί του. Μπορεί να ρισκάρεις να τον χάσεις για πάντα αλλά σκέψου. Αν ανταποκριθεί θετικά, θα τον έχεις όπως δεν τον είχες ποτέ σου μέχρι τώρα. Αν ανταποκριθεί αρνητικά, μπορεί να στεναχωρηθείς ξέροντας ότι σβήνουν οι όποιες ελπίδες σου για κάτι μαζί του, ωστόσο όμως έστω και δύσκολα θα σε βοηθήσει να πας παρακάτω. Άλλωστε, ούτε και τώρα τον έχεις. Απλά θα τον συνειδητοποιήσεις μία ώρα αρχύτερα.

Είναι αρκετά περίπλοκο γιατί δεν ξέρω τι ακριβώς θέλει.. γενικώς δεν πολύ μιλάω μαζί του τελευταία και όλα αυτά ξεκίνησαν από το δημοτικό (τα λέω αναλυτικά στις άλλες μου συζητήσεις) συνέχεια όταν προσπαθώ να καταλάβω τι είναι δηλαδή όταν πάω εγώ να κάνω μία κίνηση αυτός συνέχεια απομακρύνεται αλλά ξανακάνει τα ίδια. Είμαι πολύ μπερδεμένος σε αυτό το θέμα και δεν ξέρω τι να κάνω.. Εννοείται ότι δεν πρόκειται να τον ρωτήσω. Προτιμώ να μην μάθω ποτέ το τι είναι παρά να χαλάσω τη φιλία μας. Εξάλλου δεν είναι ότι θέλω τόσο πολύ να μάθω γιατί δεν θα ξέρω την αντίδρασή του. Δηλαδή δεν με αφήνει πίσω το ότι δεν έχουμε ξεκαθαρίσει τα πράγματα. Συν ότι μπορώ και θέλω να κάνω κάτι με κοπέλα. Απλά αν ήθελε να γίνει κάτι θα μπορούσε να το κάνει καιρό τώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login