Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

καυλωνω με μπανανες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139237 από Giorgakis7 στις 13 Ιουνίου 2017, 7:09μμ

Giorgakis7

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καθε φορα που η μαμα μου παει για ψωνια και παιρνει αυτα τα κιτρινα μακρουλα πραγματα και γενικως καθε ειδους μεγαλο φρουτο βλεποντας τα μου ερχεται μια ορεξη να τα παρω και να "παιξω" μαζι τους..
Καμια βοηθεια;
Ειμαι αντρας και στρειτ(νομιζω) καθως ειχα σχεσεις στο παρελθον αλλα τον τελευταιο καιρο (1-2 χρονια) δεν γινεται και σχεδον τιποτα
Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139243 από Akis2000 στις 14 Ιουνίου 2017, 1:45πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Εντάξει, καταρχάς για να φαντάζεσαι παιχνίδια με αυτά τα αντικείμενα το πιο πιθανό να εξιτάρεσαι με τέτοιες ιδέες. Μην τρελαίνεσαι, δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου. Ούτε ο πρώτος είσαι, ούτε ο τελευταίος που κάποια στιγμή της ζωής σου διαπιστώνεις ότι εκτός από τις γυναίκες μπορεί να σε καυλώνουν και άλλα πράγματα. (αλήθεια, δεν μας είπες πόσο χρονών είσαι).
Ωστόσο ένας πολύ σημαντικός λόγος είναι και το γεγονός ότι για μεγάλη χρονική περίοδο δεν σου κάθετε φάση με γυναίκες. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα πολλές φορές ο ανθρώπινος νους να δημιουργεί καταστάσεις που παλαιότερα δεν περνούσαν από το μυαλό σου προκειμένου να νιώσεις κάποιο ερεθισμό. Λες ότι σου έρχεται η όρεξη, εννοείς ότι μέχρι στιγμής σου είναι απλά επιθυμία, ή έχεις προχωρήσει και με κάποια αντικείμενα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login