Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΕΡΙ ΦΙΜΩΣΗΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139250 από Johnny_bratsoni στις 15 Ιουνίου 2017, 12:59μμ

Johnny_bratsoni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.Θα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου μαζι σας και οποιος μπορει να με βοηθησει να βγαλω ενα συμπερασμα.Ειμαι 17 χρονων και γεννηθηκα με κηλη και οταν εφτασε η ηλικια να κανω την εγχειρηση οι γιατροι διαπιστωσαν πως ειχα και φιμωση.Τελοσπαντων εγιναν και οι δυο επεμβασεις και ηταν επιτυχης.Τα τελευταια δυο χρονια ομως παρατηρω πως το πετσακι καλυπτει και παλι το κεφαλι του πεους μου.Δεν με ενωχλει ή με ποναει ουτε ελαχιστα.Οταν ειναι σε στιση καλυπτει σχεδον την μιση βαλανο αλλα αν το τραβιξω ξεκαλυπτεται πληρως και δεν ξανακατεβαινει.Οταν ομως δεν ειναι σε στιση καλυπτει ολοκληρη την βαλανο.Δεν ξερω τι να συμπερανω εχω μπερδευτει και ειμαι λιγο αγχωμενος γιατι θελω να αποφυγω την περιπτωση του χειρουργιου καθως δεν εχω καθολου καλες αναμνησεις απο μικρος.
Παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139287 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 10:46μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δεν νομίζω να είναι κάτι κακο.... Μπορεί να μην είσαι σε πλήρης στύση η να έχεις παραπάνω κιλά... αν δεν ισχύει κάτι πανε σε έναν γιατρό Έτσι για να σου φύγει η περιέργεια....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login