Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σάββατο, 20 Απριλίου

Ξύρισμα στα πόδια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139268 από Jopelpi04 στις 16 Ιουνίου 2017, 2:56μμ

Jopelpi04

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεία σας μέλη του ftou.gr, θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας σχετικά με το ξύρισμα των ποδιών. Είμαι αγόρι και μερικές κοπέλες μου έχουν πεί πως προτιμούν τα ξυρισμένα πόδια, κάποιες άλλες όχι και κάποιες άλλες πως δεν έχουν πρόβλημα. Συμπεριλαμβάνονται και όσα έχω διαβάσει από διάφορα forum και το internet. Εσείς τί μου προτείνετε;
Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Υ.Γ. Η κοπέλα μου λέει πως δεν έχει θέμα αλλά ξέρω πως της αρέσουν τριμαρισμένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #139271 από Johnny_bratsoni στις 16 Ιουνίου 2017, 6:01μμ

Johnny_bratsoni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε.Προσωπικα πιστευω πως το να ξυριζεις τα ποδια σου δεν ειναι ντροπη και το κανεις μονο αν το θες εσυ και κανενας αλλος.Εγω ειμαι 17 και το κανω γιατι ειχα υπερβολικα πολλες τριχες και δεν αρεσε ουτε σε εμενα ουτε και στις περισσοτερες κοπελες που ειχα ρωτησει για την γνωμη τους.Για να ειμαι πιο ακριβης,δεν μου αρεσε ουτε να εχω πολλες τριχες στα ποδια μου αλλα ουτε και να ειναι τελειως ξυρισμενα,γιαυτο και αγορασα μια ηλεκτρικη ξυριστικη μηχανη και απλα τα κουρευω χρησιμοποιωντας την μικροτερη σκαλα.Ειναι η καλυτερη επιλογη για εμενα γιατι δεν ειναι τελειως ξυρισμενα ενω οι τριχες που μενουν δεν ειναι μεγαλες και δεν με ενωχλουν.Επαναλαμβανω αυτη την διαδικασια περιπου μια φορα τον μηνα.Πιστευω πως ισως να σου αρεσει αυτη η ιδεα και να μην εχει προβλημα και η κοπελα σου.
Αποδεκτη αν σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139282 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 7:30μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
οπωςι νιώθεις εσυ καλά.... Μην ακούς κανέναν.... θες να ξυριστεις θες να μην ξυριστεις όλα καλά.... εμένα προσωπικά δεν μ'αρέσει να ξυριζεται ο άντρας ακόμα και στην περιοχή να τα παίρνει λίγο αλλα όχι γουλιά για να μην κάνει αντίθεση.... κανείς δεν σε υποχρεώνει για κάτι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login