Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Συμφέρει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139272 από Navalni στις 16 Ιουνίου 2017, 6:01μμ

Navalni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν προβληματίστηκα που να βάλω το θέμα κι αποφάσισα να το βάλω εδώ. Είμαι 18 ετών. Πρόσφατα έκανα σχέση με μια κοπέλα που μου αρέσει πολύ 19 ετών αυτή. Μου είπε πως στο σεξ μπορώ να κάνω ότι θέλω να την πάρω από πίσω στα τέσσερα,να τελείωνω όπου θέλω κτλ αλλά στην σχέση μας αυτή θα κάνει απόλυτο κουμάντο τα πάντα αυτή θα τα αποφασίζει. Κατά τη γνώμη σας συμφέρει μια τέτοια σχέση κάτω από αυτούς τους όρους;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139276 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 6:44μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
τι ακριβώς εννοεί? θα υπογραψεται και συμβόλαιο? Και δεν κατάλαβα τι εννοεί? Δηλαδή στο σεξ θα κάνεις ότι θες οκ άρα το γουστάρει... αλλα στην σχέση θα κάνει κουμάντο αυτή? Τι θα πληρώνει τα πάντα θα σου φέρεται άσχημα δεν θα σε υπολογίζει θα κάνει ότι γουστάρει και θα αποφασίζει τα πάντα Σαν να μην υπάρχεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139277 από Navalni στις 16 Ιουνίου 2017, 6:57μμ

Navalni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αυτή θα οδηγάει, αυτή θα διαχειρίζεται τα οικονομικά,αυτή θα ελέγχει τα πάντα αυτή θα αποφασίζει τι θα γίνεται στη σχέση μας κτλ.Φαίνεται ότι γουσταρει να καθοριζω τα πάντα στο σεξ εγώ και αυτή απλώς να παραδίνεται σε μένα να την πάρω όπως θέλω όταν θέλω με όποιον τρόπο θέλω αλλά της αρέσει να κάνει κουμάντο στα πάντα στη σχέση μας.Είναι πολύ όμορφη κοπέλα και υποσχέθηκε ότι θα παίρνει τις αποφάσεις για το καλό της σχέσης μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139280 από Navalni στις 16 Ιουνίου 2017, 7:11μμ

Navalni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Προβληματζομαι αλλά με αυτή την κοπέλα έχω δεθεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139281 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 7:26μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοίτα... τα οικονομικά να τα κοιτάει να τα κανονίζει να κάνει κουμάντο καλό Ναι οκ καλό είναι αυτό... Όσο το να οδηγάει καλό θα ήταν ο ένας στο πήγαινε ο άλλος στο ελα... Έτσι ικανοποιήσετε και οι δύο... Στο σεξ στο ξανα λέω είναι καλό να κάνει ο άντρας κουμάντο... Όσο για το άλλο το ότι θα αποφασίζει τα πάντα για την σχέση σας δεν ξέρω... δοκίμασε το Αφού βλέπω πως το θες και δες εσύ από εκεί και πέρα... σε ευχαριστεί αυτή η κατάσταση αν Ναι συνέχισε αν όχι σταματά... απλά ότι και να γίνει πρόσεχε μην σου φέρεται άσχημα και μην νιωθεις ότι σε σέρνει από την μύτη... Μπορεί και να ολα αυτα είναι απλα λάθος σκεψεις μου... Γιατί και εγώ δεν θα καταλάβαινα τι θα εννοούσε... ξεκινά το και βλέπουμε: )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139283 από Navalni στις 16 Ιουνίου 2017, 8:08μμ

Navalni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Και στην οδήγηση αυτή θα κάνει κουμάντο. Σε όλα εκτός απο το σεξ αυτή θα κάνει κουμάντο. Φαίνεται ότι της αρέσει στη σχέση να έχει το πάνω χέρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139284 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 8:12μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αμα συμβιβάζεσαι με αυτό καντο.... Δεν είναι απόφαση ζωής.... δικομασρ το και δες... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login