Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα αισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Είναι σα να βλέπεις την πεθερά σου να πέφτει στο γκρεμό μαζί με το αυτοκίνητό σου.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Σας εχουν πιασει με σηκωμενο πεος ?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139371 από thanashs07 στις 23 Ιουνίου 2017, 8:37μμ

thanashs07

banned
μέλος από: 21/6/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Nicknawtr@22 Ιουνίου 2017)
Ποσο την εχεις?

17 εκ φιλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139372 από thanashs07 στις 23 Ιουνίου 2017, 10:53μμ

thanashs07

banned
μέλος από: 21/6/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kostas.tosk@22 Ιουνίου 2017)
Δεν ειπε τπτ κακο..Με πετυχε αργοτερα πολλες φορες να την παιζω και μια φορα με ειδε και στη στιγμη της κορυφωσης(οπου btw αυτα που εβγαλα εκεινη τη φορα δεν τα χα ξαναβγαλει ποτε σε ποσοτητα :P )


δεν ειπε τιποτα κωστα, αλπλα ειχε ενα ελαφρι χαμογελο και δεν πηρε το βλεμα της απο πανω Αν βασικα για τ αντιδρασης ειθελα να μαθω θα το κανω σε αλλη ερωτηση. Εσενα δεν σου ειοε τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139373 από kostas.tosk στις 24 Ιουνίου 2017, 1:42πμ

kostas.tosk

μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Οχι δεν ειπε τιποτα απλα κοιταζε..Καπου 16-17 ημουν οταν εγινε πρωτη φορα αλλα ξανατυχε κ αργοτερα να με δει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139390 από Nick2555 στις 26 Ιουνίου 2017, 1:18πμ

Nick2555

banned
μέλος από: 26/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εμενα μου συνέβει αυτο οταν ήμουν 18 χρονων. Ηταν καλοκαιράκι καλη ώρα και οι γονεις μου ηταν σε εναν γάμο σε ενα νησί όποτε ήμουν μονος για πολλές ώρες. Παρόλο που είχα ανοιχτό το air condition κυκλοφορούσα με το μποξεράκι. Απο κατω νοικιάζει μια κυρία 42-43 χρονων χωρισμένη που εχει ενα παιδι γύρω στα 15. Μια απο αυτές τις μερες χτύπησε η πόρτα και οταν ρωτησα ποιος ειναι μου απάντησε πως ειμαι η Ελένη και ήρθα να αφήσω το ενοίκιο . Δεν σκέφτηκα την ενδιμασια μου και άνοιξα χωρίς αναστολές . Η γυναικα με είδε να φοράω μονο το μποξεράκι μου αλλα δεν ειπε τίποτα. Την ειπα να περάσει μεσα για να μην στέκεται και ετσι εκανε . Πήγαμε στον καναπέ και έπειτα απο τις γνωστές χαιρετούρες μου έδωσε τα χρήματα. Επειδή γνωριζόμασταν χρόνια ειχαμε μια οικειότητα και καθίσαμε να μιλησουμε. Κάποια στιγμή νιώθω κατι να συμβαίνει στο εσώρουχο και μισό λεπτο μετα ήμουν σε πλήρη στύση . Η γυναικα έπαθε σοκ στη θέα του σηκωμένου μου πέος που φαινόταν σαν μια σημαία να ανεβαίνει στο βρακι. Δεν μου ειπε τίποτα στη αρχη και εγω απο ντροπή έκατσα λιγο πιο διπλα. Τοτε μου ειπε πως ειναι φυσιολογικό στη ηλικία μου και μου πρότεινε να κάτσω διπλα της. Τοτε μου έπιασε το χερι και στη συνεχεια άρπαξε το καυλι πάνω απο το εσώρουχο. Δεν πρόλαβα να μιλήσω καθώς με πρόλαβε αυτη λέγοντας πως είχε να κανει σεξ πολυ καιρό και λόγω τπυ παιδιού δεν θελει να φέρνει αντρες σπίτι. Εγω σηκώθηκα και εβγαλα το μποξεράκι. Αυτη το μάζεψε απο κατω και άρχισε να το μυρίζει (παλι καλα ηταν καθαρό ) στη συνεχεια γδύθηκε και άρχισε να με φιλάει. Όπως καταλαβαίνεις η κατάσταση οδήγησε σε σεξ στο κρεβατι των γονιών μου. Επειδή η κόρη της έλειπε περάσαμε το επόμενο διήμερο συνεχεια στο σπίτι μου κάνοντας σεξ και παίζοντας διαφορά σεξουαλικα παιχνίδια. Ηταν τρομερό. Ακομα ευχάριστη την μητέρα φύση για αυτο το δώρο. Απο τοτε πηγαινω κρυφά σπίτι της για σεξ που και που αν και πλέον με ενδιαφέρει και η κόρη αλλα άσχετο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login