Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάνω δύο εβδομάδες δίαιτα και το μόνο που έχασα είναι δύο εβδομάδες.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Γυμνισμός σε αποδυτηρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139374 από Nick255 στις 24 Ιουνίου 2017, 2:40πμ

Nick255

μέλος από: 24/6/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι 18 χρονων και ξεκινησα πρόσφατα κολύμβηση. Τα αποδυτηρια χωρίζονται σε παιδικά , αντρικά και γυναικεία. Εγω προφανως πηγαινω στα αντρικά. Ομως το θεμα ειναι οτι και πολλα μικρά αγοράκια έρχονται στα αντρικά πολλές φορες με την συνοδεία του πατέρα ή της μητέρας τους. Εγω γυμνιστής δεν ειμαι αλλα δεν εχω θεμα με το σώμα μου. Ετσι οταν τελειώνω την προπόνηση πηγαινω στο ντους γυμνος για να πλυθώ. Πριν απο δυο μερες ξεκινησα και παρατηρούσα πως οταν κανω μπανιο ερχόντουσαν πιτσιρίκια (10-11) χρονων είτε παρέα είτε μόνα τους να κάνουν μπανιο . Αυτά ειναι με το μαγιο προφανως. Το πρόβλημα ειναι πως καθώς κανω ντους τα βλέπω να κοιτάνε με εμμονή το πέος μου λες και ειναι κατι εξωγήινο. Η αληθεια ειναι πως με τους ενήλικες δεν εχω θεμα γιατι ειναι αρκετά ώριμοι . Ομως τα αγοράκια δεν εχουν εξοικειωθεί με το σώμα τους. Και γι αυτο βρίσκομαι σε άβολη θέση οταν πχ με κοιτάει ένας επίμονα το πέος και μετα γυρνάει στους φίλους του να τους πει τα μαντάτα με αποτέλεσμα να εχω μια παρέα πέντε έξι ατόμων να μου κοιτάνε το πέος ενώ εγω πλένομαι. Πολλές φορες μάλιστα δεν διστάζουν να σχολιάσουν του τύπου "πω πω τι μεγαλο πουλάκι εχει αυτος" ή να με ρωτάνε γιατι ειναι τοσο μεγαλο (παρεπιμπτωντος 18 εκατοστά) και πολλές φορες να έρχονται και να μου το πιάνουν οταν δεν κοιτάω. Γενικα αισθάνομαι πολυ άβολα γιατι παρόλο που θελω να τους δωσω ενα μάθημα σεξουαλικης αγωγής σχετικα με το αντρικό σώμα υπαρχει παντα ο κίνδυνος να χαρακτηριστείς. Προφανως αυτο δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα καθωσ εχουν γονεις. Βέβαια ως άντρας θα εχεις και κάποιες ακυρες στυσεις και εκει τα πραγματα περιπλέκονται πολυ. Θα ηθελα να μου πείτε τη γνώμη σας .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139376 από kostas.tosk στις 24 Ιουνίου 2017, 3:13πμ

kostas.tosk

μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοιτα ειναι πολυ μικρα οποτε μην παρεις καμια πρωτοβουλια γιατι θα ειναι μεγαλη μαλακια..Αλλα τι εννοεις ερχονται και στον πιανουν?Σηκωμενο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139388 από Nick2555 στις 26 Ιουνίου 2017, 12:58πμ

Nick2555

banned
μέλος από: 26/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κοιτα γενικα μιλάω τις περισσότερες φορες δεν ειναι σηκωμένος γιατι δεν υπαρχει λόγος. Ομως καμια φορά αντρες είμαστε και έχουμε στύση χωρίς κάποιο λόγο. Πιθανότατα επειδή για μενα ειναι η πρώτη φορά σε δημόσιο χώρο που βρίσκομαι γυμνος σε κοινή θέα να με ερεθίζει λιγο. Το θεμα ειναι οτι δεν μπορώ να τα κοιτάω συνειχεια γιατι νιώθω άβολα να με κοιτάνε στο πέος. Ειμαι 1,93 και οσο να ναι βρίσκονται εκτός του οπτικού σου πεδίου . Ετσι υπαρχει παντα ο κίνδυνος να μην τα δω να έρχονται με αποτέλεσμα να μου τον πιάνουν και να τον τραβάν για να φανει το κεφαλάκι προτού απομεκρυνω να χέρια τους . Το θεμα ειναι οτι ειναι παιδάκια και δεν καταλαβαίνουν άμα τους μιλας. Να προσπαθήσω να κανω κατι αντίστοιχο για παραδειγματισμό θα με φέρει σε δύσκολη θέση.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #139818 από panos74 στις 30 Αυγούστου 2017, 1:51μμ

panos74

banned
μέλος από: 30/8/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου κακώς επιτρέπονται τα παιδάκια στα αντρικά αποδυτήρια - μην ανεχτείς παρενοχλήσεις γιατί μπορεί να βρεις τον μπελά σου χωρίς να φταις. Οι άντρες μεταξύ τους είναι διαφορετικά, δεν έχουν λόγους να ντρέπονται. Εγώ κάνω μπάνιο και κυκλοφορώ γυμνός στα αποδυτήρια του γυμναστηρίου όπως και όλοι οι υπόλοιποι. Και δεν είμαι κανέας άδωνις - φυσιολογικός άντρας. Επίσης μου έχει τύχει να ερεθιστώ κάνοντας μπάνιο και δεν το έκρυψα. Το σαπούνι, το ζεστό νερό, τα αδιάκριτα βλέματα στο σηκωμένο μου πέος είναι ερεθιστικά. Κάνω χρόνια γυμνισμό σε παραλίες γυμνιστών κι έχω μάθει ότι όλα τα σώματα είναι όμορφα. Τίποτα δεν απαγορεύεται όταν γίνεται μεταξύ ενηλίκων αλλά όταν εμπλέκονται παιδιά τα όρια πρέπει να είναι αυστηρά και απόλυτα. Δεν λέω ότι εσύ κάνεις κάποιο λάθος, μάλλον οι πατεράδες τους φταίνε. Εσύ είσαι σε ιδιωτικό χώρο για άντρες, κάνεις μπάνιο και είναι γελοίο να κάνεις μπάνιο με μαγιό. Το ότι σου σηκώνεται που και που χωρίς λόγο μόνο χαρά πρέπει να σου δίνει. Αυτό έλειπε, στην ηλικία σου, να μην σου σηκωνότανε. Άσε που αποκλείεται να είσαι ο μόνος. Χρόνια στα αποδυτήρια γυμναστηρίων έχω δει εκατοντάδες άντρες σε στύση. Κανείς δεν το κάνει θέμα. Άντρες είμαστε. Αρχές Αυγούστου, σε άδειο γυμναστήριο, μπαίνω στα ντουζ γυμνός και βλέπω έναν τριαντάρι να τραβάει μαλακία. Με το που με βλέπει μαζεύεται. Χαλάρωσε του λέω, υγεία είναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login