Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ΣΜΝ; ουρολοίμωξη;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139475 από agapi22 στις 16 Ιουλίου 2017, 3:39πμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Γεια σασσς! Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Με έπιασαν πριν μια βδομαδα περιπου τα συμπτώματα της ουρολοιμωξης. Ε δεν μπορουσα να παω στον γιατρο γιατι ειχα περιπδο οποτε μ εδωσε μια αντιβίωση για την ουρολοίμωξη να την παρω σε μικρο χρονικό διαστημα 3 χάπια τουλαχιστον ώστε να δουμε αν θα δω βελτίωση για να καταλάβουμε αν ειναι κατι τετοιο. Ειδα. Τωρα ειμαι μια χαρά. Μετα απο 5 μερες. Το μονο π εχω ειναι εναν ελαφρύ πόνο στην ουρήθρα. Πολυ ελαφρύ και μια στο τοσο. Θα παω την τριτη βεβαια στον γιατρο. Δεν θα το αφησω απλα ηθελα την γνωμη σας μεχρι τοτε. Απλα 2 μερες πριν μου εμφανιστούν τα συμπτώματα εκανα σεξ. Διαβασα ομως οτι τα ιδια συμπτώματα μπορει να εχουν και τα χλαμύδια κλπ. Το θεμα ειναι οτι ειναι δυνατον να εμφανίστηκαν συμπτώματα και μαλιστα σε τοσο μικρο χρονικό διαστημα; 2 ημερών; και θα μ περνούσε ξερω γω με αντιβίωση ουρολοιμωξης; απο την αλλη σκεφτομαι οτι το αγορι μ πριν αρχισουμε τις σεξουαλικές επαφές η τελευταια του φορα σε σεξ ηταν τον προηγούμενο Φεβρουάριο. 1 χρονο + εχει, απο τοτε π ξεκινησαμε εμεις να εχουμε σεξουαλικές επαφές. Ε ειναι δυνατον να ειχε κατι και να μην το ειχε καταλαβει τοσο καιρο; βεβαια αυτος γενικα μ ειπε οτι δεν εχει τιποτα και φανηκε σίγουρος. Που βασικα δεν πιστευω να ειναι κατι τετοιο. Για ουρολοίμωξη πιστευω. Απλα η ανησυχία σε κατι τέτοιες περιπτωσεις σε τρελαινει. Εσας πως σας φαινεται; Ευχαριστωω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login