Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Gay, στρειτ ή καταπιεσμενος ομοφυλόφιλος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139674 από mazelost στις 06 Αυγούστου 2017, 2:46πμ

mazelost

μέλος από: 6/8/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 42 ετών και είμαι gay!! Τα τελευταία 2 χρόνια αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Πριν λοιπόν 2 χρόνια έβαλα μια αγγελία σε γνωστό σαΐτ με αγγελίες ερωτικού περιεχομένου στην οποία έψαχνα στρειτ αντρα επι πληρωμή. Παρακαλώ μην κρίνετε το ότι έψαχνα επι πληρωμή σεξ. Δεν είναι άλλωστε αυτό το ζητούμενο. Στην συγκεκριμένη αγγελία ανταποκριθηκε ενας αντρας 38 ετών χωρισμένος με παιδί. ο οποίος μου άρεσε απο την πρώτη στιγμή γιατί πληρουσε Αυτό που έψαχνα. Μου δήλωσε μόνο ενεργητικός και μου ξεκαθάρισε ότι δεν φιλάει αντρες και δεν αγκαλιάζει κάτι που δεν με ενόχλησε μιας και ήθελα σεξ περιστασιακο.
Στο τέλος της πρώτης συνεύρεσης μου ζήτησε το τηλέφωνο μου και του το έδωσα. Την επόμενη λοιπόν μέρα μου τηλεφώνησε να ξαναβρεθούμε όπως και έγινε. Αυτή τη φορά με κάλεσε σπίτι του όπου έγινε ότι έγινε και έφυγα. Η μια μέρα έφερε την άλλη και καταλήξαμε να βρισκόμαστε σχεδόν καθημερινά ΠΑΝΤΑ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ! Αρχίσαμε να γνωριζόμαστε καλύτερα και να βγαίνουμε μαζί έξω για καφέ, ποτό φαγητό κλπ.
Έπειτα απο 2 μήνες με πολύ ευγενικό και ντροπαλό τρόπο με "προσβαλλε"
λέγοντας μου ότι τα λεφτά που του αφήνω για το σεξ τα... συμψηφίζω με το φαΐ που επίσης πλήρωνα!! Αυτό ήταν απο την επόμενη ημέρα εξαφανίστηκα και για 2 μήνες δεν τον ξαναείδα! Μετά λοιπόν από 2 μήνες ξαναέβαλα αγγελία (μην με κρίνετε!!!) με σκοπό να βρω κάποιον για ένα βράδυ. Έστειλε λοιπόν ένας τύπος μήνυμα ο οποίος μου... θύμισε κάποιον γνωστό!! Ναι σωστά καταλάβατε ήταν πάλι αυτός!! Χωρίς - και καλά - να ξέρουμε κανονίσαμε ραντεβού. Όταν λοιπόν εμφανίστηκε στο μέρος που είχαμε πει δεν εκπλαγήκαμε που είδε ο ένας τον άλλον. Πήγαμε σπίτι του κάναμε ότι κάναμε και μου ζήτησε συγνώμη για αυτό που είχε πει, ότι ήταν βλακεία του και οτι με εψαχνε όλο αυτό το καιρό. Το επόμενο βράδυ εγώ άλλαξα αγγελία και Όνομα γιατί κάτι με έτρωγε!! Στην αγγελία λοιπόν ζήταγα παθητικό αντρα για σεξ. Βουαλα!! Το δόλωμα τσίμπησε!! Ο στρέιτ αυστηρά ενεργητικός ήθελε καθαρά παθητικό ρόλο πάντα επί αμοιβή και πρόθυμος να κάνει τα πάντα!! Δεν αποκάλυψα ποιος ήμουν αλλά αποφάσισα να πάρω το πάνω χέρι και τον ενεργητικό ρόλο που είχε μέχρι εκείνη την στιγμή αυτός. Για να μην μακρυγορω επί 8 περίπου μήνες αυτός ήταν σχεδόν πάντα απο... κάτω κι εγώ απο πάνω!! Όλο αυτό το διάστημα η συμπεριφορά μου ήταν απίστευτα άσχημη. Ήμουν πολύ προσβλητικός και πολύ ειρωνικός. Αν κάποιος μου έλεγε αυτά που του έλεγα εγώ θα τον είχα σκοτώσει κυριολεκτικά! Πραγματικά ντρέπομαι να πω τι άσχημα πράγματα του έλεγα. Ώσπου μια μέρα και μετά απο άλλο ένα υστερικο μου ξέσπασμα μου δήλωσε ότι δεν θέλει ξανά να Κάνουμε σεξ. Εκεί έχασα και το... πάνω χέρι και την γη κάτω από τα πόδια μου!! Τον είχα λοιπόν ερωτευτεί πολύ. Άρχισα να παρακαλάω αλλά μου είπε ότι τον ξενερωσα με την συμπεριφορά μου και ότι θα με τιμωρήσει γυρνώντας στην παλιά του θέση!! Να είναι δηλαδή αυτός απο... Πάνω!! Το δέχτηκα αλλά συνέχισα και τις επόμενες μέρες την υστερία ώσπου με μπλόκαρε εντελώς ζητώντας μου να μην τον πιέσω να ξανακάνουμε σεξ και να του δώσω χώρο για να του ξαναέρθει η όρεξη!! Εγώ χαμπάρι. Καυγάδες, υστερίες μέχρι και τον απειλούσα ότι θα πω στους δικούς του τι είναι!! Εκεί μου έδωσε την χαριστική βολή κόβοντας μου κάθε ελπίδα για σεξ!! Τα ίδια εγώ φασαρία κι αγιος ο Θεός! Ήταν πολύ υπομονετικός και μου ζήτησε να μην φύγω από την ζωή του κι οτι με θέλει κοντά του σαν φίλο παρόλο τον εκρηκτικό μου χαρακτήρα!! Απο εκείνη την ημέρα ξανακαναμε σεξ μόνο 2-3 φορές και πάντα μου έλεγε οτι δεν του άρεσε κι οτι το έκανε για μένα. Εκεί εγώ απτόητος. Φασαρίες κι απειλές. Πολύ άσχημα λόγια δυστυχώς! Τέλος πάντων 8 μήνες μέτα την τελευταία μας σεξουαλικη συνεύρεση εξακολουθουμε να κάνουμε παρέα σε καθημερινή βάση, να βγαίνουμε έξω, να μένω σπίτι του να πηγαίνουμε εκδρομές αλλά να μου ξεκαθαρίζει πάντα ότι το σεξ μεταξύ μας έχει τελειώσει. Εγώ του δήλωσα καθαρά με κάθε τρόπο ότι τον θέλω σεξουαλικά ακόμα. Ρε παιδια πως γίνεται να ξέρει ότι τον γουστάρω και να με αποκαλεί κολλητό και να με γνωρίζει σε όλη του την οικογένεια;;;; Να σας πω εντωμεταξύ οτι ζηλεύει πολύ, ρωτάει όταν χτυπάει το τηλέφωνο μου ποιος ήταν, παρακολουθεί το φεισμπουκ μου (δεν τον έχω φίλο)θυμώνει όταν γράφω μηνύματα στο κινητό, με παρακολουθεί και όταν βγαίνω με παρέα κάνει εκρήξεις ζήλιας ότι δεν τον θέλω κλπ. Γενικά η καθημερινότητα μας είναι σαν να είμαστε ζευγάρι χωρίς όμως το ερωτικό. Η συμπεριφορά μου όλο αυτό το διάστημα έχει... χειροτερεψει πάντα με υστερίες φασαρίες κλπ. Αυτό που ακόμα προσπαθώ να αποκωδικοποιησω είναι αν τελικά έκανε σεξ μαζί μου μόνο για τα λεφτά αν δοκίμασε απλά σεξ με άλλον αντρα και δεν του άρεσε ή αν τελικά είναι άλλος ένας καταπιεσμενος gay άντρας!! Στην αρχή μου έλεγε οτι το έκανε γιατί του άρεσε μετά έλεγε ότι δεν του άρεσε, ότι το έκανε για τα λεφτά,μετά ότι δεν το έκανε μόνο για τα λεφτά και γενικά 100 διαφορετικές γνώμες!! Το ερώτημα μου είναι αυτό που είπα και στην αρχή :γίνεται ενας άντρας στρειτ να δοκιμάζει και μάλιστα τον παθητικό ρόλο και να ανακαλύπτει μετά από έναν ολόκληρο 1 χρονο ότι δεν του άρεσε;;;Τι έγινε τελικά; τον "κλείδωσα" με την άσχημη συμπεριφορά μου; να πω επίσης ότι στο σεξ ήταν πολύ ντροπαλός ίσως κάποιος να έλεγε ότι μπορεί και να μην του άρεσε. Η στύση του όμως ήταν... ντουρασελ και ιδιαίτερα όταν λειτουργούσε παθητικά! Γενικά είναι ένας άνθρωπος χαμηλών τόνων, με πολλά ταμπού και πολλά κόμπλεξ (εγώ σίγουρα έχω περισσότερα!). Περιμένω την απάντηση σας!! Είναι όπως λέει το ένστικτο μου καταπιεσμενος gay ή εγώ θέλω να το πιστεύω επειδή τον γουστάρω;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139691 από Kokakkk στις 07 Αυγούστου 2017, 4:50μμ

Kokakkk

banned
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε μου.θα προσπαθήσω να σου απαντήσω στο ερώτημα σου.στο βασικό ερώτημα δεν μπορώ ακόμη να απαντήσω.πρωτα πρέπει να μου πεις κάποιες πληροφορίες (από τότε που σταματήσατε το σεξ είχε καμία σχέση με κοπελα ?)λοιπόν τώρα θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω.αρχικα καλό θα ήταν να σταματήσεις την ασχημη συμπεριφορά και τις υστεριες και να του φέρεσαι καλά.επισης παιξτο λίγο αδιάφορος πχ πες ότι δεν σου αρέσει πια (οχι στα ξεκαρφωτα αν το φέρει η κουβέντα) η καλυτερα μην του το πεις άσε να το δείξουν οι πράξεις που θα κάνεις για να το παίξεις αδιάφορος.και μετα θα δεις τις κινήσεις του.φερσου του σαν ένας καλός φίλος για ένα διάστημα χωρίς υστεριες .αν είναι γκέι και σε θέλει πιστεύω θα πιάσει το κολπο.περιμενω να μου πεις για το αν είχε κοπέλα το διάστημα αυτό και θα απαντήσω στο βασικο ερώτημα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login