Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ματάκια σου με καίνε γιατί είσαι μανεκένε. (3.000 δίσκοι)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν σπάει ο υμένας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139739 από Gupaetos στις 16 Αυγούστου 2017, 5:15πμ

Gupaetos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας. Είμαι αγόρι 17 ετών και έχω σχέση με μια κοπέλα στην ηλικία μου εδώ και 10 μήνες. Σαν φυσιολογικά ανθρώπινα όντα και εμείς αρχίσαμε να παίρνουμε το θέμα του σεξ λίγο ποιο θερμά.
Η κοπέλα μου ανήκει σε ένα μικρο ποσοστό κοριτσιών που ο υμένας τους δεν είναι ''φυσιολογικός''. Αντί να υπάρχει μια τρυπά για την είσοδο του πέους αυτή η τρυπά χωρίζετε σε δυο μικρότερες αφού μια ''κλώστη δέρματος '' βρίσκετε στην τρυπά. Αυτό το είδος ονομάζετε Septate hymen. Έχουμε προσπαθήσει δυο φόρες να κάνουμε σεξ άλλα πονάει. Η λύση είναι ο γυναικολόγος άλλα το πρόβλημα είναι ότι η κοπέλα ντρέπεται να το πει στην μητέρα της για προφανείς λόγους.Να πάει μονή της η μαζί μου δεν θέλει. Έχετε καμιά ιδέα για το τι μπορούμε να κάνουμε ή τι να κάνει ώστε να το πει στους γονείς της ''με τροπο''
                                                Ευχαριστώ εκ των πρότερων
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #139741 από Siaa στις 16 Αυγούστου 2017, 11:20μμ

Siaa

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2017
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πρέπει να το πει στου γονείς της..με τρόπο ή χωρίς
Καλύτερα να το συζητήσει με την μητέρα της που είναι πιο άνετα να μιλάνε 2 γυναίκες για αυτα, και εντάξει δεν είναι μικρή αν ξέρει για την σχέση σας θα καταλάβει φυσιολογικό ειναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139742 από Gupaetos στις 17 Αυγούστου 2017, 12:04πμ

Gupaetos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα ειναι πως η μητέρα της θα της πει πως εμαθες παιδι μου οτι εχεις septate hymen? Ντρέπεται. Επίσης η μητερα της δεν έχει ωραία εντύπωση για εμένα για τους δικούς της λόγους οποτε αυτο φοβίζει περισσότερο την κοπελα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139743 από Siaa στις 17 Αυγούστου 2017, 12:13πμ

Siaa

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2017
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Τότε το καλύτερο είναι να επισκεφτείτε μαζί ή μόνοι της ενα γυναικολόγο. Πρέπει να θελήσει γιατί πρέπει να το κάνει είναι και για λόγους υγείας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139744 από Gupaetos στις 17 Αυγούστου 2017, 12:16πμ

Gupaetos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το εχει αποκλείσει αυτο 😕
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login