Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η επαγγελματική πάθηση των αμερικανών μπασκετμπολιστών είναι μαύρισμα του δέρματος τους.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Daktylo

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140043 από Nynphox στις 10 Οκτωβρίου 2017, 3:27μμ

Nynphox

μέλος από: 10/10/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά είμαι νέα στο φόρουμ θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Είμαι μαζί με το αγόρι μ περίπου δύο χρόνια και είμαστε στα16 προς 17 και οι δύο. Έχουμε αρχίσει να κάνουμε κάτι παραπανω... Είχα πάει σπίτι του και τέλος πάντων κάναμε προκαταρκτικά... Τελείωσε δύο φορές στο χέρι του και έπειτα πήγαμε και οι δύο στο μπάνιο κ πλυθηκαμε... Αυτός σκούπισε το μόριο του και τα χέρια του και μετά από κάνα δεκάλεπτο μου έβαλε δύο δάχτυλα ενώ επίσης ετριψε και λίγο το πέος του πάνω από την κλειτορίδα μου(το έχει σκουπισμενο)... Εκείνη την μέρα θα μου ερχόταν η περίοδος πράγμα που δεν έγινε αλλά ήρθε .στα από 5 μέρες καθυστέρηση (δεν έχω σταθερό κύκλο)... Τώρα όμως που ήταν να έρθει η περίοδος μου στην αρχή είχα καφέ αίμα χωρίς κανεναν πονο, έπειτα κάπως ροζέ και μετά πάλι καφέ, χωρίς καθόλου πόνο περιόδου. Φοβάμαι μήπως είμαι έγκυος κ οι γονείς μ είναι πολύ αυστηροί.. δεν έχω ζαλάδες η τίποτα τέτοιο αλλά το θέμα με το αίμα χωρίς πόνο με ανησύχησε πολύ... Δεν έχω πάρει τεστ εγκυμοσύνης και επίσης να αναφέρω ότι παιρνω χάπια για τον θυρεοειδή μου.. αυτά... Τι λέτε να έχω τελικά; Τι να ήταν αυτό το αίμα χωρίς πόνο; Λέτε να είμαι έγκυος; Βοηθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140044 από Nynphox στις 10 Οκτωβρίου 2017, 7:29μμ

Nynphox

μέλος από: 10/10/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κανένας; Είναι επείγον παρακαλωωω
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #140055 από anto στις 17 Οκτωβρίου 2017, 9:35πμ

anto

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω με την κοπελα μου το καναμε αυτο και παραπανω επι πολυ καιρο και μετα αργουσε η περιοδος μεχρι και μια εβδομαδα...πηγε στον γιατρο και εμαθε οτι ηταν φυσιολογικο..ειναι διαφορετικο σε καθε ανθρωπο πατα αποδεκτο αμα σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140057 από Akis2000 στις 17 Οκτωβρίου 2017, 4:13μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Κοίτα, έτσι όπως τα περιέγραψες είναι από απίθανο έως αδύνατο να έχεις μείνει έγκυος. Όλα αυτά το πιο πιθανό είναι να έχουν να κάνουν λόγο άγχους και άσχημης ψυχολογίας που βρίσκεσαι. Αν δεν έχεις κάνει ήδη, κάνε ένα τεστ έτσι ώστε να σου φύγει κάθε αγωνία. Εγώ πάντως επαναλαμβάνω ότι βάση της περιγραφής σου αποκλείεται να είσαι έγκυος. Ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140061 από Nynphox στις 19 Οκτωβρίου 2017, 3:34μμ

Nynphox

μέλος από: 10/10/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω και τους δύο που βρήκατε τον χρόνο να απαντήσετε.. Σήμερα μου ήρθε πολύ αίμα σαν περίοδος αυτή τη φορά αλλά πάλι χωρίς πόνο και δεν ξέρω τι είναι αυτό... Περίοδος κανονικά θα έπρεπε να μου έρθει τέλος του μήνα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login