Στείλε λεφτά στο ftou.gr

Μην πτύετε καταγής
~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Η πείρα είναι μια χτένα που την αποχτάς όταν είσαι πια φαλακρός!
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου
Μήνυμα #140046 από Dimitris47 στις 11 Οκτωβρίου 2017, 11:47μμ

Dimitris47

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2017
αποδεκτές απ.: 0
Γειά σας μέλη του ftou.gr.Θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Είμαι 16 χρονων και αναρωτιέμαι αν το πρόβλημα που θα σας αναφέρω ποιο κάτω είναι φίμωση και αν όχι και είναι φυσικό πώς θα το αντιμετωπίσω. Έχω δει σε τσόντες και γνωρίζω ότι το πέτσα κι από το πέος ενός άντρα κατεβαινει από μόνο του με τη στύση με αποτέλεσμα να από καλύπτεται η βάλανος. Δεν έχω πρόβλημα αν το κατευασω με το χέρι π.χ. δεν με τσούζει ούτε έχω θέμα στο ότι δεν κατεβαινει. Κατεβαίνει αρκετά εύκολα αν το κάνω εγώ με το χέρι το πούλημα είναι ότι το πετσακι δεν κατεβαίνει μόνο του μόνο μέχρι τη μέση. Ξαναλέω ότι με το χέρι μπορώ να το κατεβάσω. Μπορω να κανω κατι για να το φτοιξω με φυσικο τροπο?
Σας παρακαλώ απαντήστε το συντομότερο δυνατο γιατί έχω αγχωθει πολύ.

Προφίλ: Dimitris47 Άλλα από Dimitris47Σχολιασμός φράσης του Dimitris47

Rohala Art Course
Μήνυμα #140048 από cv0uraki στις 12 Οκτωβρίου 2017, 7:34μμ

cv0uraki

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2017
αποδεκτές απ.: 2
δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι για τιποτα,εγω για να καταλαβεις που ειχα φιμωση και εκανα περιτομη..δεν κατεβαινε ουτε με χερι ουτε μονο του οποτε εισαι αρχοντας.

Προφίλ: cv0uraki Άλλα από cv0urakiΣχολιασμός φράσης του cv0uraki

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.