Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Malakia alios

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140190 από Xristos686 στις 19 Νοεμβρίου 2017, 10:15πμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδια εχω βαρεθει να τραβαω μαλακια μονο με το γνωστο τροπο μηπως κανεις απο εσας εχει δοκιμασει κανεναν αλλο τροπο εκτος απο τον γνωστο?

Ευχαριστω για την απαντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140195 από Akis2000 στις 19 Νοεμβρίου 2017, 11:43πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ πριν καταλήξω στον γνωστό τρόπο από έναν φίλο μου σε ηλικία 12-13 χρονών που την παίζαμε μαζί θυμάμαι ότι την παίζαμε με τον εξής τρόπο (βασικά από τον φίλο μου το είχα μάθει που με περνούσε και 2 χρόνια). Σε κατάσταση στύσης πάντα μιλάμε, με τα δάχτυλα του ενός χεριού (δείκτη και αντίχειρα) κουνούσαμε το πέος γρήγορα πέρα δώθε και κρατούσαμε την παλάμη του άλλου χεριού πάνω από το κεφαλάκι του πέος ίσα-ίσα με την κίνηση να ακουμπάει (το κεφαλάκι στην παλάμη). Με αυτό τον τρόπο καταφέρναμε να φάνουμε σε ερεθισμό και εκσπερμάτωση. Ωστόσο στη συνέχεια έμαθα τον κανονικό τρόπο τον οποίο δεν τον άλλαξα ποτέ. Επειδή όμως όπως και εσύ από κάποια στιγμή και αργότερα είχα καταντήσει συνηθισμένο, έψαξα να βρω άλλους τρόπους πειραματισμού προκειμένου να φτάνω σε εκσπερμάτωση χρησιμοποιώντας πάντα όμως τον ίδιο παραδοσιακό τρόπο αυνανισμού. Όπως για παράδειγμα νέες τσόντες, αλλά και πειραματισμούς ακόμα και πάνω στο ίδιο μου το σώμα. Αν δεν το θεωρείς ας πούμε ταμπού θα σε πρότεινα ταυτόχρονα με τον αυνανισμό να δοκιμάσεις να χαϊδεύεις την πίσω σου περιοχή. Τα όρια τα βάζεις εσύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140212 από Xristos686 στις 20 Νοεμβρίου 2017, 12:07μμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Μπορειτε να μου το εξηγησετε λιγο καλυτερα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140213 από Akis2000 στις 20 Νοεμβρίου 2017, 12:37μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Να υποθέσω ότι αναφέρεσαι στον τελευταίο τρόπο. Θα σου πω καταρχάς πως το ξεκίνησα εγώ. Σε μία ελεύθερη σχέση που είχα με μία κοπέλα κάποια φορά που κάναμε σεξ εγώ αργούσα να τελειώσω. Για την ακρίβεια για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να τελειώσω. Από μόνη της πήρε την πρωτοβουλία και με τα δάχτυλά της άρχισε να αγγίζει και να πιέζει την πίσω μου περιοχή (την τρύπα μου σε περίπτωση που δεν κατάλαβες). Το αρχικό σοκ αυτής της πρωτόγνωρης εμπειρίας γρήγορα μετατράπηκε σε καύλα η οποία με έκανε να τελειώσω στα αμέσως επόμενα δευτερόλεπτα. Δεν λέω ότι μόνος μου δεν πειραματιζόμουν κάποιες φορές, ωστόσο όμως είναι άλλο να στο κάνει ένα άλλο πρόσωπο και ειδικά γυναίκα. Any way, αυτό που όπως και στο προηγούμενο μήνυμα σου προτείνω ως εναλλακτική λύση που μπορεί να σου προσφέρει επιπλέον ευχαρίστηση και ίσως μεγαλύτερη ποσότητα σπέρματος είναι και αυτή. Αρκεί βέβαια όπως επίσης είπα να μην έχεις σχετικά κολλήματα. Και τέλος όσον αφορά τα όρια που ανέφερα, εννοούσα ότι στο δικό σου χέρι είναι αν θα μείνεις σε απλά αγγίγματα και χαϊδέματα της πίσω περιοχής ή αν θα προχωρήσεις ακόμα και σε εισχώρηση δαχτύλων ή και άλλων αντικειμένων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140223 από Xristos686 στις 21 Νοεμβρίου 2017, 8:31πμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Οχι εννοουσα στον πρωτο τροπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140230 από Akis2000 στις 21 Νοεμβρίου 2017, 4:06μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Α οκ, γράψε λάθος τότε. Έλεγα πως με το ένα σου χέρι και ενώ το πέος σου βρίσκετε σε στύση με το κεφαλάκι έξω, το κουνάς με γρήγορες κινήσεις πέρα δώθε κρατώντας το άλλο σου χέρι πάνω από το πέος σου έτσι ώστε η παλάμη να βρίσκεται οριακά και σε απόσταση που το κεφαλάκι του πέους να την χαϊδεύει κάθε φορά που θα περνάει κάτω από την παλάμη σου. Με αυτόν τον τρόπο προκαλείται κάποιο είδους ερεθισμού. Σου επαναλαμβάνω πάντως ότι ήταν ο πρώτος τρόπος που κατάφερα να φτάσω σε οργασμό αλλά γρήγορα τον αντικατέστησα με τον παραδοσιακό. Δεν ξέρω πάντως εάν θα έχει και σε σένα αποτέλεσμα. Απλά δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140236 από Xristos686 στις 22 Νοεμβρίου 2017, 9:40πμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ααα οκ ευχαριστω πολυ παντος δεν εχετε κανεναν αλλο τροπο ε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login