Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέφτουν τα φύλλα απ' τα κλαριά, κι εγώ είμ' άρρωστος βαριά...
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ομαδικη μ@@@@@α

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140225 από Xristos686 στις 21 Νοεμβρίου 2017, 1:46μμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδια ειναι πλεον μια απο τις φαντασιοσεις μου θελω τοσο πολυ να γινει εχω βρει τα ατομα που εγω θελω αλλα δεν ξερω πως να προκειψει δωστε καμια γνωμη
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140229 από Akis2000 στις 21 Νοεμβρίου 2017, 3:57μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς να ξέρεις ότι η συγκεκριμένη φαντασίωση δεν βρίσκεται μόνο μέσα στο δικό σου το μυαλό αλλά σίγουρα και στο μυαλό κάποιων εκ των φίλων σου που έχεις ξεχωρίσει για κάτι τέτοιο. Και το πιο πιθανό όπως και εσύ, έτσι και αυτοί να μην ξέρουν πως να το πετύχουν καθώς μπορεί κάποιοι να πουν ότι είναι αδερφίστικο. Το σίγουρο είναι ότι κάτι τέτοιο και στην ηλικία που είσαστε δεν είναι αδερφίστικο, είναι κάτι πολύ συνηθισμένο μεταξύ φίλων και επίσης είναι πολύ ερεθιστικό να βλέπεις κάποιους να αυνανίζονται την ώρα που και αυτοί βλέπουν εσένα. Τώρα στο θέμα σου και πως μπορείς να το πετύχεις να γίνει. Ο πιο συνηθισμένος και εγγυημένος τρόπος είναι να γίνει σε κάποια στιγμή που θα είστε μόνοι σε κάποιο σπίτι και σίγουροι ότι δεν θα σας ενοχλήσει κανείς να βάλετε να δείτε μία τσόντα. Κάποια στιγμή και ενώ οι καύλες θα έχουν χτυπήσει κόκκινο, μεταξύ αστείου και σοβαρού πέτα ένα «μάγκες, δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ νιώθω πως αν δεν την παίξω θα εκραγώ». Για να μην φανεί απότομο αν θες κάνε πως βάζεις πάνω μία κουβέρτα ή ένα μαξιλάρι. Θέμα ντροπής δεν πιστεύω να υπάρχει καθώς έτσι και αλλιώς ο λόγος που μαζευτήκατε εκεί είναι να δείτε όλοι μαζί τσόντα. Αυτό και μόνο νομιμοποιεί ότι άλλο προκύψει. Πιστεύω ότι μετά από αυτό και κάποιος ή κάποιοι άλλοι θα πάρουν θάρρος να σε ακολουθήσουν. Σε κάποια στιγμή και εφόσον την βγάλουν και κάποιοι άλλοι, κάνε πρόταση να δείτε ο ένας του άλλου για σύγκριση. Ε νομίζω ότι μετά από αυτό όλα θα έχουν πάρει το δρόμο τους. Καλή επιτυχία και περιμένουμε να μας πεις εξελίξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140244 από Xristos686 στις 23 Νοεμβρίου 2017, 11:20πμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για την συμβουλη και οταν γινει(αν γινει)θα στειλω εδω για τις εξελιξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login