Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πού βαδίζομεν; Πού βαδίζομεν; Πού βαδίζομεν; (Περικλής Αράπης)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πέος φιλου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140231 από gpap στις 22 Νοεμβρίου 2017, 3:13πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά
Γενικά είμαι περίεργος με το ποσό την έχουν άλλοι φίλοι μου.
Δεν είμαι γκει ούτε έχω σκέψεις τέτοιες απλά θα ήθελα να δω σε στύση το πέους ενός φίλου μου για να το συγκρίνω με το δικό μου
γιατί όχι να τραβήξουμε και μαζί (μόνο να τραβήξουμε ο καθένας τη δικιά του εννοείται..)
Πείτε καμία καλή ιδέα !
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140232 από Akis2000 στις 22 Νοεμβρίου 2017, 6:31πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε,
Δεν είναι κάτι που μπορεί απαραίτητα να χαρακτηρίσει κάποιον γκέι η επιθυμία του να δει το πέος κάποιου άλλου, ειδικά στην ηλικία που είσαι. Πηγαίνοντάς το και ένα βήμα παραπέρα, προσωπικά θεωρώ ότι ακόμα και το παίξιμο της δικιά σου από κάποιον άλλο ή κάποιου άλλου από εσένα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα σε έκανε και στο μέλλον γκέι ή bisexual. Και αναφέρω την ηλικία κυρίως γιατί βρίσκεσαι σε μία τέτοια που αν μη τι άλλο οι ορμόνες σου έχουν χτυπήσει κόκκινο σε βαθμό να σε εξιτάρει ακόμα και η ιδέα του πειραματισμού. Άλλωστε μην ξεχνάς ότι είσαι σε περίοδο που προσπαθείς να ανακαλύψεις και να προσδιορίσεις το ποιες μπορεί να είναι οι προτιμήσεις σου στο μέλλον. Βασικά πάντως δεν πρέπει να αγχώνεσαι και κοίτα να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή και ότι είναι να έρθει θα έρθει. Τώρα ως προς το πως θα το έφερνες σε έναν φίλο να τραβήξετε μαζί μαλακία, μπορείς να κάνεις το κλασικά. Σε κάποια φάση που θα είστε μόνοι, βάζεις ή αφήνεις τυχαία να παίξει μία τσόντα στον υπολογιστή και δεν μπορεί, σίγουρα και αυτός θα νιώθει την ανάγκη να δει. Και εκεί πάν σε προχωρημένη καύλα του πετάς ότι δεν αντέχεις άλλο και θέλεις να την παίξεις. Αν τον δεις κάπως κουμπωμένο κάνε πως βάζεις ένα μαξιλάρι μπροστά και καλά για να μην τον φέρνεις ή να μην έρχεσαι και εσύ σε δύσκολη θέση. Αν δεν το κάνει αυτός μόνος του, τον παροτρύνεις και εσύ και καλά ότι δεν τρέχει τίποτα. Και κάποια στιγμή αν φτάσετε εκεί, του προτείνεις στη συνέχεια από περιέργεια να τις συγκρίνετε. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140233 από gpap στις 22 Νοεμβρίου 2017, 9:17πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ξες από τη μια θέλω να δω τη ψωλη τ φίλου μ σ στύση αλλά ντρέπομαι λίγο να δει τη δικιά μου λόγω μεγέθους.
Έχω ξαναπεί μικρή δεν είναι,14.5 εκ. Την έχω αλλά δεν ξερω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140234 από gpap στις 22 Νοεμβρίου 2017, 9:20πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Αυτός την έχει πολυ πιθανόν μεγαλύτερη από μένα.
Την έχω δει μια φορά μόνο σ μια εκδρομή π κάναμε μια παρέα μετά από μπάνιο είχε βγει και άλλαξε μπροστά μου.
Την είδα ακαυλωτη (παρεπιπτόντως την είχε ξυρίσει τελείως κιόλας) και ήταν μεγαλύτερη από τη δικιά μ.φαινοταν.και πιο χοντρή
Τώρα πέρσι κάναμε συζήτηση για μια κοπέλα που μας άρεσε και τους 2 ότι είναι πανέμορφη έχει το ένα έχει το άλλο και του είχε σηκωθεί και μ το είπε και επειδή καθόταν δίπλα μου το είδα είχε φουσκώσει αρκετά η φόρμα του...
Κλείνοντας επδ θα την έχει σίγουρα μεγαλύτερη από μένα ,ντρέπομαι λγ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140238 από Akis2000 στις 22 Νοεμβρίου 2017, 12:30μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να ντρέπεσαι. Έχεις ένα φυσιολογικοτατο σε μέγεθος πέος. Πάνω κάτω νομίζω ότι βρίσκεσαι στο μέσο όρο. Φυσικά θα βοηθούσε περισσότερο αν ήξερα τον χαρακτήρα του φίλου σου για να βγάλω ένα συμπέρασμα σχετικά με κάποιες συμπεριφορές του. Για παράδειγμα ας πούμε το ότι άλλαξε μπροστά σου αφήνοντας σε να δεις το πέος του δείχνει ή ότι είτε είναι άνετος και το βρίσκει απόλυτα φυσιολογικό, είτε γιατί κατά βάθος τον καύλωνε και αυτόν η ιδέα ότι τον βλέπεις, χωρίς επίσης αυτό να σημαίνει απαραίτητα κάτι παραπάνω ως προς τις επιθυμίες του. Το ότι την έχει ξυρισμένη σημαίνει ότι ασχολείται μαζί της αρκετά και τον εξιτάρει τόσο η διαδικασία, όσο και η θέα που αντικρίζει κάθε φορά που κοιτιέται στον καθρέφτη. Στο λέω γιατί ενίοτε το κάνω και εγώ. Όταν βρεθείτε κάποια στιγμή μόνοι θα ήταν μία καλή ιδέα να το έφερνες σαν αφορμή για συζήτηση όπως «κάποτε έτυχε να παρατηρήσω τυχαία ότι την έχεις ξυρισμένη» ή κάτι τέτοιο και κάπως έτσι να ξεκινήσει μία ενδιαφέρουσα συζήτηση. Πάντως επαναλαμβάνω ότι δεν πρέπει να ντρέπεσαι για το μέγεθός σου. Έχεις μια χαρά πέος. Τώρα αν ο φίλος σου την έχει μεγαλύτερη τι να κάνουμε, ας την έχει! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login