Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην ενοχλείτε. Κοιμάται η γιαγιάκα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Μέγεθος προφυλακτικου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140263 από kostas27 στις 25 Νοεμβρίου 2017, 7:56πμ

kostas27

μέλος από: 24/11/2017
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Καλησπέρα
Την έχω 14-15 εκατοστά με 12 περιφέρεια.
Θα ήθελα να ήξερα τι προφυλακτικό μου κάνει.
Έχω δοκιμάσει αρκετά και πριν λίγο τα durex xl δεν μ ήταν πολύ μεγάλα όσον αφορά στο πάχος τους αλλά στο μήκος περίσσευε λγ ακομη.
Απλά το περίεργο με το πέος μου και δεν ξερω αν συμβαίνει σ πλους είναι ότι το προφυλακτικό δεν κατεβαίνει τελείως μέχρι κάτω στην αρχή του πέους λόγω του ότι από πίσω "ξεκινάνε" οι όρχεις και δεν μπορεί να κατέβει το προφυλακτικο
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140266 από YourSolution στις 26 Νοεμβρίου 2017, 5:16πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα.

Να διαλέγεις προφυλακτικά που να μη τα νιώθεις ότι πάνε να σου βγουν. Όσο αφορά το μήκος, όλα τα προφυλακτικά θα σου περισσεύουν λίγο.

Οι αναλογίες πάνω κάτω ταιριάζουν με τις δικές μου οπότε σου προτείνω να δοκιμάσεις τα durex classic ή jeans καθώς και τα again plus είναι εξίσου άνετα.
Τα duo είναι πολύ σφιχτά πάνω μου και δεν με βολεύουν.

Αν σε βοήθησα πάτα αποδεκτή.
Ότι άλλο θες,ρώτα ελεύθερα.
Καλή συνέχεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140267 από kostas27 στις 26 Νοεμβρίου 2017, 5:39πμ

kostas27

μέλος από: 24/11/2017
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Σ ευχαριστώ για την απάντηση.
Τα sensitive durex πως τα κόβεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140268 από kostas27 στις 26 Νοεμβρίου 2017, 5:43πμ

kostas27

μέλος από: 24/11/2017
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Και κάτι ακόμη
Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ λιπαντικό durex στον αυνανισμό και πως σ φάνηκε;
Και τέλος,όπως είπες και εσυ τον έχεις 14-15 εκ.,αν έχεις πάει με κοπέλα ακόμη σ έχει κάνει κάποιο σχόλιο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140269 από YourSolution στις 26 Νοεμβρίου 2017, 5:56πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Γεια και παλι.

Όχι δεν τα έχω δοκιμάσει. Με τρομάζει και η ιδέα του πολύ λεπτού προφυλακτικού γιατί φοβάμαι μη σπάσει.

Έχω χρησιμοποιήσει αλλά συνήθως αν θέλω έντονη διέγερση,χρησιμοποιώ σάλιο. Είναι ωραία αίσθηση φυσικά.

Φίλε μου,μη σε αγχώνει το μέγεθος. Είναι μια χαρά και θα τρελάνεις τη κάθε κοπέλα. Εξάλλου οι γυναίκες είναι εγκεφαλικά πλάσματα και τις κερδίζεις με την επικοινωνία και τις πράξεις.Η κοπέλα σου θα σου πει κάποια κουβέντα για το πουλί σου κάποια στιγμή πάνω στη κουβέντα αλλά μη ζητάς επιβεβαίωση για αυτό το πράγμα.

Ελπίζω να βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login