Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Τσουξιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140264 από What? στις 25 Νοεμβρίου 2017, 7:26μμ

What?

μέλος από: 25/11/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα!

Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως εάν μπορείτε να μου απαντήσετε στα παρακάτω θέματα:

1)Θα ήθελα να μου πείτε γιατί όποτε ακουμπάω την βάλανο με γαργαλάει και με τσούζει κάπως.

2)Επίσης πρέπει να το πλύνω κάθε φορά που κάνω μπάνιο;

3)Κοίταξα το πέος μου(και επειδή με δυσκολεύει να κατεβάσω την πόσθη, όταν την κατέβασα είδα ένα άσπρο υγρό, που όταν προσπάθησα να το σκουπίσω με χαρτομάντιλο δεν έφευγε τελείως). Τι είναι αυτό το άσπρο, πως γίνεται να φύγει και πως γίνεται να μην ξανά εμφανιστεί.

4) Κάποιες φόρες όταν αυνανίζομαι και τελειώνω σκουπίζω το σπέρμα και μετά από λίγο το κεφαλάκι μου γίνεται κατακόκκινο, όπως επίσης και το δέρμα της πόσθης γύρω από την ουρήθρα και όταν προσπαθώ να κατεβάσω την πόσθη, δεν μου κατεβαίνει επειδή την νιώθω να μου είναι σφιχτή.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140265 από YourSolution στις 26 Νοεμβρίου 2017, 5:10πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε,

Θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω όσο μπορώ καθώς χωρίς εικόνα ούτε ο ίδιος ο γιατρός δεν μπορεί να βοηθήσει.
Αναφορικά με τα ερωτήματά σου:

1)Το τσούξιμο μπορεί να προκύπτει από πολλούς λόγους:
α) από συχνούς καθημερινούς αυνανισμούς(δεν θα σου πω να σταματήσεις κάτι τέτοιο αλλά προσπάθησε να το κάνεις λιγότερες φορές την ημέρα)
β) Από λοίμωξη της βαλάνου. Αν δεν είσαι τακτικός επισκέπτης του ντουζ
γ)Από κάποια άλλη λοίμωξη όπως των ούρων.
Όπως και να χει γνώμη μου να πας να το κοιτάξεις για να είσαι καλυμμένος

2) Είναι απαραίτητο να πλένεσαι καθημερινά! Ένα καθαρό πέος ισούται με έναν καθαρό άντρα. Το να δίνεις σημασία σε αυτή τη περιοχή σημαίνει ότι αγαπάς το πέος σου. Κατέβαζε το πετσάκι σου και καθάρισε το καλά με το σφουγγάρι γεμάτο από αφρόλουτρο και γύρω γύρω με το δάχτυλο σου. Μη ξεχάσεις να σκουπιστείς με τη πετσέτα τέλεια! Η υγρασία προκαλεί τις μυρωδιές.

3)Το άσπρο αυτό υγρό πιθανότατα να είναι από απρόσεκτο και γρήγορο πλύσιμο που σε συνδυασμό με την υγρασία μπορεί να προκαλέσει και λοίμωξη. Βλέπε απάντηση 2 για την κατάλληλη διαδικασία πλυσίματος.

4) Το κοκκίνισμα είναι κατά κάποιο τρόπο φυσιολογικό. Όλοι πρηζόμαστε λίγο πολύ μετά από αυνανισμό. Επίσης μπορεί να οφείλεται και από τον συχνό και έντονο αυνανισμό.

Όπως είπα δεν μπορώ να σε βοηθήσω απόλυτα αλλά απαντάω σε γενικά πλαίσια. Το σίγουρο είναι πως πρέπει να είσαι προσεκτικός στο μπάνιο σου. Αν δεις ότι εξακολουθούν να συμβαίνουν όλα τα παραπάνω,καλό είναι να πας σε ένα γιατρό να το κοιτάξει. Πιθανό να σου δώσει μια αλοιφή.

Αν σε βοήθησα, πάτα αποδεκτή.
Καλή συνέχεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login