Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Φασηβμε κολλητό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140277 από Kon_kan.03 στις 26 Νοεμβρίου 2017, 12:46μμ

Kon_kan.03

μέλος από: 14/1/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παίδες.Χθες συναντήθηκα με τον κολλητόμουυ σπίτι Μ.Εκει που καθόμασταν που ειπε πως είχε καβλες και του πρότεινα να δούμε καμία τσόντα στο πισι.Ετσι και έγινε.Εκει που την παίζαμε ξαφνικά μου τον άρπαξε και μου τον έπαιζε μετά από λίγο το ίδιο έκανα και γω.Δεν ξρ γιατί.Χωρις να το καταλάβω είχαμε βρεθεί στο κρεβάτι Μ να μου περνάει πιπα και γω του πήρα.Γδυθηκαμε και μου ζήτησε να ου το χώσω και έτσι έγινε και γω του το ζήτησα.Για να μην το πολυλογώ το κάναμε 3 φορές και νιώθω λίγο άσχημα γτ το έκανα ασυνείδητα και να σημειωθεί εδώ πως είχα σχέση στο παρελθόν και τρ γουστάρουμε και οι δυο δυο κοπέλες πολύ καλές.Ειμαι γκεί;;Ο κολλητός Μ;; Μπορώ να πω πως δεν τρελάθηκα αλλά δεν το λες και άσχημο.Πως θακρίνκρίνατε το γεγονός
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140278 από Akis2000 στις 26 Νοεμβρίου 2017, 2:53μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ξεκινάμε από το ότι γουστάρετε και οι δυο σας κοπέλες. Και το λες αυτό μετά από την πρώτη σου εμπειρία και μάλιστα ολοκληρωμένη όπως μας περιέγραψες. Το πρώτο μας συμπέρασμα είναι πως σίγουρα δεν είστε γκέι καθώς γκέι είναι αυτοί που τους αρέσουν αποκλειστικά άτομα του δικού τους φύλο. Το πιο πιθανό από την στιγμή που λες ότι εντάξει δεν τρελάθηκες αλλά ούτε και ότι ήταν και κάτι άσχημο να προσδιορίζεστε στην κατηγορία των bisexual. Πληροφοριακά λένε ότι είναι η καλύτερη φάση καθώς διπλασιάζονται οι πιθανότητες κάθε φορά να βρείτε σεξουαλικό σύντροφο καθώς απευθύνεστε και στα δύο φύλα. Any way πίσω στο θέμα μας… Όπως διάβασα σε άλλα σου μηνύματα λες ότι είσαι στα 14, δηλαδή σε μία ηλικία εσύ και ο φίλος σου που προσπαθείτε να ανακαλύψετε τις επιθυμίες σας και που οι ορμόνες σας έχουν χτυπήσει κόκκινο. Δεν λέω ότι περνάνε όλοι από τέτοιες καταστάσεις, ωστόσο δεν είναι και λίγοι αυτοί που περνάνε αυτό που περνάτε και εσείς τώρα. Άρα, ή που θα είναι μία φάση αυτής της περιόδου και που κάποια στιγμή όταν θα αρχίσετε να έχετε πιο στενές επαφές με κοπέλες θα το αφήσετε πίσω σας άρα θα σημαίνει ότι είστε στρέιτ και απλά κάποια στιγμή πειραματιστήκατε πάνω στις καύλες σας, ή που στο μέλλον και παρά τις σχέσεις με κοπέλες, ταυτόχρονα θα συνεχίσετε να έχετε την επιθυμία να βρίσκεστε μεταξύ σας, ή και με άλλα αγόρια. (αν και με τον φίλο σου μπορεί να εκδηλωθήκατε λόγο και οικειότητας μεταξύ σας και να μην ξανα-νιώσεις την επιθυμία για κάποιο άλλο αγόρι ποτέ). Προσωπικά αν ρωτάς την γνώμη μου πάντως, ακόμα και αν συνεχιστεί με τον φίλο σου αυτό που έγινε ή και με άλλα αγόρια στο μέλλον, να μην νιώθεις άσχημα, καθώς το σώμα σου είναι δικό σου και έχεις κάθε δικαίωμα να του χαρίζεις τις απολαύσεις που εσύ επιθυμείς. Δύο ερωτήσεις μόνο πριν κλείσω. Η πρώτη είναι αν ένιωσες άσχημα όπως λες για τον φίλο σου ή για τον ίδιος σου τον εαυτό και η δεύτερη είναι αν το συζητήσατε αυτό με τον φίλο σου και πως τον είδες να το εισπράττει. Του άρεσε, ξενέρωσε, ένιωσε άσχημα… Ελπίζω να βοήθησα φίλε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login