Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Κυριακή, 28 Απριλίου

Πεος-πετσακι πεους-Αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140317 από AlexGR στις 01 Δεκεμβρίου 2017, 9:56πμ

AlexGR

μέλος από: 30/11/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πριν απο εξι μηνες ξεκινησα να την παιζω μια φορα την ημερα μεχρι και προχθες.Συνειδητοποιησα λοιπον πως πηρε μεν ενα εκατοστο και πηγε 15 , αλλα νιωθω οτι το πεος ακομη και καυλωμενο ειναι πιο μαλακο απο οτι πριν.μπορει να μ εξηγησει καποιος γιατι συναιβει αυτο, σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα;Αν δεν υπαρχει αντιστροφη του προβληματος,θα επηρεασει την ζωη μ; το πως θα με αντιμετωπιζουν οι γυναικες αν θα τους ενοχλει κτλπ.Σας παρακαλω απαντηστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140385 από Thanos6543 στις 13 Δεκεμβρίου 2017, 3:20μμ

Thanos6543

μέλος από: 13/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κητα και εγω εχω το ιδιο προβλημα ειναι πολυ μαλακο και νομιζω πως στις γυναικες δεν θα αρεσε αλλα εχθες ξαφνηκα οπως βλεπαμε ταινια εγω και μια φιλη μου εβαλε το χεριτης στο πουλι μου και ειπε οτι της αρεσε που ηταν τοσο μαλακο. Αρα μην ανισηχεις σε καπιες γυναικες αρεσει το μαλακο πεος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140391 από Zxl1 στις 14 Δεκεμβρίου 2017, 6:41πμ

Zxl1

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ακριβως συμφωνο οταν μου τον ειχε πιασει μια κοπελα οταν ειμασταν σπιτι της αρεσε βασικα οταν στον πιασει γυναικα καυλωνεις περισσοτερο και σκληρενει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140415 από aswtos στις 17 Δεκεμβρίου 2017, 1:37μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειάζεται να σας απασχολούν όλα αυτά. Είναι τελείως διαφορετικό να ερεθίζεσαι με αυνανισμό, με πορνο και γενικά μόνος σου και τελείως διαφορετικό να ερεθίζεσαι από μία γυναίκα. Η Αίσθηση είναι πιο έντονη όταν ο ερεθισμός προέρχεται από άλλο άτομο. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα και η στύση να είναι πιο έντονη και σκληρή και συνήθως και η εκσπερμάτιση έχει μεγαλύτερη ποσότητα. Δεν χρειάζεται άγχος. Θα τα ανακαλύψετε και θα τα απολαύσετε όλα στην πράξη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login