Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Προωρη εκσπερματωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140357 από Astalavis στις 08 Δεκεμβρίου 2017, 4:32μμ

Astalavis

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας. Με το φίλο μου χωρισαμε εξαιτίας αυτού. Δεν το παραδέχτηκε δεν το συζήτησε. Απλά δεν μπόρεσε να διαχειριστεί το ψυχολογικό του θέματος. Από αντίδραση του ξέρω με ντρέπεται πια κ αρνείται το οτιδηποτε,στο να τα βρούμε. Έμαθα το προσπάθησε με μια άλλη κοπέλα. Αλλά πάλι τελείωσε κ με αυτή. Δεν μπορώ να το αφήσω πίσω μου. Είναι άδικο για εκείνον. Είναι καλό παιδί. Έχετε εμπειρία κάποιος κάποια. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140360 από YourSolution στις 09 Δεκεμβρίου 2017, 3:49πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,

Αρχικά αφού χωρίσατε και χωρίσατε και για αυτό το λόγο,δεν είναι εύκολο να τον πλησιάσεις και να τον βοηθήσεις πλέον καθώς θα μπορούσες να το είχες κάνει όταν ήσασταν σε σχέση. Αν από την άλλη, προσπάθησες και ήταν αρνητικός είναι δικό του θέμα καθώς εσύ έκανες αυτό που έπρεπε να κάνεις και τα έχεις καλά με τον εαυτό σου.

Το γεγονός ότι ξέρει τι έχει και δεν το κοιτάει, είναι ασέβεια προς τον ίδιο.

Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα να του μιλήσεις πλέον ενώ έχετε χωρίσει,πάντως σίγουρα κάποια άλλη που θα νοιαστεί όπως νοιάστηκες εσύ,πρέπει να τον παροτρύνει να το κοιτάξει. Έχω πάει σε ανδρολόγο και μάλιστα είδα πολλά παιδιά με την κοπέλα τους πράγμα που με έκανε να νιώσω και γω πιο άνετα με αποτέλεσμα να συζητήσω με την κοπέλα μου το οποιοδήποτε θέμα.

Ελπίζω να βοήθησα αν και σαν γυναίκα θα κάνεις το δικό σου χεχε. Πάντως αν αποφασίσεις να του μιλήσεις, μη του το πεις αμέσως και προπάντων να τον κάνεις να νιώσει μοναδικός για να ανέβει και η αυτοπεποίθησή του. Είναι ένα θεματάκι που θέλει ψυχολογική υποστήριξη και γυναικεία υποστήριξη(θεωρώ).

Για οτιδήποτε άλλο ρώτα άφοβα. Πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140361 από Astalavis στις 09 Δεκεμβρίου 2017, 3:58πμ

Astalavis

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. ..να είστε καλά! !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login