Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Τρίτη, 7 Μαΐου

Πως να μεγαλοσω το πουλι μου;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140384 από Thanos6543 στις 13 Δεκεμβρίου 2017, 2:50μμ

Thanos6543

μέλος από: 13/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι 14 με 15 ετων και νομιζω οτι τον εχω μικρο. Εχετε καμια ιδεα πως να τον μεγαλοσω;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140416 από aswtos στις 17 Δεκεμβρίου 2017, 2:26μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην σε αγχώνει τόσο πολύ το μέγεθος. Πρώτα από όλα είσαι σε μια ηλικία που ακόμη για τα επόμενα 2-3 χρόνια μπορεί να σου μεγαλώσει λίγο. Επιπλέον ένα πέος σε στύση από 112 εκατοστά και πάνω θεωρείται φυσιολογικό. Μην επηρεάζεσαι από τα πρότυπα που περνούν οι τσόντες. Οκ, όλοι οι άντρες θα ήθελαν να έχουν ένα τεράστιο πέος αλλά δεν είναι το μόνο που χρειάζεσαι για να ικανοποιηθεί μια γυναίκα. Μαγικές λύσεις για να μεγαλώσει το πέος δεν υπάρχουν. Αυτά που μπορεί να διαβάζεις ή να βλέπεις δεξιά και αριστερά για φάρμακα ή ασκήσεις κλπ είναι αμφιβόλου αποτελέσματος και συχνά μπορεί να αποδειχτούν και επικίνδυνα. Αν έχεις περιττά κιλά αυτό που μπορεί να βοηθήσει μόνο είναι να αδυνατίσεις. Σκέψου πως στη βάση του πέους συγκεντρώνεται λίπος οπότε καλύπτεται ένα μέρος της βάσης του και οπτικά φαίνεται μικρότερο.
Σε ακραίες περιπτώσεις μικροφαλλίας μπορεί να εφαρμοστούν χειρουργικές μέθοδοι αλλά αυτές δεν είναι ούτε για την ηλικία σου ούτε για την περίπτωσή σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login