Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Οι παπαροκάδες σε συναυλία και στην έξοδο πάγκος με εικονάκια και μπουκαλάκια αγιασμό
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πρώτο φιλι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140407 από Padelos στις 15 Δεκεμβρίου 2017, 8:14πμ

Padelos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 15 και τα έχω με μια κοπέλα και δεν ξέρω πως να την φιλησω.κι εκείνης είμαι ο πρώτος της.θελω να μου πείτε πως να βάλω τα χείλιας μου στα δικά της και πως να χειριστώ την γλωσσα?πρέπει να κάνω κάποιες κινήσεις με την γλωσσα?θέλω μια απάντηση γιατί σύντομα θα πρέπει να την φιλισω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140408 από Akis2000 στις 15 Δεκεμβρίου 2017, 11:03πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως είχε προτείνει και η Lida σε έναν άλλο φίλο που είχε τον ίδιο προβληματισμό με σένα μπορείς πάντα να χτυπήσεις France kiss στο you tube και θα σου βγάλει αρκετά βιντεάκια για να πάρεις μία πρώτη ιδέα. Ωστόσο μην πάρεις απόλυτο παράδειγμα από αυτούς καθώς δεν είναι η πρώτη τους φορά και ξέρουν πάνω κάτω πως να το χειριστούν. Εσύ απλά κοίτα απλά ούτε να αγχώνεσαι και να μην κάνεις καμία κίνηση μένοντας παθητικός, αλλά ούτε και να το παίξεις εντελώς άνετος πέφτοντας με τα μούτρα γιατί μπορεί να φανείς άγαρμπος. Μπορείς να αρχίσεις με φιλιά στο λαιμό της και σε διάφορα σημεία του προσώπου της (μάγουλα, ζυγωματικά, πηγούνι) και μετά να καταλήξεις στα χείλη της στα οποία σε πρώτη φάση απλά θα αγγίζεις με τα δικά σου. Μετά σιγά σιγά μπορείς να ξεπροβάλεις την γλώσσα σου φέρνοντάς την στο δικό της στόμα περιμένοντας να δεις αντίδραση. Λογικά θα ανοίξει και αυτή το δικό της στόμα είτε για να δεχτεί την γλώσσα σου μέσα κάνοντας παιχνίδι με τις γλώσσες σας στο στόμα της, είτε θα την βγάλει και αυτή έξω για να κάνετε παιχνίδι εκτός (είναι λίγο πιο προχω αυτό για την ώρα). Στη συνέχεια λογικά θα κάνετε παιχνίδι με τις γλώσσες σας εναλάξ στα στόματά σας. Προσπάθησε μόνο να την αφήνεις που και που να παίρνει αέρα γιατί εάν επιμείνεις για αρκετή ώρα στο φιλί το πιο πιθανό να σου πει, «χαλάρωσε λίγο, θα με σκάσεις». Άντε καλή επιτυχία φίλε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login