Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ελευθέριος Παγκανινάκης να ζωγραφίζει την Υπερμάχω με μπουζούκι, βιολί και λαϊκή κομπανία
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Φιμωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140418 από Nynphox στις 19 Δεκεμβρίου 2017, 9:20πμ

Nynphox

μέλος από: 10/10/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Τις προάλλες διάβασα για τη φίμωση, ένα σύμπτωμα όπου το τέλος από το πετσακι στο πέος είναι πολύ στενό για να περάσει ο βάλανος. Είμαι 16 χρονων και όσον αφορά εμένα απλά όταν είναι σκληρό το πέος μου δυσκολεύομαι να κατεβάσω εύκολα το πετσακι . Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει αν έχει επίπονες επίπτωσεις στο σεξ; Μπορεί να διορθωθεί; Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140419 από YourSolution στις 19 Δεκεμβρίου 2017, 12:43μμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε,

όταν είναι πεσμένο κατεβαίνει εύκολα; Γενικώς όταν το κατεβάζεις είτε σε χαλάρωση είτε σε στύση θα πρέπει να ΜΗΝ πονάς. Καθώς κάνεις μπάνιο με τη βοήθεια του ζεστού νερού, προσπάθησε να το κατεβάζεις σιγά σιγά.

Αν δυσκολεύεσαι να το κατεβάσεις και ειδικά αν υπάρχει και πόνος, τότε είναι φαινόμενο φίμωσης.Για να σου λύσω την απορία, σίγουρα αν υπάρχει φίμωση,θα πονάς κατά την σεξουαλική πράξη.Ωστόσο μην αγχώνεσαι το χω περάσει και γω και είναι μια επέμβαση ρουτίνας που και αισθητικά θα στο κάνει και πιο ωραίο.

Μη ντραπείς να πας να σε δει και ένας γιατρός αφού θα έχει πλήρη εικόνα και θα σου πει σίγουρα.
Ελπίζω να βοήθησα και για ότι άλλο θες να ρωτήσεις,είμαι στη διάθεση σου.Και προπάντων μην αγχώνεσαι!
Αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140421 από Kostaz98 στις 20 Δεκεμβρίου 2017, 4:49πμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εγω ειχα φιμωση στα 15 μου αλλα τωρα το πεος μου δεν εχει καποιο προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140425 από YourSolution στις 21 Δεκεμβρίου 2017, 12:08μμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα Kostaz98,

Δεν είναι όλες οι μορφές φίμωσης ίδιες. Στην περίπτωσή σου,αντιμετωπίστηκε με τον καιρό και για αυτό τον λόγο συμβούλεψα τον Nynphox να το τραβάει σιγά σιγά κατά τη διάρκεια ενός ζεστού μπάνιου.

Βέβαια δεν μπορούμε να ξέρουμε χωρίς εικόνα. Μπορεί να κατέβει μόνο του σιγά σιγά, μπορεί να χρειαστεί και επέμβαση. Ο γιατρός θα του λύσει τις απορίες και θα του πει τι θα κάνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login