Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εχετε εμπειριες γυμνισμου;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140496 από IoannisGR στις 02 Ιανουαρίου 2018, 5:37μμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερα Παιδια και καλη χρονια!Το ερωτημα μου ειναι εχετε δει ποτε φιλο ή φιλη σας γυμνο/γυμνη ή να εχει δει αυτος εσας καταλαθος ή επιτηδες;Εγω προσωπικα εχω δει γυμνο τον κολλητο μου οταν ειχαμε αυνανιστει παρεα και πριν λιγες μερες την κολλητη μου που ειμαστε πολυ κοντα και ανοιχτοι σε τετοια θεματα ειπαμε να γδυθουμε τελειως απλα ο ενας μπροστα στον αλλο και οταν κατσαμε λιγο ολογυμνοι απεκτησα στυση και μου ειπε να παω στο μπανιο να ξαλαφρωσω.Επισης ποιες ειναι οι αποψεις σας πανω στο θεμα του γυμνισμου το βρισκετε φυσιολογικο ή οχι και γιατι.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140497 από Akis2000 στις 02 Ιανουαρίου 2018, 6:08μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Γιάννη και καλή χρονιά.
Καταρχάς να σου πω ότι ακριβώς παρόμοιο θέμα ξεκίνησα πριν έναν μήνα οπότε εκεί μπορείς να διαβάσεις και το δικό μου περιστατικό.

https://www.ftou.gr/forum/threads.asp?f=7&t=20126

Σχετικά με τις δικές σου εμπειρίες πρώτα με τον κολλητό σου να πω ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό να αυνανίζεστε παρέα, σίγουρα θα το έχουν κάνει τα περισσότερα αγόρια σε νεαρή ηλικία καθώς τους εξιτάρει η ιδέα να το κάνουν σε κοινή θέα με έναν ή περισσότερους φίλους. Κάποιοι φοβούνται μην θεωρηθεί αδερφίστικο αλλά κάνουν λάθος. Ειδικά όταν είναι κάποιοι σε ηλικία που προσπαθούν να ανακαλύψουν το σώματος και που οι ορμόνες τους έχουν χτυπήσει κόκκινο, δεν θα ήταν παράξενο ακόμα και αν πειραματιζόντουσαν μεταξύ τους (να την παίξει ο ένας στον άλλο) χωρίς αυτό να πρέπει να βγάζει στο συμπέρασμα ότι είναι ή ότι πρόκειται να γίνουν γκέι (όχι ότι κάτι τέτοιο θα ήταν και το μεγαλύτερο έγκλημα του κόσμου αλλά λέμε τώρα). Σχετικά με την φίλη σου είναι πάρα πολύ καλή φάση που είστε τόσο ανοιχτοί μεταξύ σας και φτάσατε σε αυτό το σημείο, ωστόσο είμαι της άποψης ότι ένας από τους δύο ή και οι δύο είστε τσιμπημένοι μεταξύ σας αλλά δεν μπορείτε να το παραδεχτείτε. Και το λέω αυτό γιατί με μία φίλη που δεν νιώθεις οτιδήποτε δεν φτάνεις στο σημείο να πειραματιστείς εκθέτοντας το σώματά σας γυμνά. Το ότι σου σηκώθηκε ήταν απόλυτα φυσιολογικό ξέροντας ότι σε βλέπει κάποιος και ειδικά κάποια. Στην ερώτησή σου πως βλέπουμε τον γυμνισμό, υπάρχει αυτός ο γυμνισμός που ανέφερες και που σου απάντησα και ο γυμνισμός σε παραλίες γυμνιστών (και τον οποίο κάνω τα τελευταία χρόνια και σου συνιστώ να το δοκιμάσεις καθώς είναι άλλη φάση) και που είναι επίσης απόλυτα φυσιολογικός. Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140507 από Dimos6613 στις 03 Ιανουαρίου 2018, 12:21μμ

Dimos6613

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
πολυ καλη φασηη φιλε μου και με τον κολλητο και με την κολλητη....εφοσον νιωθετε ανετα μεταξυ σας ειναι πολυ θετικο θα νιωθεται ανετα και στην μετεπειτα σεξουαλικη ζωη σας!!! Τωρα οσον αφορα τον γυμνισμο δημοσια σε αποδυτηρια σκεψου οτι ειστε μοναχα αντρες οποτε κομπλε και σε παραλιες θα δεις οτι ειναι αλλη φαση διαφορετικη νιωθεις πιο κοντα στη φυση και φυσικα πας για να χαλαρωσεις εσυ και οχι για οφθαλμολουτρο!!! Αν σε καλυψα πατα αποδεχτη παρακαλω!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140510 από IoannisGR στις 03 Ιανουαρίου 2018, 5:38μμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φιλε Ακη σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.Αυτα που μου ειπες τα βρηκα πολυ λογικα και με βοηθησαν να καταλαβω τελειως πως το γυμνο σωμα ειναι τελειως φυσιολογικο .Οσο για το αν ημαστε τσιμπημενοι δεν ειχες και αδικο διοτι σημερα καναμε μπανιο μαζι και τα πραγματα εξελιχθηκαν σε στοματικο και μετα πρωκτικο ;) αλλα μετα συμφωνησαμε να μην κανουμε σχεση για να μην χαλασει η φιλια μας απλα αν ξανατυχει θα ξανα εκτονωθουμε μεταξυ μας.Οσο για τον γυμνισμο στην θαλασσα σκοπευω να το δοκιμασω μου ακουγεται πολυ απελευθερωτικο και πολυ καλη φαση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login