Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΜΗ ΦΤΥΝΕΤΕ!!! Μπορεί να σας χρειαστεί.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πόνος από αριστερά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140522 από Kostaz98 στις 04 Ιανουαρίου 2018, 5:35μμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Νιώθω ένα μικρό πόνο στον αριστερό μου όρχη και λίγο στην κάτω κοιλιακή χώρα.Δεν έχει κάποιο άλλο σημάδι όπως κοκκίνισμα του όρχη εμετός αυξημένος πόνος και ξαφνική εμφάνηση του πόνου στον όρχη.
Ό αριστερός μου όρχης είναι στην ίδια θέση που ήταν και πριν χωρίς να μεγαλώσει ή να μετακινηθεί.
Οποιος ξερει ας γραψει
δινω αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140523 από Kostaz98 στις 04 Ιανουαρίου 2018, 5:39μμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Επίσης δεν υπαρχη πονος ή διαφορα στην αφη οταν τον ψηλαφιζω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140531 από YourSolution στις 05 Ιανουαρίου 2018, 9:39πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,

αν δεν ανέφερες ότι δεν έχεις διαφορά στην αφή , θα σου έλεγα ότι έχεις κήλη. Βέβαια υπάρχει το φαινόμενο και να έχεις αλλά να είναι πολύ μικρή και να μη φαίνεται με μια απλή ψηλάφηση αλλά με υπέρηχο.

Αν είσαι ακόμα έφηβος μπορεί να υπάρχει πόνος (όχι για πολύ καιρό όμως) λόγω ανάπτυξης των όρχεων.

Θέλω να μου περιγράψεις όμως το πως θα χαρακτήριζες το μέγεθος του όσχεού σου. Μικρό,κανονικό, μεγάλο; Ο λόγος που ρωτάω είναι για να διαπιστώσω αν είναι μικρός ο χώρος(το όσχεο δηλαδή σε αντίθεση με τους όρχεις) και σε συνδυασμό με τα στενά εσώρουχα να προκαλεί τον πόνο.

Ωστόσο αν εξακολουθεί να σε πονάει ακόμη, σου προτείνω να πας σε γιατρό να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Περιμένω απάντησή σου και όπως είπα, μην το αμελήσεις αν εξακολουθείς να πονάς. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140532 από Kostaz98 στις 05 Ιανουαρίου 2018, 10:28πμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Κανονικο προς μικρο ειναι το οσχεο μου και δεν ειναι ακριβως πονος αλλα ενοχληση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140544 από Lupo στις 05 Ιανουαρίου 2018, 6:15μμ

Lupo

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Πονάς στο περπάτημα και σε συγκεκριμένες στάσεις ή υπάρχει ενόχληση Έτσι κι αλλιως; Θα μπορούσε να είναι αρκετά πράγματα, κήλη όπως είπε το παιδί πιο πάνω, με αντανακλαστικους πόνους στον όρχη, φλεγμονή κλπ. Για να δεις μόνος σου πίεσε στο σημείο που υπάρχει ένα κόκαλο λίγο αριστερά από το πεος. Εάν πονάς εκεί μπορεί να είναι κάποια φλεγμονή στον όρχη. Για να είσαι ήσυχος όμως πήγαινε σε έναν γιατρό για καλό και για κακό
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login