Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ομαδικός αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140561 από Nickol25 στις 07 Ιανουαρίου 2018, 3:44μμ

Nickol25

banned
μέλος από: 7/1/2018
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Παιδιά έχετε αυνανιστει ποτέ με τον κολλητό σας και αν πως του το ζητήσατε ήταν ωραία αίσθηση.? Πείτε μου εμπειρίες σας παρακαλώ γιατί μου ζήτησε ο κολλητός και ντράπηκα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140562 από Dimos6613 στις 07 Ιανουαρίου 2018, 4:04μμ

Dimos6613

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Μην ντρεπεσαι ρε φιλαρακι...Αρχικς ποσο ετων εισαι;; Κοιτα συνηθησμενο φαινομενο στην εφηβεια...Ειτε απο περιεργεια ειτε γιατι ειναι πιο ευκολο με εναν φιλο το κανουμε σαν αγορια μας διεγιρει εχουμε και ενα μετρο συγκρισης πιο κοντα μας απο οτι στις τσοντες....και γενικα αξιζει πολυ σαν εμπειρια...Δοκιμασε αν σου προτινει ξανα η προτεινε εσυ...οταν ειστε μονοι σπιτι βαλτε τσοντουλα χαλαρωστε και αυνανιστειται παρεα....θα εχετε ετσι την ευκαιρια να λυσετε και διαφορες αποριες και σιγουρα θα ειστε πιο ανετοι μεταξυ σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140571 από Nickol25 στις 08 Ιανουαρίου 2018, 8:34πμ

Nickol25

banned
μέλος από: 7/1/2018
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 ευχαριστώ για τη απάντηση κάνεις άλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140574 από Akis2000 στις 08 Ιανουαρίου 2018, 12:06μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Μέχρι στιγμής οι περισσότεροι προβληματισμοί φίλων εδώ μέσα σχετικά με ομαδικές μαλακίες είχαν να κάνουν με το πως θα το προτείνουν οι ίδιοι σε παρέα φίλων ή μεμονωμένα σε κάποιον φίλο ή κολλητό τους. Πολύ σπάνια να ξεκινήσει κάποιος θέμα για το ότι του το ζήτησε κάποιος άλλος. Βέβαια και εσύ με μπέρδεψες λίγο καθώς στην αρχή ρωτάς πως μπορεί κάποιος να το προτείνει και τελειώνεις λέγοντας ότι στο πρότεινε ο κολλητός σου αλλά ντράπηκες. Any way, καταρχάς να σου πω ότι τόσο η δική μου αίσθηση όσο και των περισσοτέρων είναι πως ήταν πολύ ωραία να ξέρεις ότι σε μία τόσο προσωπική σου στιγμή βρίσκεται ο κολλητός σου που νιώθεις τόσο οικεία μαζί του και κάνει το ίδιο πράγμα με σένα. Είναι μία στιγμή απόλαυσης που μοιράζεσαι με τον κολλητό σου και που σίγουρα περνάει την σχέση σας (φιλική πάντα) σε ένα άλλο επίπεδο. Επειδή είστε σε μία ηλικία που προσπαθείτε να ανακαλύψετε τον σεξουαλικό σας κόσμο εξιτάροντας την φαντασία σας κάθε τι γυμνό (αντρικό ή γυναικείο) θεωρείτε κάτι τέτοιο πολύ φυσιολογικό και μην ακούτε κάποιους ότι κάτι τέτοιο χαρακτηρίζεται αδερφίστικο και τέτοια. Υπάρχουν περιπτώσεις φίλων που όχι απλά τις παίζανε μαζί, αλλά δοκίμασαν να παίξουν και ο ένας του άλλου και για να μην πω ακόμα και για στοματικό και σε «τρομάξω» παραπάνω, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι στο μέλλον γίναν γκέι. (Όχι ότι αν εξελισσόταν κάποιος σε γκέι θα ήταν και το απόλυτο κακό αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση). Για να επανέλθω στο αρχικό σου θέμα, από ότι καταλαβαίνω λοιπόν, από την μία είσαι εσύ που δεν δείχνεις και τόσο αρνητικός και από την άλλη είναι ο κολλητός σου που στο πρότεινε. Θα σου συνιστούσα να το δοκιμάσεις προκειμένου να μην μείνεις με την απορία. Άσε που θα έχεις κάνει και μία καλή πρόβα για το πως είναι να βρεθείς γυμνός έτσι ώστε να μην κομπλάρεις για την πρώτη σου φορά μπροστά σε κοπέλα στο μέλλον. Εκτός και αν αυτό το τελευταίο έχει τύχη να συμβεί ήδη, αν κα από την ηλικία που λες ότι είσαι το κόβω πως όχι. Αλήθεια, πως στο πρότεινε ο φίλος σου;
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #140580 από Kalamk στις 08 Ιανουαρίου 2018, 5:09μμ

Kalamk

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν κατ' αρχάς σχεδόν όλα τα αγόρια (αν και δεν το ομολογούν όλοι) την περίοδο της εφηβείας κυρίως έχουν αυνανιστεί μαζί με κάποιον συνομήλικό τους (είτε για να συγκρίνουν το μέγεθος , είτε από περιέργεια , είτε από επιθυμία/αναζήτηση εμπειρίας).
Τις περισσότερες φορές αυτό γίνεται μεταξύ κολλητών φίλων έτσι ώστε να εξασφαλισθεί η εχεμύθεια , αλλά δεν είναι λίγες και οι περιπτώσεις που μια μεγάλη παρέα (όχι και τόσο κολλητοί όλοι μεταξύ τους) αποφάσισαν να αυνανιστούν όλοι μαζί.
Τώρα αν στο ζητάει ο κολλητός σου (στον οποίο θα πρέπει να έχεις εμπιστοσύνη και να ξέρεις πως το γεγονός θα μείνει μεταξύ σας) και το θες και εσύ , η γνώμη μου είναι πως θα πρέπει να δεχτείς (έστω για μια "δοκιμή"/εμπειρία).
Αν πάλι θες να το προτείνεις εσύ (και ξέρεις πως αυτός στον οποίο θα το προτείνεις είναι δεκτικός και όχι "στενόμυαλος") τον καλείς στο σπίτι και όταν μείνετε μόνοι σας του προτείνεις να βάλλετε να δείτε καμιά τσόντα. Από εκεί και πέρα , εσύ θα πεις ότι δεν αντέχεις άλλο και ότι θες οπωσδήποτε να το παίξεις και θα τον παροτρύνεις να κάνει και εκείνος το ίδιο. Ανάλογα με το πως θα πάει μπορεί να προχωρήσετε κιόλας σε άλλα "επίπεδα" (αλληλομαλακία κλπ)...

Πάντως αν θες την γνώμη μου......να δεχτείς και να μην ντρέπεσαι καθόλου!!!

Πλιζ......Αποδεκτή αν σε κάλυψα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login