Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Παρτουζα με κολλητό 😉

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140742 από Georgepapas στις 25 Ιανουαρίου 2018, 1:45μμ

Georgepapas

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μάγκες!Είμαι 20 και θέλουμε με τον κολλητό μου να κάνουμε παρτουζα αλλά επειδή δύσκολα θα κάτσει γκόμενα μάλλον θα καταλήξουμε σε studio/μπούρδελο... Έχει κάνει κανείς; Πως ήταν? Να προσέξουμε κάτι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
ΘΑ δώσω αποδεκτή.. 😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140744 από Sotiris97 στις 25 Ιανουαρίου 2018, 1:50μμ

Sotiris97

μέλος από: 20/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Είναι ωραία φάση αλλά προέρχεται να μην της μπλέκεται
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140748 από Cottoneyejoe στις 26 Ιανουαρίου 2018, 12:06πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με δυο αγορια και ενα κοριτσι ειναι σιγουρα λιγοτερο αδεξια απο το αντιθετο. Αφου θα πατε και σε στουντιο ακομα καλυτερα. Η συμβουλη μου ειναι να φτιαξετε ενα συστημα, οπως κανουν στο ποδοσφαιρο, για να μην υπαρχει η αμηχανια. Επισης να εχετε καμποσα προφυλακτικα γιατι στις αλλαγες στασεις ισως χρειαστει να αλλαξεις. Μην κολωσεις να πεις στον μπρο οτι κοντευεις να τελειωσεις, η το αναποδο βεβαια. Καλυτερα να το κανετε ταυτοχρονα για να μην μενει ο ενας απ εξω στο τελος. Χμμμ τι αλλο; Αν ψηνεστε για "σαντουιτς" ο καλυτερος τροπος ειναι ο ενας ξαπλωτος, η γκομενα απο πανω με το προσωπο στον 1ο και ο αλλος απο πισω, για να αποφυγετε το αβολο face to face χαχαχα. Παρτουζες τωρα εμενα δεν μου πολυαρεσουν γιατι νομιζω χανεται η συγκεντρωση και ειναι λιγο πιο ατσαλες. Αν με τον μπρο βεβαια ειστε ανετοι μεταξυ σας και δεν σας νοιαζει να ερχεστε κοντα λεει πολυ. Γιατι τετοιες φασεις θα παιξουν στανταρ. Η τα αρχιδια σας θα τριβονται η θα μπλεχτουν οι προπελες, γενικα να εισαι προετοιμασμενος και στο τσακιρ κεφι ριξε και ενα κρυο στον κολλητο ετσι για τα ρεστα χαχαχα. Καλη τυχη μαγκες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144117 από Alexisdf στις 05 Νοεμβρίου 2019, 4:44πμ

Alexisdf

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εχω κάνει παρα πολλές παρτουζες σε μπουρδέλα στο Μεταξουργείο με κολλητο φιλαράκι
ειχε πλακα, επεσε γελιο
28χρονων ειμαστε και οι δυο, απολυτα straight. Ειναι πολυ καυλωτική και ομορφη εμπειρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login