Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ψυχολογικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140754 από Γρηγορης888 στις 26 Ιανουαρίου 2018, 4:41μμ

Γρηγορης888

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά μετά από καιρό πάλι εδώ είχα κάνει ένα ποστ πριν καιρό λέγοντας ότι έχω στυτική δυσλειτουργία ..πήγα στον γιατρό λοιπόν (ανδρολογο-ουρολογο) και αφότου με εξέτασε οργανικά είδε ότι είμαι καλα.Επειτα με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις και όταν βγήκαν τα αποτελέσματα γέλασε και μου είπε αποκλείεται να έχω στυτική δυσλειτουργία και ότι το πρόβλημα μου είναι ψυχολογικό.Βεβαια απο το πρώτο ραντεβού μετά από κάποιες ψυχολογικού είδους ερωτήσεις που μου έκανε το είχε περίπου καταλάβει αλλά του είπα να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι και τις έκανα...κάθε φορά που πήγαινα να βάλω προφυλακτικό έχανα της στύση μου αυτό ήταν το πρόβλημα και μου έδωσε κάποια χάπια για να συνηθίσω τη χρήση του προφυλακτικού αλλά πιο πολύ μου είπε ότι πρέπει να ξεπεράσω αυτή τη φοβία που έχω και να είμαι χαλαρός.Τα χάπια έχουν βοηθήσει και κάνω κανονικά σεξ με την κοπέλα μου αλλά παντα σκέφτομαι ότι κάτι θα πάει στραβά..
Καμιά συμβουλή? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login