Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν υποφέρω από σχιζοφρένεια. Απολαμβάνω το κάθε της λεπτό.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Gay?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140946 από Nickol25 στις 25 Φεβρουαρίου 2018, 4:18πμ

Nickol25

banned
μέλος από: 7/1/2018
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Καλησπέρα λοιπών θέλω την βοήθεια σας είμαι μπερδεμένος χθες ήρθε ο κολλητός μου για sleepoveraki και καθώς είμασταν ξαπλωμένοι αρχήσε να μου τρίβει το πεος πάνω από το σεντόνι εγώ δεν άντεξα και καυλωσα αλλά δε το έδειξα γιατί φοβόμουν δε ξέρω αν το κατάλαβε και μετά μου βγάζει το παντελόνι αρχήσε να μου παίρνει πιπα ώσπου τελείωσα πάνω του τελειώνει και μετά από κανένα 20λεπτο πήγα για μπάνιο ξαφνικά τον βλέπω να γδύνεται και να μπαίνει μέσα και καταλειξαμε να κάνουμε μαζί και τέλος του πείρα εγώ και ο ένας έπαιζε του άλλου γενικά δεν ήθελα να το δείξω αλλά ήταν γαματη φάση η καυλες χτυπούσαν κόκκινο τώρα το ερώτημα μου είναι λέτε να είμαστε gay? Εσάς σας έχει συμβεί πείτε περιστατικά και τέλος πως θα γίνει να το ξανακάνουμε ντρέπομαι να του το πω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140952 από Akis2000 στις 25 Φεβρουαρίου 2018, 10:46πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς δεν καταλάβαμε ποιος ακριβώς είναι ο δικός σου προβληματισμός. Για το αν είσαστε μετά από αυτό gay ή για το πώς θα του το φέρεις να ξανα κάνετε φάση;
Ξεκινώντας από το πρώτο θα σου πω ότι στην ηλικία που είστε (και υποθέτω ότι είστε σε αρκετά νεαρή ηλικία για να μιλάς για sleepoveraki) τίποτα δεν μπορείς να θεωρείς δεδομένο. Οι ορμόνες σας έχουν χτυπήσει κόκκινο που είναι πολύ φυσιολογικό να σας καυλώνει το οτιδήποτε, ακόμα και η ιδέα ότι κάνεις κάτι με τον κολλητό σου που νιώθεις και ιδιαίτερα οικία. Είστε άλλωστε σε ηλικία που προσπαθείτε να ανακαλύψετε τον σεξουαλικό σας προσδιορισμό. Ακόμα και αν αυτό το κάτι διαρκέσει για κάποιο διάστημα δεν παύει να μπορεί να είναι μία φάση την οποία περνάτε αυτό τον καιρό έλλειψη κάποιων σχέσεων ίσως με κοπέλες. Το αν θα αποδειχτεί στο τέλος ότι είστε gay ή όχι θα φανεί από το αν σας ελκύουν εξίσου και οι γυναίκες, τόσο τώρα όσο και στο μέλλον. Μην αποκλείεις πάντως το ενδεχόμενο να είστε και bi εφόσον σας ελκύουν εξίσου και τα δύο φύλλα.
Όσον αφορά τώρα το πώς θα του το ξανά πεις να κάνετε φάση again, πρώτα-πρώτα δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι καθώς όπως είπες ήταν εκείνος που σε προκάλεσε, άρα ήταν κάτι που το σκεφτόταν. Αν πάλι δεν σου είναι εύκολο, μην του πεις να βρεθείτε ντε και καλά για σεξ. Περίμενε την επόμενη φορά που θα ξανά κάνετε sleepoveraki και τότε θα έρθει από μόνο του. Παίζει βέβαια και το σενάριο να το μετάνιωσε, αυτό όμως πιστεύω ότι θα το έχεις ήδη καταλάβει από την συμπεριφορά του την επόμενη φορά που ξανά βρεθήκατε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140965 από Cottoneyejoe στις 26 Φεβρουαρίου 2018, 2:43μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Αγορινα μου αφου το λες μονος σου. Ηταν γαματη φαση. Τιποτα αλλο δεν εχει σημασια. Αν θες βαφτιζεις τον εαυτο σου γκεει η μπαι η ελικοπτερο. Γνωμη μου, μην ασχοληθεις καν με το ονομα. Αρκει να περνας καλα :ρ Τωρα εφοσον εγινε την πρωτη φορα καθε σλιποβερ θα ειναι ετσι οποτε καλο θαταν να παρεις και προφυλακτικα      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140979 από Λαμπριανα στις 01 Μαρτίου 2018, 9:03πμ

Λαμπριανα

μέλος από: 28/2/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κοίτα να δεις . Αν σου άρεσε στο μάξιμουμ τότε δοκίμασε το κάνα δυο φορές ακόμα και αν δεις πως δεν τσουλαει το πράμα δοκίμασε και το αντίστοιχο με μια γυναίκα . Εσύ ξέρεις πως νιώθεις . Κάντο και δες τι παίζει .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login