Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ο κάθε ηλίθιος μπορεί να ζωγραφίσει ένα έργο αλλά μόνο ένας σοφός μπορεί να το πουλήσει.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Εμμονή με τον κολλητό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140958 από Sparrowgisb στις 26 Φεβρουαρίου 2018, 7:04πμ

Sparrowgisb

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειμαι φοιτητής στην Πάτρα, 21 ετών, και Εδώ και ένα χρόνο έχω πάθει εμμονή με τον κολλητό μου, είναι πολύ ωραίος εμφανισιακά και θέλω πάρα πολύ να κάνουμε κάτι. Δεν εννοω απαραίτητα σεξ, ακόμα και να βρεθούμε γυμνοί μας στον ίδιο χώρο, να καυλαντισουμε λίγο (αν με καταλαβαίνετε).
Όταν έρχεται σπίτι κοιτάω από την κλειδαρότρυπα του μπανιου να δω το πέος του και καυλώνω.
Έχετε κάποια ιδέα, πως να τον κάνω να κάνει κάτι, να του μπει στο μυαλό και αυτου η ιδέα.

(Μην πείτε πάλι βάλε τσόντα κλπ, δεν πιάνουν παρόμοια)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140959 από Akis2000 στις 26 Φεβρουαρίου 2018, 10:15πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το ότι θέλεις να κάνεις εσύ μαζί του δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα θέλει να κάνει και ο ίδιος κάτι μαζί σου ή γενικότερα με κάποιον άλλο άντρα. Και αυτό πρόσεξέ το γιατί χωρίς να ξέρω τον χαρακτήρα του φίλου σου και το τι αντίληψη έχει γύρω από θέματα ομοφυλοφιλίας, σε καμιά περίπτωση δεν μπορείς να προβλέψεις την αντίδρασή του αλλά και το τι συνέπεια μπορεί να έχει αυτό στην φιλία σας. Γιατί στην φάση που είστε πίστεψέ με, το μεγάλο πρόβλημα δεν θα είναι τόσο η απόρριψη στο να κάνετε κάτι, όσο η πιθανότητα να στραβώσει τόσο που να απομακρυνθεί από εσένα. Είτε απότομα, είτε με τον τρόπο του σιγά-σιγά νιώθοντας άβολα κοντά σου. Σε αυτή την περίπτωση θα χάσεις ακόμα και αυτό που είχες μέχρι τώρα μαζί του. Αυτό βέβαια είναι το άσχημο σενάριο. Ωστόσο υπάρχουν και άλλα δύο σενάρια, το δεύτερο λιγότερο άσχημο θα είναι ναι μεν να σε απορρίψει, ωστόσο όμως να είναι τόσο ανοιχτόμυαλος που να ξεκαθαρίσει απλά την θέση του ότι δεν ενδιαφέρεται για τέτοιου είδους επαφή. Σε αυτή την περίπτωση ίσως και να τον κολακεύσει το ότι κατάφερε να τραβήξει και κάποιον άντρα. Ε και τέλος υπάρχει και το καλό σενάριο που είναι να του κεντρίσεις το ενδιαφέρον και για λόγους εμπειρίας να ανταποκριθεί. Βέβαια εφόσον συμβεί αυτό το τελευταίο θα παίζει να υπήρχε και στο δικό του πίσω μέρος του μυαλού του κάτι τέτοιο. Τώρα όσον αφορά τον τρόπο που θα πρέπει να προσεγγίσεις μία τέτοια κατάσταση και εφόσον έχεις αποκλείσει το κόλπο με την τσόντα, θα σε συμβούλευα να βολιδοσκοπούσες πρώτα τις απόψεις του πάνω στο συγκεκριμένο θέμα προκειμένου να δεις εάν και κατά πόσο σε παίρνει να κάνεις κάποια κίνηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login