Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Web 2.0, καλάθι της νοικοκυράς, Μολώχ της ασφάλτου, φιλανθρωπία εταιρειών. Ισοδύναμα ανύπαρκτα πράματα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πέος φιλου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141155 από gpap στις 31 Μαρτίου 2018, 4:03πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά
Προσωπικά δεν είμαι γκει ,και μ αρέσουν μόνο οι γυναίκες .
Απλά από ενδιαφέρον δεν ξερω τι,θα ήθελα να τραβήξω Μαλακια μαζί με ένα φίλο μ ή να έβλεπα το πουλί του σηκωμένο .δεν ξερω πως να τ το προτείνω , ρίξτε ιδέες
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141160 από Akis2000 στις 31 Μαρτίου 2018, 11:27πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι απαραίτητο να είσαι gay για να σε εξιτάρει η θέα ενός γυμνού πέους. Ειδικά στην νεαρή ηλικία στην οποία υποθέτω πως βρίσκεσαι που και οι ορμόνες σου είναι σε κόκκινο. Από όσο ίσως θα έχεις διαβάσει εδώ μέσα, αρκετά αγόρια το έχουν κάνει και ακόμα περισσότερο θα ήθελαν να το κάνουν αλλά διστάζουν όπως και εσύ να το ζητήσουν στον φίλο τους. Μία πολύ καλή και η πιο συνηθισμένη ίσως λύση είναι σε κάποια στιγμή που θα είστε στο σπίτι του ή στο σπίτι σου να κάνεις πρόταση να ανοίξετε καμία τσόντα στον υπολογιστή. Φυσικά θα βάλεις κάτι str8. Και σε κάποια φάση εκεί που βλέπεται θα του πεις, δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ έχω καυλώσει απίστευτα και νομίζω θα δικαιολογήσει την επιθυμία σου να την βγάλεις έξω να την παίξεις χωρίς να σε παρεξηγήσει. Άλλωστε μη ξεχνάς ότι μόλις δέχτηκε να δει τσόντα μαζί σου. Εφόσον την έχεις βγάλει και την παίζεις και αν δεν το έχει κάνει και ο φίλος σου από μόνος του, τότε κάντου πρόταση εσύ για αν θέλει και ότι από σένα φυσικά δεν υπάρχει θέμα. Άλλωστε και εσύ το κάνεις μπροστά του. Και κάπως έτσι θα γίνει αυτό που θέλεις. Τώρα να σε προειδοποιήσω ότι εάν φτάσατε σε τόσο προσωπική στιγμή και οι δυο σας, παίζει πάντα το σενάριο πάνω στην καύλα που έχετε να παιχτεί και πρόταση να αγγίξει από περιέργεια ή και να την παίξει ο ένας του άλλου. Αλλά αυτό θα φανεί από μόνο του αν θα γίνει. Καλή επιτυχία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login