Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κοινωνικός είναι εκείνος που κάνει παρέα σ' αυτούς που έτσι κι αλλιώς δεν τη χρειάζονται.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Αυτοικανοποήση...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141168 από Vasiliky Mathioudaky στις 01 Απριλίου 2018, 11:48πμ

Vasiliky Mathioudaky

banned
μέλος από: 1/4/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας !!! Λέω να μπω κατεφθίαν στο θέμα : Είμαι 12 ετών και η έμμηνος ρύση μου ξεκίνησε πριν περίπου 1,5 χρόνο. Ένα βράδυ, δεν μπορούσα να κοιμηθώ και έβαλα να δω μία ταινία. Η ταινία είχε κάποιες έντονες ερωτικές σκηνές και όσο προσπαθούσα να κοιμηθώ, τόσο τις σκεφτόμουν. Τότε μου ήρθε στο μυαλό η κορύφωση και άρχισα να ζεστένομαι και να βαριανασένω... Μπήκα κάτω από τα σκεπάσματα, έκλεισα τα μάτια και άρχισα να σφίγκω τα πόδια μου μεταξύ τους. Αγκιζόμουν και σκεφτόμουν τους ηθοποιούς να κάνουν έρωτα, αλλά πιο άγρια. Όταν τελείωσα, είμουν αρκετά ικανοποιημένη και κοιμήθηκα πολύ εύκολα. Αυτό το κάνω ακόμα και σήμερα και κάθε φορά σκέφτομαι ότι πιο τρελό. Οι φίλες μου έχουν και αυτές περίοδο αλλά ντρέπομαι να τις ρωτήσω αν τους συμβαίνει κάτι τέτοιο. Πιστεύετε πως είναι φυσικό για την ηλικία μου ? Σας έχει συμβεί να σκέφτεστε κάτι τέτοιο : με τους γνωσούς σας και τα δύο φύλα ανάμυκτα ? Σας παρακαλώ, πείτε μου κι εσείς...

Σημείωση moderator: Πρέπει να είσαι τουλάχιστον 13 ετών για να έχεις προφίλ στο ftou.gr
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141170 από Akis2000 στις 01 Απριλίου 2018, 12:33μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς αν η έμμηνος ρύση σου ξεκίνησε σχετικά νωρίς (ήσουν 10 μισό αν κατάλαβα καλά), ωστόσο έστω και οριακά ήσουν μέσα σε φυσιολογικά όρια. Από την στιγμή που μπορείς με αυτόν τον τρόπο να έρχεσαι σε στιγμές ικανοποίησης τότε ναι, είναι απόλυτα φυσιολογικό. Είναι επίσης γνωστό ότι εσείς τα κορίτσια, σε σχέση με τα αγόρια να διστάζετε να μιλήσετε στην ηλικία που είστε για τέτοια θέματα (μετά ωστόσο όταν πάρετε φόρα από κάποια ηλικία και μετά ξεσαλώνετε από όσο ξέρω) και έτσι είναι φυσιολογικό που ντρέπεσαι να τις μιλήσεις. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να το κάνουν και οι ίδιες και να ντρέπονται να σου μιλήσουν και αυτές. Κάποια στιγμή ίσως θα πρέπει μία να κάνει την αρχή για να ακολουθήσουν και οι άλλες. Το ότι κατάφερες να κοιμηθείς πιο εύκολα μετά την κορύφωση έχει να κάνει με το ότι άδειασε το μυαλό σου από την επιθυμία να βρίσκεσαι και να κάνεις ότι έκαναν οι ηθοποιοί στην ταινία αλλά και στην φαντασία σου αφήνοντάς σου ένα αίσθημα ικανοποίησης. Οπότε μην νιώθεις άσχημα και κοίτα να απολαύσεις όσο καλύτερα μπορείς αυτές τις προσωπικές και πρωτόγνωρες εμπειρίες σου μέχρι να έρθουν οι επόμενες που λογικά έχεις αρκετό καιρό μπροστά σου. Τέλος, τι εννοείς όταν λες «με τους γνωστούς σας και τα δύο φύλα ανάμικτα»;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login