Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Έρωτα πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141172 από Panagiotiss στις 01 Απριλίου 2018, 7:33μμ

Panagiotiss

μέλος από: 1/4/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα.. Με το κορίτσι μου αποφασίσαμε να κάνουμε έρωτα και οι δύο παρθένοι είμαστε... Την πρώτη φορά που πήγα να μπω μπήκα αλλά τελειώσω... Την δεύτερη φορά μπήκα λίγο ακόμα δηλαδή μπήκα και βγήκα κάνα 2-3 φορές και ξανά τελείωσα.. θα μπορούσε κάποιος να μου πει τι να κάνω ώστε να μην τελειώνω τόσο γρήγορα και να μην βασανίζω και το κορίτσι μου; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141173 από Akis2000 στις 02 Απριλίου 2018, 2:35πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε. Βασικά το κορίτσι σου δεν το βασανίζεις εάν τελειώνεις γρήγορα, απλά την ξενερώνεις. Ωστόσο όμως επειδή και αυτηνής είναι πρώτη φορά, μην σε απασχολεί και τόσο για την ώρα αυτό. Το πιο σημαντικό είναι να μην νιώθει πόνο κατά την είσοδο. Όλα τα άλλα θα έρθουν με τον καιρό και την εμπειρία. Ακόμα και η διάρκεια με τον καιρό και την πράξη θα αυξάνεται καθώς θα είσαι σε θέση να μην αφήνεις τον εαυτό σου. Πίστεψέ με, μετά από κάποιο διάστημα, αυτό θα είναι ένα πρόβλημα το οποίο δεν θα σε απασχολεί. Φροντίστε εσείς να απολαμβάνετε αυτές τις πρωτόγνωρες εμπειρίες που αποκτήσατε ταυτόχρονα και μην αγχώνεστε. Το μόνο που μπορώ να σας συμβουλέψω είναι να παίρνετε προφυλάξεις, όχι για νοσήματα (άλλωστε είπες ότι είναι πρώτη φορά και για τους δύο) αλλά για πιθανή ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη. Δεν έχετε την απαραίτητη εμπειρία και δεν θα είναι δύσκολο κάποια στιγμή πάνω στην ένταση να σου ξεφύγει και να τελειώσεις μέσα της και εκεί μετά να δεις άγχος και προβλήματα. Στο πρόβλημα το οποίο πάντως αναφέρεις αν θέλεις υπάρχει μία τεχνική που μπορεί να αυξήσει μία ώρα αρχύτερα την διάρκεια. Αν αυνανίζεσαι μόνος σου φρόντισε λίγο πριν την στιγμή της εκσπερμάτωσης να σταματάς και να ξεκινάς πάλι λίγο αργότερα. Κάντο μερικές φορές, είναι ένας καλός τρόπος να αποκτάς τον έλεγχο της κορύφωσης. Καλή επιτυχία φίλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141174 από Panagiotiss στις 02 Απριλίου 2018, 2:58πμ

Panagiotiss

μέλος από: 1/4/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login