Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141365 από Elenikar9 στις 28 Μαΐου 2018, 7:18πμ

Elenikar9

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλημεραα. Ειμαι 16 χρονων και τα εχω με εναν στην ιδια ηλικια με μενα εδω και 10 μηνες σχεδον....Εχουμε προχορησει στα προκαταρκτικά εκτος απο το δαχτυλο:( Μπορέιτε να μου πειτε καποιες πληρωφοριες σχετικα με αυτο; θα πονεσει; πως θα γινει σωστα;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141366 από Akis2000 στις 28 Μαΐου 2018, 9:27πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν λες «πληροφορίες σχετικά με αυτό» να υποθέσω ότι αναφέρεσαι στο δάχτυλο και όχι κάτι παραπάνω, σωστά; Εφόσον αναφέρεσαι σε αυτό δεν είναι κάτι το ιδιαίτερα δύσκολο. Σίγουρα πριν από αυτό θα έχουν προηγηθεί κάποια προκαταρτικά (φιλιά χαϊδέματα σε όλο το σώμα και τρίψιμο στην περιοχή πάνω από τα ρούχα). Το πιο σημαντικό για να μην υπάρξει πόνος κατά την διείσδυση του δαχτύλου είναι η περιοχή σου να έχει υγρανθεί, να έχεις κατεβάσει δηλαδή υγρά προκειμένου να γλιστρήσει μέσα χωρίς να σου φανεί επώδυνο μιας και λόγω του ότι είσαι παρθένα θα είσαι και ιδιαίτερα στενή εκεί κάτω. Το πιο πιθανό να έχεις υγρανθεί ήδη από τα προκαταρκτικά. Αν ωστόσο δεν έχει συμβεί να κατεβάσεις υγρά που εφόσον τον επιθυμείς το πιο πιθανό θα είναι να οφείλεται στο άγχος σου που δεν σε αφήνει να αφεθείς στις αισθήσεις σου, τότε υπάρχουν βοηθητικά υγρά με ουδέτερα συστατικά με βάση το νερό που βοηθούν να λιπάνουν την περιοχή σου. Άλλος τρόπος είναι με σάλιο. Είτε απευθείας ο ίδιος με γλώσσα, είτε αν ντρέπεσαι κάτι τέτοιο με σάλιο δικό σου ή δικό του στα δάχτυλα. Τώρα όσον αφορά την διείσδυση πολλές κοπέλες φοβούνται μήπως έτσι χάσουν την παρθενιά τους. Η απάντηση είναι όχι. Πολύ σπάνια να χάσει κάποια την παρθενιά της από μία απλή εισχώρηση δαχτύλων. Αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα που εφόσον σε απασχολήσει μπορείς να κάνεις καινούριο ποστ. Ωστόσο εκτός από το να είσαι υγρή στην περιοχή προκειμένου να μην πονέσεις κατά την είσοδο, επίσης σημαντικός παράγοντας και αυτό έχει να κάνει και με τους δύο είναι οι όποιες κινήσεις γίνουν να γίνουν αργά και πάντα με την συγκατάθεσή σου. Αν κάποια στιγμή νιώσεις έντονο πόνο και θελήσεις να σταματήσεις, το αγόρι σου οφείλει να το σεβαστεί και να σταματήσει αμέσως, όσο τρελαμένος και αν νιώθει εκείνη την στιγμή και εσύ να μην αφεθείς προκειμένου να μην τον ξενερώσεις. Το θέμα είναι να το ευχαριστηθείτε και οι δυο σας εξίσου. Καλή επιτυχία καλή μου και εύχομαι να είναι πολύ καλύτερα από όσο περιμένεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login