Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Μηπως ειμαι γκει ή μπαι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141388 από Dhmhtrakos234 στις 02 Ιουνίου 2018, 6:35μμ

Dhmhtrakos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαιρετε, θα μπω στο θεμα κατευθειαν.Εδω και καιρο με τον κολλητο μου φιλο(ειμαστε και οι δυο 14)αυνανιζομαστε παρεα αλλα χωρις να βλεπουμε ο ενας τον αλλον, δηλαδη βαζουμε τσοντα και γδυνομαστε αλλα εχουμε ο καθενας ενα σεντονι απο πανω του και ετσι ποτε δεν ειχα δει εγω το πουλι του ουτε αυτος το δικο μου μεχρι πριν κατι ημερες που ενω καναμε το συγκεκριμενο πεταει το σεντονι και μου λεει δεν γαμιεται τοσο καιρο το κανουμε γιατι να ντρεπομαστε με παροτρυνε να κανω το ιδιο του ειπα θα συνεχισω και οταν τελειωσω θα το βγαλω ετσι και εγινε.Χθες προχωρησαμε λιγακι παραπανω δλδ ο ενας επαιξε του αλλουνου εως οπου τελειωσαμε ο ενας πανω στον αλλον και ηταν υπερ-καυλωτικο.Ποτε δεν μου αρεσαν οι αντρες, αλλα το συγκεκριμενο ηταν οτι καλυτερο για εμενα αυτο σημαινει πως στο μελλον θα πηγαινω μονο με αντρες ή και με τα δυο φυλλα;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141389 από Akis2000 στις 03 Ιουνίου 2018, 4:41πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου είναι πολύ νωρίς για να αρχίσεις να ανησυχείς από τώρα για το τι θα σου συμβεί στο μέλλον. Σημασία έχει ότι απόλαυσες και εσύ αλλά και ο φίλος σου αυτή τη τόσο προσωπική στιγμή. Κανείς δεν ξέρει ποιες θα είναι οι ερωτικές σου προτιμήσεις στο μέλλον. Το ότι κάνατε ότι κάνατε με τον φίλο σου, δεν σε χαρακτηρίζει ότι είσαι bi ή gay. Συνηθίζετε μία τέτοια εκδήλωση επιθυμίας μεταξύ φίλων στην ηλικία που είστε καθώς οι ορμόνες σας έχουν χτυπήσει κόκκινο και είστε στη φάση που προσπαθείτε να ανακαλύψετε ερωτικά τον εαυτό σας. Το ότι λες ότι ποτέ δεν σου άρεσαν οι άντρες, είναι ένα πρώτο στοιχείο που μας αποκλείει το να είσαι gay. Ότι έγινε, έγινε πάνω στην καύλα της ηλικίας και με όχι με τον οποιονδήποτε, αλλά με τον κολλητό σου, με αυτόν που νιώθεις δηλαδή πολύ άνετα μαζί του. Το πιο πιθανό να θυμάσαι αυτά τα σκηνικά με τον φίλο σου και να γελάς, αλλά μέχρι να δεις τελικά τι είσαι θα περάσει αρκετός καιρός και σίγουρα κάποιες φάσεις με κορίτσι προκειμένου να δεις τι συναισθήματα θα σου ξυπνήσουν μία σχέση με ένα από αυτά. Μέχρι τότε όπως είπα κοίτα να απολαμβάνεις τις όποιες στιγμές και με όποιον σου αρέσει και μην αγχώνεσαι. Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως. (αλήθεια, ποιανού πρόταση ήταν να παίξετε ο ένας του άλλου; Δική του ή δική σου;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141391 από Dhmhtrakos234 στις 03 Ιουνίου 2018, 8:30πμ

Dhmhtrakos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστω Ακη με βοηθησες αρκετα, και για να σου απαντησω εγω ειμαι αρκετα πιο ντροπαλος δικη του ιδεα ηταν το να παιξουμε ο ενας του αλλουνου οπως και το να σταματησουμε να καλυπτομαστε με σεντονια κατι το οποιο ειναι βολικο γιατι βαρεθηκα να τα αλλαζω βαζω συνεχεια στα απλυτα χαχαχα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141392 από Akis2000 στις 03 Ιουνίου 2018, 11:33πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Haha ναι κάτι τέτοιο φαντάστηκα μιας και όντως είπες ότι αυτός σου πρότεινε να πετάξετε τα σεντόνια, απλά είπα να σε ρωτήσω για να το επιβεβαιώσω. Πάντως δεν θα με εξέπληττε μετά από κάποιες φορές και εφόσον εξισωθήκατε ακόμα περισσότερο μεταξύ σας στη συγκεκριμένη δραστηριότητα πάνω στη καύλα να σου ζητήσει να πάτε ένα βήμα παραπέρα, (πχ πίπα εννοώ). Έχω ακούσει για περιπτώσεις στην ηλικία σου που έπαιξε τέτοια φάση χωρίς να σημαίνει ότι στο μέλλον τα παιδιά εξελίχθηκαν σε bi ή gay. Είπαμε ότι η ηλικία τα δικαιολογεί όλα αρκεί να υπάρχει εμπιστοσύνη και εχεμύθεια μεταξύ σας. Δεν ξέρω βέβαια εάν έχει γίνει ήδη πρόταση από τον φίλο σου που από ότι βλέπω παίρνει τις πρωτοβουλίες ή αν ακόμα υπάρχει και στο δικό σου μυαλό ήδη αλλά δεν τολμάς να του το πεις. Εάν στο ζητούσε, πως λες να αντιδρούσες; Θα το απέφυγες ή θα το σκεφτόσουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141394 από Dhmhtrakos234 στις 04 Ιουνίου 2018, 6:03πμ

Dhmhtrakos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Βασικα κοιτα μιλησαμε σημερα και ειπαμε να αυνανιστουμε ο ενας πανω απο τον αλλο οσο ο αλλος ειναι μπρουμυτα αλλα για στοματικο αν μου το προτεινε δεν θα ελεγα οχι.Εχω λαβει υποψη μου ολα τα παραπανω που μου ειπες και με εχουν βοηθησει παρα παρα πολυ, κατανοησα πως ολα αυτα ειναι φυσιολογικα στην δικια μας ηλικια και στις δικιες μας ορμονες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141396 από Akis2000 στις 04 Ιουνίου 2018, 9:12πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Hahaha… ελπίζω μόνο να μην δημιούργησα ένα «τέρας» της ηδονής. Από την οπτική γωνία την οποία σε έκανα να δεις τα πράγματα δεν θα με εξέπληττε επίσης πλέον, την πρόταση αυτή να του την έκανες και εσύ ο ίδιος. Είμαι σίγουρος ότι εκείνος που θα εκπλησσόταν θα ήταν ο φίλος σου που θα σε είχε σίγουρα για πιο ντροπαλό. Θα έλεγε μέσα του «ώπα, τι έχουμε εδώ». Λέω μάλιστα να μην βιαστώ και σου πω για κάτι πέρα από το στοματικό γιατί τότε εάν δεν σε εξιτάριζα την φαντασία, σίγουρα θα σου δημιουργούσα νέους προβληματισμούς και ανησυχίες για το αν εξελίσσεσαι όντως αν όχι σε gay, τουλάχιστον και επίσημα σε bi. Αναμένω εξελίξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login