Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν σήμερα είναι η πρώτη μέρα του υπόλοιπου της ζωής σου, τότε τι σκατά ήταν χθες;
Κυριακή, 19 Μαΐου

Bi? - straight? - gay?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141464 από Konstas123 στις 14 Ιουνίου 2018, 12:48μμ

Konstas123

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι 15 χρονων. Λοιπόν, θα μπω κατευθείαν στο θεμα: καυλωνω με γυμνασμενους ομορφους ανδρες με κοιλιακούς αλλα και με μουναρες με ωραιους κωλους. Νιωθω τοσο μπερδεμενος..... Την παιζω με τσοντες μερικες φορες με gay sex ενω αλλες φορες με κανονικό sex ανδρας-γυναικα. Το θεμα ειναι οτι με ελκυουν και συμμαθητες και συμμαθητριες..... Επειδη το σεξ με συμμαθητρια μπορεί να εχει ασχημα αποτελέσματα, εχω σκεφτεί πως θα μπορούσε να γαμηθω με συμμαθητη μου, που εν μερει γουσταρω..... Ειναι και το οτι εχω μια περιέργεια να δω πως ειναι να περνεις ψωλη στο στομα και καυλωνω περισσοτερο. Τι πρέπει να κάνω????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141465 από Akis2000 στις 14 Ιουνίου 2018, 1:21μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα, κάτω από άλλες συνθήκες θα έλεγα ότι στην ηλικία σου είναι λίγο πολύ φυσιολογικό να βιώνεις τέτοια συναισθήματα, εννοώ να καυλώνεις και με άτομα του ιδίου φύλλου σου καθώς λίγο το ότι οι ορμόνες σου είναι στο φουλ, λίγο το ότι προσπαθείς να ανακαλύψεις τον σεξουαλικό σου κόσμο και τι σε τραβάει περισσότερο, σε κάνουν να εξιτάρεσαι με κάθε τι γυμνό. Και θα σου έλεγα ότι όλα αυτά δεν σημαίνουν απαραίτητα συμπτώματα που θα μας οδηγούσαν στο συμπέρασμα ότι στο μέλλον θα σε έκαναν bi ή gay. Ωστόσο όμως, η τόσο γλαφυρή περιγραφή σου σε φάσεις που θέλεις να κάνεις με άντρες, με κάνουν να πιστεύω ότι είναι κάτι περισσότερο από μία απλή περιπλάνηση στον κόσμο της ηδονής και ανακάλυψη από μέρους σου για το τι τελικά είσαι. Με δύο λόγια θα τολμούσα να πω ότι μάλλον είσαι by… τουλάχιστον αν όχι gay (καθώς λες ότι σε ελκύουν ταυτόχρονα και συμμαθήτριές). Πάντως ένας μόνο τρόπος υπάρχει να διαπιστώσεις τι είσαι τελικά. Να πας και με τα δύο φύλλα κάποια στιγμή στο μέλλον. Το θέμα είναι να απολαμβάνεις το σεξ όπως ακριβώς σε ευχαριστεί εσένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login