Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Καυλωνω περισσότερο με άντρες από γυναίκε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141577 από TomL στις 01 Ιουλίου 2018, 1:18μμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά
Είμαι 14 χρόνον και με ελκειουν και τα δύο φύλα. Πολλές φορές αυνανιζομαι με gay sex και άλλες με straight ή bi . Επίσης καυλωνω με άντρες περισσότερο απο οτι με γυναίκες .Βέβαια καυλωνω λιγότερο με γυναίκες διότι σπάνια βρίσκω κάποια που να μου αρέσει . Επιπλέον θέλω να δοκιμάσω να κάνω κάτι με έναν άλλο άντρα. Σημαίνει κάτι αυτό;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141578 από Akis2000 στις 01 Ιουλίου 2018, 4:36μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν εννοείς ότι μπορεί να σημαίνει ότι είσαι gay η bi όχι, δεν σημαίνει κάτι τέτοιο απαραίτητα. Όχι ότι αποκλείεται βέβαια στο μέλλον να εξελιχθείς σε κάτι από αυτά, ωστόσο όμως εάν ήσουν τουλάχιστον gay θα το καταλάβαινες χωρίς να χρειαστεί να μπεις στην διαδικασία να ρωτήσεις. Για να λες όμως εάν είσαι επειδή εκτός από γυναίκες, καυλώνεις βλέποντας και τσόντες με gay ή bi, τότε το πιο πιθανό είναι να είσαι straight ή τουλάχιστον bi. Και το δεύτερο ελέγχετε στην παρούσα ηλικιακή φάση της ζωής σου τουλάχιστον καθώς είσαι ακόμα γεμάτος ορμόνες που ψάχνουν τρόπο να εκδηλωθούν και σε εξιτάρει κάθε τι γυμνό, ακόμα και αντρών ή ακόμα και η επιθυμία να κάνεις κάτι με άντρα έστω και από περιέργεια, για την εμπειρία ίσως. Όλα πάντως είναι φυσιολογικά στην ηλικία που είσαι. Η ενεργητική σεξουαλική σου ζωή θα σου δείξει τελικά τον σεξουαλικό σου προσδιορισμό. Ότι και αν γίνει πάντως στην πορεία, το πιο σημαντικό είναι να κάνεις αυτό που πραγματικά σου αρέσει χωρίς ταμπού και κολλήματα. Πάνω από όλα δηλαδή να συμφιλιωθείς με τον εαυτό σου και όλα τα άλλα θα έρθουν φυσιολογικά. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141579 από TomL στις 02 Ιουλίου 2018, 3:07πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πάρα πολυ. Με βοήθησες πάρα πολύ διότι αναρωτιόμουν άμα αυτό είναι φυσιολογικό και συμβαίνει σε όλους ή αν το κάνουν μόνο οι γκει . Ευχαριστω και πάλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login