Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Εξακριβωμένα παρθένος μετά τον τοκετό. Με πιστοποιητικό γιατρού.
Δευτέρα, 20 Αυγούστου
Μήνυμα #141870 από Ioanna savva στις 07 Αυγούστου 2018, 4:32μμ

Ioanna savva

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2018
αποδεκτές απ.: 0
Όπως σας ξανά είπα...(αν και δεν με βοήθησε κάνεις).. Δεν ξέρω τι να κανω.... Είμαι κορίτσι 18 χρόνον προχώρησα με το αγόρι μου πρώτη φορά.... Και δεν ξέρω γτ έβγαλα πολλά υγρά... Και δεν ξέρω γιατί νιώθω άβολα να το ξανά κάνω για να μην ξανά βγουν.... Τι να κάνω?? Πως μπορώ να το σταματήσω??? Σταματάει αυτό????? Πληζζζζζζ βοηθήστε με

Προφίλ: Ioanna savva Άλλα από Ioanna savvaΣχολιασμός φράσης του Ioanna savva

Rohala Art Course
Μήνυμα #141897 από nick94 στις 11 Αυγούστου 2018, 6:40πμ

nick94

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2018
αποδεκτές απ.: 0
καλησπέρα.προφανώς εβγαλες υγρα αρκετά γιατί σου άρεσε.ειναι φυσιολογική κατάσταση και δεν το αποφέυγεις.αλλα γιατι να το σκεφτείς ετσι?απολαυσέτο και εμεις σαν άντρες μας αρέσει να το βλέπουμε αυτό!

Προφίλ: nick94 Άλλα από nick94Σχολιασμός φράσης του nick94

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2018 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.