Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάνα θα γυρίσω! (Κοσκωτάς)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ειναι ο φιλος μου gay;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142144 από kostaskk1 στις 15 Σεπτεμβρίου 2018, 5:27πμ

kostaskk1

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σας, προσφατα ανακαλυψα τον κωδικο απο το ινσταγκραμ του φιλου μου και στην αναζητηση ειδα πως ειχε ψαξει για φιμωμενες και δεμενες κοπελες (στα αγγλικα αυτο απλως το μεταφρασα λογω του κανονα στο φορουμ εδω). Σημαινει τιποτα αυτο; Δηλαδη υπαρχει εστω και μια περιπτωση δηλαδη να το εψαξε για να δει κατα ποσο ερεθιζεται με γυναικες γιατι μπορει να εχει αμφιβολιες; βεβαια στην αναζητηση ειχε ψαξει και καποια αγορια αλλα δεν νομιζω αυτο να εχει σημασια. απλως αυτο για τις κοπελες που εψαξε με παρεξενεψε. Παρεπιπτοντως πριν 1 μηνα εγινε 18. Θελω να καταλαβω αν ειναι γκει ή οχι. Αν το παραπανω δεν σημαινει κατι θελω να μου πειτε τι να προσεξω/ψαξω ωστε να καταλαβω τι του αρεσει και οχι τα συνηθισμενα τι λεει ή πως συμπεριφερεται και τετοια γιατι τα εχω κοιταξει και δεν βγαζω ακρη. Ρωταω αν υπαρχει κατι πιο ψαγμενο που να αποκαλυπτει την σεξουαλικοτητα του και μπορω να το δω απο μονος μου.

Ευχαριστω εκ των προτερων, ελπιζω να μην σας μπερδεψα με το ερωτημα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142145 από kostaskk1 στις 15 Σεπτεμβρίου 2018, 8:22πμ

kostaskk1

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
κανεις να μου πει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142146 από HusbandCorpse στις 15 Σεπτεμβρίου 2018, 7:19μμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε μου, πρωτον το οτι μπηκες σε προσωπικο του λογαριασμο χωρις την αδεια του ειναι παρανομο, ασχετο απλα στο ανεφερα για να το ξερεις.Τωρα οσο για το ερωτημα σου οχι επειδη εψαξε κοπελες δεμενες και φιμωμενες δεν σημαινει πως το εκανε για να δει κατα ποσο ερεθιζεται με κοπελες μπορει να το εψαξε επειδη ειχε καυλες και ηθελε να τραβηξει καμια και οι δεμενες κοπελες να τον ερεθιζουν οποτε δεν σημαινει κατι.Τωρα για το αν ειναι γκει δεν γνωριζω καποιον "ψαγμενο" τροπο για να το καταλαβεις περα απο του ς προφανεις.Αν ειχε σχεσεις με κοπελες και ενδιαφερεται για το γυναικειο φυλλο δεν νομιζω να ειναι γκει εκτος και αν το κρυβει που πιστευω αν ειστε καλοι φιλοι θα στο ελεγε.Τωρα θελω να σε ρωτησω και εγω κατι, εσυ θελεις να κανεις κατι μαζι του και θελεις τοσο πολυ να μαθεις την σεξουαλικοτητα του;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142148 από kostaskk1 στις 16 Σεπτεμβρίου 2018, 3:51πμ

kostaskk1

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
κοιτα θελω γι αυτο ρωταω αλλιως δεν θα ρωτουσα. με κοπελες δεν εχει παει αλλα μιλαει υπερβολικα πολυ για αυτες αλλα δεν ξερω οι κινησεις του προς αυτες φαινονται περιεργες δηλαδη οταν συνανταμε καποιες κοπελες γνωστες αντι να μιλησει πιο αντρικα μιλαει πιο φιλικα να το πω, πιο παιδικα να το πω. καπως ετσι τελος παντων. δεν εχει φιλησει ποτε καμια και πολλες φορες για πλακατου βαζω και καλα δαχτυλο κι αυτος ειτε γελαει ειτε πεταγεται λιγο. τωρα δεν ξερω ποια ειναι η σεξουαλικοτητα του. αλλα απ οτι καταλαβες βλεπει κανονικες τσοντες. δεν εχει κατι περιεργο ας πουμε στο κινητο του που να αποδυκνιει οτι κατι δεν παει καλα μεχρι τωρα που ειδα αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142150 από kostaskk1 στις 16 Σεπτεμβρίου 2018, 11:57πμ

kostaskk1

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
λοιπον τι λες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142151 από HusbandCorpse στις 17 Σεπτεμβρίου 2018, 6:46πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Το γεγονος οτι μιλαει φιλικα προς τις κοπελες και οχι τοσο αντρικα οπως λες δεν σημαινει τιποτα, μπορει να του βγαινει να εκφραζεται ετσι, αυτο με την πλακα που λες το βλεπει οπως το ειπες, σαν πλακα μονο απο οτι καταλαβα.Ολα δειχνουν οτι ειναι στρειτ αλλα πολλοι ανδρες που δεν ειναι γκει εχουν καποια εμπειρια με το ιδιο φυλλο ή θα ειχαν την περιεργεια για αυτο.Ο φιλος σου δεν ειναι σιγουρο αν εχει αυτη την περιεργεια, αυτο μπορεις να το μαθεις εμεσσα ή στην πραξη π.χ αν αυνανιστειτε μαζι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login