Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέφτουν τα φύλλα απ' τα κλαριά, κι εγώ είμ' άρρωστος βαριά...
Τρίτη, 14 Μαΐου

ti protimate

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #33579 από antras στις 29 Μαρτίου 2005, 1:00μμ

antras

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2005
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ti protimate sto sex, na einai trifero i thelete kati pio agrio k pio prostixo;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33856 από poulaki στις 05 Ιουλίου 2005, 4:53μμ

poulaki

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2005
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
oute to ena oute to allo! kai ta dyo!!!!!!!!!!! analoga ti diathesi....... kai i magia einai na katalabaineis xoris na sto pei!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33862 από YpouloS στις 05 Ιουλίου 2005, 7:37μμ

YpouloS

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
tha symfwnhsw me tin poulaki a xantred persened % ! :P
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33888 από Ventrix στις 07 Ιουλίου 2005, 6:15μμ

Ventrix

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2005
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Κατόπιν προσωπικής εμπειρίας, έχω διαπιστώσει τα εξής:
Στην αρχή (πρώτη φορα και των δυο) ήμουν πολύ μαλακός και ήρεμος. Μετά από καιρό κατάλαβα ότι έτσι δεν γίνεται δουλειά, ναι μεν το ευχαριστιόμασταν, αλλα έλλειπε κάτι και αυτό το κάτι ήταν πολύ σημαντικό. Το sex και η ανάγκη του προέρχεται από τα αρχέγονα ένστικτα μας. Συνεπώς θα πρέπει να προσπαθήσουμε όσο το περισσότερο γίνεται να τα μιμηθούμε. Αφησα και εγώ τον εαυτό μου πιο ελεύθερο, αποφάσισα να αφήσω ελευθερα τα ένστικτα που με διακατείχαν. Έγινα πιο άγριος, πιο δυνατός, πιο βίαιος. Το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Και η σχέση μου πάει από το καλο στο καλύτερο.

Συνεπώς για εμενα είναι καλύτερα να είσαι ρομαντικός πριν τα προκαταρτικά. Γάμα πρώτα στο μυαλό, είναι η πιο σωστή φράση που έχω ακούσει. Μπορεί στις περισσότερες γυναίκες να αρέσει ο ρομαντισμός, αλλα στο κρεβάτι γινόμαστε όλοι ζώα. Και ρομαντισμός στα ζώα δεν χωράει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34503 από Alexanders στις 29 Οκτωβρίου 2005, 12:56μμ

Alexanders

Εικονίδιο
μέλος από: 24/10/2005
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Ventrix@07 Ιουλίου 2005)
Κατόπιν προσωπικής εμπειρίας, έχω διαπιστώσει τα εξής:
Στην αρχή (πρώτη φορα και των δυο) ήμουν πολύ μαλακός και ήρεμος. Μετά από καιρό κατάλαβα ότι έτσι δεν γίνεται δουλειά, ναι μεν το ευχαριστιόμασταν, αλλα έλλειπε κάτι και αυτό το κάτι ήταν πολύ σημαντικό. Το sex και η ανάγκη του προέρχεται από τα αρχέγονα ένστικτα μας. Συνεπώς θα πρέπει να προσπαθήσουμε όσο το περισσότερο γίνεται να τα μιμηθούμε. Αφησα και εγώ τον εαυτό μου πιο ελεύθερο, αποφάσισα να αφήσω ελευθερα τα ένστικτα που με διακατείχαν. Έγινα πιο άγριος, πιο δυνατός, πιο βίαιος. Το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Και η σχέση μου πάει από το καλο στο καλύτερο.

Συνεπώς για εμενα είναι καλύτερα να είσαι ρομαντικός πριν τα προκαταρτικά. Γάμα πρώτα στο μυαλό, είναι η πιο σωστή φράση που έχω ακούσει. Μπορεί στις περισσότερες γυναίκες να αρέσει ο ρομαντισμός, αλλα στο κρεβάτι γινόμαστε όλοι ζώα. Και ρομαντισμός στα ζώα δεν χωράει.



Ayti einai i apopsi sou!! ego protimo to agrio.... an kai me to peras tou kairou arxizei na mou aresei to malako!! kai bebaia iparxoun kai exereseis!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36019 από giwrgos2 στις 31 Αυγούστου 2006, 3:05μμ

giwrgos2

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Me ti gineka mou trifero me tis alles poli prostiho.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36033 από gouini στις 03 Σεπτεμβρίου 2006, 10:30πμ

gouini

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2006
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
to sex ektos tis ginekes mas an kai kapoies fores to xreiazonte kai autes thelei agrio vasanistiko prostixo xoris taboo kai ma...kies arki vevea na to goustaroun kai oi duo dioti ean to thelei mono o enas paei allou to pragma........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36071 από honry στις 07 Σεπτεμβρίου 2006, 12:15μμ

honry

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2006
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
prostixo grhgoro vasanistiko kai viaio! ayto einai sex...
an mhlas gia erwta einai allh ypothesh.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36088 από deathsinger... στις 09 Σεπτεμβρίου 2006, 10:51μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Sech one the b (i) ea (t)ch......οτι αυτο συνεπαγεται.....
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #36387 από atimoutsiko στις 20 Οκτωβρίου 2006, 9:15μμ

atimoutsiko

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2006
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

συμφωνω με το βέντριχ. στην αρχη παιζεις λιγο και μετα μπαινεις στο ψητο...αλλα γνωμη μου πρεπει να μη γινεται συνηθεια.να υπαρχουν εναλαγες μια ηρεμα, μια αγρια, αναλογα τα κεφια.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login