Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Viva La Diva (Ισραηλινή Transexual DANA ΙΝΤ - 3.000 δίσκοι)
Τρίτη, 23 Απριλίου

Ερώτηση φίλος.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142635 από Greece2000 στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 6:17μμ

Greece2000

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδιά είμαι 19 χρόνων και έχω κοπέλα.Ειμαι διακοπές με ένα φίλο μου και έχω πρόβλημα.Αυτος κυκλοφορεί γυμνός στο σπίτι,αυνανίζεται μπορούσα μου και μου ζήτησε να το κάνουμε για πλάκα.Εγω αρνήθηκα γιατί έχω κοπέλα και δεν είμαι Gay όμως θέλω μια εμπειρία τι να κάνω πείτε μου,κάνω ότι δεν θέλω μπροστά του αλλα με ερεθίζει που τον βλέπω γυμνό με αποτέλεσμα να θέλω να βγάλω τα ρούχα και να γίνει αλλα φοβάμαι μην το μάθει η κοπέλα μου .Τι να κάνω πείτε μου;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142636 από Cottoneyejoe στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 6:29μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θες να το κανεις καντο . Τωρα να το μαθει δυσκολο αφου και ο φιλος για πλακα λεει οτι θελει να το κανετε δεν παιζει να το λεει τριγυρω .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142638 από indominus στις 12 Δεκεμβρίου 2018, 2:51πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γειά σου φίλε. Από την στιγμή που και εσένα σου αρέσει αυτό γιατί να μην το κάνεις; Ως εμπειρία. Η κοπέλα σου δεν νομίζω να το μάθει γιατί θα το ξέρεις μόνο εσύ και ο φίλος και δεν νομίζω να πεις κάτι ούτε εσύ αλλά ούτε και αυτός γιατί θα εκτεθεί. Το δοκιμάζεις και βλέπεις αν σου αρέσει ή όχι αλλά απ ότι ξέρω συνήθως τέτοιες φάσεις έχουν πολύ πλάκα. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login