Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Να προχωρήσω;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142641 από Snijk09 στις 12 Δεκεμβρίου 2018, 9:00πμ

Snijk09

Εικονίδιο
μέλος από: 12/12/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 15 χρονών και εχω αργη ανάπτυξη.εχω τριχες στη περιοχή του πεους αλλα πολύ λίγες το ιδιο και στις μασχάλες. Εδώ και καιρό κανω κατι με μια κοπέλα της ηλικίας μου και θέλει να προχωρήσουμε.το μέγεθος του πεους μου είναι καπου στα 12 εκ. Αλλα λεπτό. Τι προτείνετε να κανω; αν με καλύψετε αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142645 από Lyrikosrapsodos στις 12 Δεκεμβρίου 2018, 10:58πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Να σταματησεις να αγχωνεσε.Ειναι ενα καυλι δυστυχως με προσευχες δεν μεγαλωνει.Φυσικα και να προχωρησεις με την κοπελα δεν χρειαζετε να αγχωνεσε.Ασε που αν ειναι στην ηλικια σου δεν παιζει να εχει πολλες εμπειριες με αλλους και ειδικα μεγαλυτερους οποτε δεν υπαρχει και μετρο συγκρισης.Αμα θες μπορεις να παρεις και προφυλακτικα ειδικα για περισσοτερη ευχαριστηση για τις κοπελες αν προχωρησει τοσο.Παντως για το μεγεθος μην αγχωνεσε εισαι 15 και μπηκες εφηβεια αργα οποτε αραξε.Ελπιζω να σε καλυψα.Αααα και καλη εξασκηση για δαχτυλο και γλυφομουνι αυτο με τον καιρο θα βελτιωθει.Αν θες κατι αλλο ρωτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login