Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
"Λάθος" είπε ο σκαντζόχοιρος και κατέβηκε απ' τη βούρτσα.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Δονητής στο ζευγάρι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #33616 από psipsina στις 19 Απριλίου 2005, 1:53μμ

psipsina

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2005
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας
λοιπον ο δικος μου θελει στο σεξ να χρησιμοπιουμε και δονητη
τι να κανω?
προφίλάλλα...
2
Μήνυμα #33617 από dinokristo στις 19 Απριλίου 2005, 11:07μμ

dinokristo

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2005
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση


καλη μου psipsina,

Απο τα λιγα που μας λες καταλαβενω οτι ο δικος σου ειναι ανωμαλος ή βλεπει πολλες τσοντες και θελει να σου κανει τα πραγματα που βλεπει. Τωρα αν νομιζεις οτι θα ικανοποιηθεις και εσυ καντο,αλλα μονον για μια φορα για να μην του χαλασεις χατηρι. Αν παλι σε ικανοποιει και ετσι (χωρις δονητη) δεν υπαρχει λογος να το κανεις.

Υ.Γ. Αν το δοκιμασεις στειλε μου τις εντιπωσεις σου. Ευχαριστς....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33737 από ariesz0 στις 03 Ιουνίου 2005, 3:42μμ

ariesz0

μέλος από: 3/6/2005
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
[

γειa σου κοπελα μου....!!!!!!

Αν νομιζουν καποιοι οτι εινα ανωμαλια τα παιχνιδια του ερωτα,,,,,ειναι αυτο ανωμαλο !!!!

Στον ερωτα δεν βαζεις ορους κανονες !!!!!! σου αρεσει ..η τουλαχιστον δεν σε πειραζει !!! αποδεξου το !!! καποια στιγμη ...οταν θα ερθει θα ζητησεις και εσυ κατι απο τον συντροφο σου....και πιστευω να το κανεις και οχι να ντραπεις ...γιατι τοτε δεν εισαστε ζευγαρι ...αλλα ξενοι...

Νοιωσε και δωσε .....να περνας καλα ...μαζι με τον συντροφο που διαλεξες...

S Z
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33747 από AbsintheGreen στις 06 Ιουνίου 2005, 12:24μμ

AbsintheGreen

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2005
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτα με τον ariesz0, ean αυτο το πραγμα δεν σε κανει να νοιωθεις ασχημα δοκιμασε το.who knows?μπορει τελικα να σου αρεσει!το θεμα ειναι να υπαρχει σεβασμος και εκει που ο ενας λεει οχι, ο αλλος να καταλαβαινει κ να μην γινεται φορτικος.Απο την αλλη δεν βλαπτει να ειμαστε ανοιχτοι σε νεες εμπειριεσ (ει δυνατον ανωδυνες)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34262 από biki στις 28 Σεπτεμβρίου 2005, 12:00μμ

biki

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2005
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Αναφορά: (ariesz0@03 Ιουνίου 2005)
[

γειa σου κοπελα μου....!!!!!!

Αν νομιζουν καποιοι οτι εινα ανωμαλια τα παιχνιδια του ερωτα,,,,,ειναι αυτο ανωμαλο !!!!

Στον ερωτα δεν βαζεις ορους κανονες !!!!!! σου αρεσει ..η τουλαχιστον δεν σε πειραζει !!! αποδεξου το !!! καποια στιγμη ...οταν θα ερθει θα ζητησεις και εσυ κατι απο τον συντροφο σου....και πιστευω να το κανεις και οχι να ντραπεις ...γιατι τοτε δεν εισαστε ζευγαρι ...αλλα ξενοι...

Νοιωσε και δωσε .....να περνας καλα ...μαζι με τον συντροφο που διαλεξες...

S Z




Σωστός!!! στον ερωτα δεν υπάρχουν κανόνες... ούτε λογική... κάνεις ότι σε κάνει να νιωθεις υπέροχα.. αν το δοκιμάσεις και σε χαλάσει μπορείς να το κουβεντιασεις με τον σύντροφο σου.. αλλα δοκίμασε το πρώτα.. μην έχεις κολλήματα που πιθανόν γιατί χάνεις έτσι την ουσία του έρωτα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34263 από Snow-white στις 28 Σεπτεμβρίου 2005, 1:04μμ

Snow-white

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2005
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
E, όχι και ανώμαλος ο άνθρωπος... Δεν έχεις ακούσει μια φράση που λέει 'Στον έρωτα όλα επιτρέπονται'? Το τι κάνεις ο καθένας στο κρεβάτι του, είναι προσωπική του υπόθεση, και κανένας δεν μπορεί να τον κρίνει. Ας υπαρχει και ένας χώρος, στον οποίο είμαστε ελεύθεροι. Παντού υπάρχουν κανόνες... Στη σεξουαλικότητα και τη λίμπιντό μας όχι!
Συμφωνώ λοιπόν με τους προλαλήσαντες! Στο μόνο σημείο που διαφωνώ είναι στο να το δοκιμάσεις. Αν και μόνο η ιδέα σε απωθεί από κάτι τέτοιο, τότε δεν υπάρχει περίπτωση να σου αρέσει, για το λόγο ότι θα είσαι προκατειλημένη. Το ότι το συζητάς βέβαια, και το μοιράζεσαι μαζί μας, δείχνει πως το ψιλοσκέφτεσαι. Επομένως, Go for it!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34265 από winterboy στις 28 Σεπτεμβρίου 2005, 1:50μμ

winterboy

μέλος από: 23/9/2005
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εγώ θα του έλεγα
Ok θα αγοράσω ένα δονητή
Θα τον άφηνα να νομίζει και μετά μολις θα με έπαιρνε τηλέφωνο το βράδυ θα του έλεγα
"Αγάπη μου δεν υπάρχει λόγος να βρεθούμε περνάω καλύτερα με το δώρο που πήρα παρά με σένα"
Ε μα ......... :ppppp
Αφού έχεις αγόρι τι τα θες τα υποκατάστατα ?
Μη κάνεις και πολύ εύκολα χάρες ......... ξέρεις για πόσο σου ζητάει μετά να φέρει και το υπόλοιπο σώμα ? χάρη στη χάρη είπαμε , όταν αγαπάς κάνεις έρωτα δεν κάνεις πειράματα
Πειράματα στη χημεία και αυτά συγκεκριμένα προς αποφυγή έκρηξης :p
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34269 από biki στις 28 Σεπτεμβρίου 2005, 2:25μμ

biki

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2005
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Αναφορά: (winterboy@28 Σεπτεμβρίου 2005)
Εγώ θα του έλεγα
Ok θα αγοράσω ένα δονητή
Θα τον άφηνα να νομίζει και μετά μολις θα με έπαιρνε τηλέφωνο το βράδυ θα του έλεγα
"Αγάπη μου δεν υπάρχει λόγος να βρεθούμε περνάω καλύτερα με το δώρο που πήρα παρά με σένα"
Ε μα ......... :ppppp
Αφού έχεις αγόρι τι τα θες τα υποκατάστατα ?
Μη κάνεις και πολύ εύκολα χάρες ......... ξέρεις για πόσο σου ζητάει μετά να φέρει και το υπόλοιπο σώμα ? χάρη στη χάρη είπαμε , όταν αγαπάς κάνεις έρωτα δεν κάνεις πειράματα
Πειράματα στη χημεία και αυτά συγκεκριμένα προς αποφυγή έκρηξης :p


αυτές οι ανασφάλιες θα σας φάνε εσας τους άντρες... ο δονητης στο ζευγάρι δεν είναι υποκατάστατο οταν ο αντρας είναι μαζι... είναι κάτι που χρησιμοποιουν για να περάσουν και οι δυο καλά..
ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΦΕΘΕΙΤΕ..
παντου κομπλεξ μας δημιουργούν... ε οχι λοιπόν... στο κρεβατι μας κάνουμε οτι μας αρεσει και γουσταρουμε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34271 από dbeat στις 28 Σεπτεμβρίου 2005, 2:55μμ

dbeat

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2005
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Αναφορά: (winterboy@28 Σεπτεμβρίου 2005)
όταν αγαπάς κάνεις έρωτα δεν κάνεις πειράματα
Πειράματα στη χημεία και αυτά συγκεκριμένα προς αποφυγή έκρηξης :p



winterboy η απαντηση σου θα εχει βαση μονο αν εισαι ανω των 60 ετων.

Πειραματα κανεις παντου, καθε στιγμη. Αλοιμονο αν ολα ηταν βασει προδιαγραφων, χωρις κατι νεο.

Και σε οτι αφορα τις εκρηξεις, αν δεν παθεις δεν θα μαθεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34282 από Cozy στις 29 Σεπτεμβρίου 2005, 11:17πμ

Cozy

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2005
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις ποτέ αν σου αρέσει.
συνήθως ενας άντρας ζητάει και μια δευτερή γυναίκα στο κρεβάτι τώρα για δονητές το βλέπω κάπως περίεργο
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login