Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε φορά που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα, κάπου έχεις κάνει λάθος
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ξεπαρθενιαστηκα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142652 από Eirini eirinaki στις 13 Δεκεμβρίου 2018, 4:43πμ

Eirini eirinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αρχικά καλησπέρα είμαι 16μισο και τώρα είναι η πρώτη φορά που τα έχω με κάποιον και επιδη δεν νιώθω καλά με το σώμα μου (122κιλα) ντρέπομαι να κάνουμε σεξ και επιδη του έχω πει πως έχω προχωρήσει σήμερα έβαλα μέσα μου έναν μαρκαδόρο από τους λεπτούς( 13,5) και δεν ξρ αν έχει σπάσει ο παρθενικής υμένα η όχι γτ χώρεσε όλος μέσα ξ μαρκαδόρο... αν δεν έχω ξεπαρθενιαστει πλειζζζ πείτε ιδέες για το πως να σπάσω τον παρθενικό υμένα μόνη μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142654 από Lyrikosrapsodos στις 13 Δεκεμβρίου 2018, 5:35πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Αποψη μου..Να του πεις την αληθεια.Αφου τπυ παιδιου τπυ αρεσεις παρολο τις ατελειες που πιστευεις οτο εχεις.Αστα ολα να εξεληχθουν φυσιολογικα.Πες του οτι ντρεποσουν απλα.Θα σε καταλαβει.Λογικα αφου δεν ειδες αιμα η τπτ αλλο νμζ πως δεν εσπασε.Αμα θες τελικα να το κανεις μονη σπυ δοκιμασε με κατι πιο μεγαλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142658 από Cottoneyejoe στις 14 Δεκεμβρίου 2018, 5:44πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Συμφωνω με το παιδι απο πανω . Και να καταφερεις να τον σπασεις θα φανει στο σεξ οτι ειναι πρωτη σου φορα κατα πασα πιθανοτητα . Αν δεν θες παλι να πεις ΟΛΗ την αληθεια φερτο γυρω γυρω σε φαση "να εισαι προσεκτικος γιατι την προηγουμενη φορα δεν εσπασε " κτλ .Λογικα θα παρει πρεφα και δεν θα το αναφερει καν . Αλλιως ο,τι ειπε ο Lyrikos .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login