Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Aν μια εικόνα αξίζει χίλιες λέξεις τότε γιατί όλες οι φωτογραφίες έχουν λεζάντες;
Τρίτη, 16 Απριλίου

Πρώτη φορά πετσάκι πίσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142720 από Kiko 65 στις 24 Δεκεμβρίου 2018, 3:54μμ

Kiko 65

μέλος από: 2/12/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έχω τραβήξει για πρώτη φορά το πετσάκι πίσω και το έχω αφήσει αλλά με πονάει πάρα πολύ όταν ακουμπάει με το παντελόνι είναι φυσιολογικό? Και κάτι άλλο εκεί που είναι η κεφαλή και μοιάζει σαν στεφάνι το χρώμα είναι λίγο μωβ είναι φυσιολογικό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142745 από Τσάκα-τσούκας στις 02 Ιανουαρίου 2019, 10:59πμ

Τσάκα-τσούκας

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον οσον αφορά την κεφαλή είναι φυσιολογικό πάτα και δες και άλλα πεοι στο ιντερνετ να δεις πως υπάρχουν πάρα πολλά διαφορετικά μεταξύ τους και ως προς το παχος το χρώμα και την κλίση τους. Είναι πολύ σημαντικό αυτό που έκανες και πρεπει να το κανεις συνέχεια. Στην αρχή θα πονάει αλλά και στο ντους και αν μπορεις και να το εχεις ανοιχτό συνέχεια μεσα από το εσωρουχο για να μειωθεί η ευαισθησία αυτή. Φαντάσου οσοι δεν το κάνουν αυτό από σχετικά νεαρή ηλικία έχουν προβλήματα φίμωσης. Επίσης να το ανοίγεις πριν κανεις μπανιο και να το πλένεις (δοκιμασε να βαλεις λίγο σαπουνι στο κεφάλι και να την παιζεις, και καθαρίζεται και το απολαμβάνεις)και να το κρατας ανοιχτο γενικά και υστερα θα σου αρεσει πολύ.Εγώ μόλις νιώθω ότι έχει κλεισει το ανοιγω (βοηθά και στις στύσεις) Επίσης θα σε βοηθήσει στον αυνανισμό να το έχεις ανοιχτό και να βάλεις λάδι καρύδας για να μειωθεί η τριβή η καλύτερα μια βαζελίνη ότι σε βολεύει ώστε σιγά σιγά να αρχίσει το πετσάκι να αποκτά την ελαστικότητα που πρεπει.      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142764 από Lolme1818 στις 06 Ιανουαρίου 2019, 7:26μμ

Lolme1818

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ειμαι 18 ομως δεν εχω προσπαθησει να το κατεβασω ακομη . Τωρα τελευταια προσπαθω.. Σημαινει οτι εχω φιμωση? Οταν ειναι χαλαρο κατεβαινει καπως σχετικα ευκολα ομως φοβαμαι και δεν το εχω ξανακετεβασει .. Τωρα τελευταια προσπαθω να το κατεβασω σε οταν ειναι σε στυση ομως ειναι δυσκολο .. Πιστευεις οτι θα κατεβει σιγα σιγα προσπαθοντας καθε μερα ή ειναι φιμωση καθαρα? Πλζ οσοι γνωριζουν ας απαντησουν Ty
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142765 από Lolme1818 στις 06 Ιανουαρίου 2019, 7:30μμ

Lolme1818

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
+οταν αποκαλυφθει η βαλανος τοτε θα μεγαλωσει το μεγεθος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142769 από Lolme1818 στις 07 Ιανουαρίου 2019, 3:51μμ

Lolme1818

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κάποιος??????
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login