Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 80% των παντρεμένων κερατώνουν στην Ελλάδα. Το υπόλοιπο 20% κερατώνουν στο εξωτερικό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ειμαι γκει ή οχι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142804 από kostasK στις 13 Ιανουαρίου 2019, 4:54μμ

kostasK

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας εχει εδω και παρα πολυ καιρο που δεν ξερω αν ειμαι γκει ή οχι. καθε φορα που θελω να την παιξω σκεφτομαι αγορια και οτι θελω να κανω φαση μαζι τους κλπ, βλεπω και γκει τσοντες. Το θεμα ειναι οτι μολις τελειωσω μου κοβρται η ιδεα του να θελω να κανω κατι με αγορι δηλαδη σαν να νιωθω ενοχες ή κατι τετοιο και δεν μου αρεσει μετα να την ξανα παιξω με ιδεα ενα αγορι. Βεβαια μου αρεσουν και κοπελες, δηλαδη μια φορα το κυνηγησα κιολας με μια αλλα τιποτα, τωρα μυ αρεσει μια αλλη αλλα ακομα τιποτα με αυτη. Να σημειωθει οτι δεν εχω κανει τιποτα με καμια ουτε φιλι. Δεν ξερω δεν νομιζω πως θελω να ειμαι γκει γιατι παντα ειχα στην ιδεα να ερωτευτω μια κοπελα και να κανω παιδια κλπ και μου αρεσει αυτη ιδεα ακομα και τωρα. Δεν ξερω τι παιζει. μια βοηθεια πλζ. ειμαι 18 παρεπιπτοντως και ειμαι πρωτο ετος σπουδων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142805 από Lyrikosrapsodos στις 13 Ιανουαρίου 2019, 6:03μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Καταρχην να σου πω οτι σε λυπαμαι πολυ γιατι ειναι κατι πολυ επιπκνο ψυχολογικα.Για εμενα τουλαχιστον που το σκεφτομαι αυτο απο τον ιουνιο.Δεν υπαρχει μερα απο τοτε που να μην αγχωθω και να στεναχωρηθω.Βεβαια για αν μην σε τρομαζω δεν ειναι για ολους το ιδιο.Εσυ πχ μπορει να το καταλαβεις σε 2 μερες ασ πουμε.Τεσπα ας μπουμε στο θεμα.Απο την στιγμη που σου αρεσει μια κοπελα τρ θεωρω οτι αποκλειουμε το γκει.Παμε προς το μπαι.Προσωπικα θεωρω οτι δεν εισαι.Βεβαιο αυτο δεν ξερουμε αν ισχυει.Θα μπορουσε να ειναι απλα μια φαση η να ειναι ολα στο μυαλο σου.Το καλυτερο ειναι να προσπαθησεις και με τα δυο φυλα.Υπαρχουν αντρες στρειτ που τους αρεσει να βλεπουν γκει τσοντες(αν θες παμε στα προηγοτμενα θεματα μου θα βοηθησει αρκετα πιστευω).Αν εισαι μπαι απλα θα ερεθιζεσε και απτα δυο φυλα.Εσυ επιλεγεις με ποιον/ποια θα εχεις σχεση.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142807 από GiorgosMK στις 13 Ιανουαρίου 2019, 7:15μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που νιώθετε διστακτικοί στην ιδέα να σας αρέσει το ίδιο φύλο
Γιατί πρέπει να βάλεις ταμπέλα στη σεξουαλικότητα σου
Γιατί πρέπει να προσδιορισεις ακριβώς αυτό που νιώθεις
Να μην νιώθεις τύψεις διότι θα σε φθείρει ψυχολογικά
Το έκανα και εγώ και απογοτευσα τον εαυτό μου
Όταν έρθει η στιγμή να ερωτευτεις είναι σημαντικό να είσαι ανοιχτός στην ιδέα ότι μπορεί να είναι άτομο του ίδιου φύλου
Κανείς δεν σου εγγυάται με ποιον θα καταλήξεις στο μέλλον
Ο,τι σου φερει στο δρόμο η ζωή να το δέχεσαι ευχάριστα μην πιέζεις καταστάσεις
Εγώ είμαι γκέι, ωστόσο θέλω να κάνω παιδιά και θέλω να είναι με γυναίκα
Δεν είναι παραλογο
Ίσως στο μέλλον να δω μια γυναίκα που θα ξεχωρίσει και θα με κάνει να θέλω στη ζωή μου μονο εκείνη
Στο ενδιάμεσο όμως θα πηγαίνω με αγόρια και αν τύχει με κορίτσι ,γιατί όχι ;
Συγκεντρωσου στις σπουδες σου και αν βρεθεί μια καλή κοπέλα που θα σου κάνει εντύπωση και θα υπάρχει ανταπόκριση ,κάνε κίνηση
Αν είναι αγόρι και έχει σεξουαλικές προτιμήσεις ιδέες με εσένα επίσης κάνε κίνηση
Απλά μην πιέζεις τον εαυτό σου να γίνει κάτι που δε είσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142808 από Cottoneyejoe στις 14 Ιανουαρίου 2019, 5:10πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Συμφωνω με το Γιωργο απο πανω .
"Απο την στιγμη που σου αρεσει μια κοπελα τρ θεωρω οτι αποκλειουμε το γκει.Παμε προς το μπαι." Δεν ειναι ασπρο μαυρι ρε αγορινα . Διαλεγεις τη σεξουαλικοτητα του με σιγουρια μεγαλυτερη απ'οτι εχεις για τη δικη σου . Εγω θα πω ξανα οτι καμια φορα το πουλι σου λεει την αληθεια . Αν τον παιζεις με αγορια το μονο σιγουρο ειναι σου αρεσουν τα αγορια . Μπορει να γουσταρεις και κοπελες δεν στο απαγορευει κανεις . Οσο το ψαχνεις θα μπερδευεσαι και θα χασεις και την ουσια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142813 από Akis2000 στις 14 Ιανουαρίου 2019, 5:20μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Αυτό το συναίσθημα που περιέγραψες, το ότι δηλαδή ενώ νιώθεις την επιθυμία να την παίξεις φέρνοντας στο μυαλό σου εικόνες ότι το κάνεις με άντρες αλλά μόλις τελειώσεις ξενερώνεις και νιώθεις ενοχές και μέσα σου λες «τι κάνω ρε γμτ» το έχω ακριβώς και εγώ. Και εγώ όπως εσύ δεν έχω πάει με άντρα. Η διαφορά μας είναι μόνο στο ότι εγώ έχω πάει με γυναίκα. Μ’ αρέσει να πηγαίνω με γυναίκες και με ερεθίζει και μόνο η σκέψη. Με ερεθίζει όμως εξίσου και αρκετές φορές η ιδέα να το κάνω με άντρα. Απλά φοβάμαι μόνο την στιγμή που θα τελειώσω μην αντιμετωπίσω το ίδιο ξενέρωμα με όταν απλά την παίζω μόνος μου. και άντε όταν είμαι μόνος δεν τρέχει κάτι. Πως θα είναι όμως εάν νιώσω το ίδιο και έχω τον άλλο απέναντί μου; Τα θετικό είναι πως διαπιστώνω ότι δεν αντιμετωπίζω μόνο εγώ αυτό το πράγμα. Πάντως ίσως ξεκαθαρίσουν αρκετά μέσα σου μόλις αρχίσεις να έχεις κανονική ερωτική ζωή. Απλά μην αποκλείεις το γεγονός ότι δεν έχεις κάνει ακόμα κάτι, οι ορμόνες σου να έχουν χτυπήσει κόκκινο και να ερεθίζεσαι με οτιδήποτε γυμνό, σε άντρα ή γυναίκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142814 από Cottoneyejoe στις 15 Ιανουαρίου 2019, 1:56πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ειναι το υποσυνειδητο που κοντραρεται με ολα τα ταμπου που υπαρχουν γυρω σου . Αν πας λιγο πισω λογικα και οταν εμπαινες εφηβεια ειχες το ιδιο συναισθημα μετα απο καθε μαλακια που βαρουσες και ενιωθες λιγο ντροπη το "τι κανω ρε μαλακα". Αλλα μετα καταλαβες οτι ειναι κομπλε και πλεον δεν το νιωθεις . Ισως να νομιζεις οτι εισαι οκ με την ιδεα αλλα το κομπλεξ που υπαρχει γυρω μας ξεπετιεται στις πιο ακυρες στιγμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login