Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κυνικός είναι αυτός που ξέρει την τιμή όλων των πραγμάτων αλλά δεν ξέρει τη αξία κανενός.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Τέσσερις περίεργες ερωτήσεις.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142994 από Georgre2004 στις 03 Μαρτίου 2019, 5:33μμ

Georgre2004

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Παιδιά σας παρακαλώ απαντήστε μου σε αυτές τις ερωτήσεις μου γιατί ανησυχώ για το αν είναι "φυσιολογικός".....1)Είμαι 15 χρονών και τον έχω 10εκ αλλα μπορεί να φταίει πώς έχω παραπάνω κιλά ; 2) είμαι ο μόνος που σιχενομαι να ακουμπάω το σπέρμα μου ; 3) τον παίζω 1 φορά την εβδομάδα αλλά πολλές φορές σε μια μέρα 4)εσείς όταν τον παίζετε πάτε και πλένεστε ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142996 από indominus στις 04 Μαρτίου 2019, 7:42πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γειά σου φίλε. Αρχικά να σου πω πως και εγώ την έχω 11 εκατοστα και είμαι 18 οπότε δεν έχω περιθώρια ναπτυξης σε σχέση με εσένα που μπορεί να σου μεγαλώσει και λίγο ακόμα. Τα κιλά σίγουρα παίζουν κάποιο ρόλο και ίσως κρύβουν κανα 2 εκατοστά αναλόγως όμως τα κιλά. Άμα είσαι 1.87 - 1.60 και είσαι 100 - 110 κιλά τότε αυτό δεν παίζει ρόλο διότι αυτά τα κιλά σε αυτό το ύψος δεν επηρεάζουν κάπως. Άμα τα κιλά σου είναι δυσανάλογα του ύψους σου εκεί να μπορεί. Τουλάχιστον έτσι νομίζω.
Εγώ δεν σιχαίνομαι να ακουμπάω το σπέρμα μου αλλά με ενοχλεί η μυρωδιά του. Δεν ξέρω αν αυτό γίνεται επειδή όντως μυρίζει άσχημα αλλά εμένα με ενοχλεί.
Εγώ θα το παίξω από 1-3 φορές την εβδομάδα. Σπάνια να τον παίξω 2η φορά σε μια ημέρα και επίσης σπάνιο να την παίξω πάνω από 4 φορές στην εβδομάδα. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να την αφήνω για ένα χρονικό διάστημα έτσι ώστε να συσσωρεύεται και μετά να ξεδινω για τα καλά. Εμένα μου αρέσει να βλέπω πόσο μακριά πετάγεται το σπέρμα μου.
Εμένα συνήθως μου αρέσει να τον παίζω την ώρα που κάνω μπάνιο. Η όλη αίσθηση με το ζεστό νερό ( όχι καυτό και κάψω το πέος μου) και τα σχετικά μου αρέσει οπότε μέρα πλενομαι. Επειδή όμως και αρκετές φορές αυνανιζομαι γυμνός ξαπλωμένος στο κρεβάτι και λερωνομαι πηγαίνω και πλενομαι. Σπάνια να μην πληθω.
Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί να μην είσαι φυσιολογικός. Μόνο το μέγεθος σου μπορούμε να πούμε ότι δεν είναι που άμα δεν έχεις κόμπλεξ δεν υπάρχει και πρόβλημα. Και εμένα μικρό θεωρείται αλλά δεν έχω πρόβλημα. Ωστόσο άμα το πάρω απόφαση θα ήθελα να κάνω μια επιμήκυνση έτσι ώστε να νιώθω εγώ λίγο πιο ωραία. Προσωπική άποψη αυτή.
Σορρυ για το μεγάλο κείμενο και αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142997 από Georgre2004 στις 04 Μαρτίου 2019, 5:01μμ

Georgre2004

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου με καλύψες ολοκληρωτικά!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login