Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι ένας αυτόματος τηλεφωνητής. Ο ιδιοκτήτης μου δεν είναι εδώ, αλλά είμαι ανοικτός σε κάθε πρόταση.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μαλακια με κολλητό και πιπα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142995 από Lord53 στις 04 Μαρτίου 2019, 6:15πμ

Lord53

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας !
Έχω έναν κολλητό που κάθε φορά που συναντιομαστε τραβάμε μαλακια μαζί και είναι πολύ ωραία φάση γενικά έχω δύο φίλους που τραβάω μαλακια μαζί αλλά με τον έναν πολύ συχνά . Με αυτόν το κολλητό καταλήξαμε στο να μου περνάει πίπα και ήταν πολύ ωραία φάση . Αυτό σημαίνει ότι είμαι γκέι η μπαι; Μου αρέσουν τα κορίτσια αρκετά και δεν μπορώ να με φανταστώ με αγόρι.. αν και καυλώνω καμιά φορά με άντρες . Επίσης είμαι 15 πείτε γνώμες και αν είχατε κάποια τέτοια εμπειρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142999 από Georgre2004 στις 04 Μαρτίου 2019, 5:07μμ

Georgre2004

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κατά την δική μου γνώμη δεν είσαι γκέι ,εντάξει το να τραβάτε μαλάκια μαζί .....αλλά και πίπα για εμένα είναι λίγο υπερβολικό και εγώ 15 ειμαι δεν εχω μια τετοια εμπειρια αλλα ήθελα να το δοκιμάσω .... Κάνε μου αποδεκτή αν σε κάλυψα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143000 από Photes στις 04 Μαρτίου 2019, 5:37μμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ε συγνώμη κιόλας αλλά από την στιγμή που θα υπάρξει ερωτική επαφή θεωρείται Gay.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143001 από indominus στις 05 Μαρτίου 2019, 4:26πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι τι σου αρέσει εσένα. Αν πιστεύεις ότι η όλη φάση είναι κάτι που θα ήθελες να κανεις συνέχεια και να το προχωρήσεις σε ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή τότε μάλλον είσαι γκέϊ. Αν από την άλλη εκτός ότι σου άρεσε όλο αυτό σου αρέσουν και τα θηλυκά και έχεις έρθει και σε κάποια επαφή με αυτά ( όχι απαραίτητα σεξουαλικη και ολοκληρωμένη ) και ερεθίστηκες και σου άρεσε τότε είσαι μπάϊ.
Ως τρίτο ενδεχόμενο θα σου έλεγα ότι μπορεί να είσαι στρέιτ αν μου έλεγες ότι απλά τραβήξατε μια μαλάκια μαζί έτσι για το χαβαλέ και την εμπειρία. Εσείς όμως το προχωρήσατε. Το να βλέπεις γκέϊ τσόντες και να ερεθίζεσαι για κάποιους είναι φυσιολογικό και πολύ ωραίο ενώ είναι στρέιτ αλλά εσύ πας να το κάνεις πραγματικότητα. Εγώ θα σου έλεγα να μην βάλεις από τώρα πινακίδα στον εαυτό σου. Καλό θα ήταν να δοκιμάσεις και με μια κοπέλα να δεις αν σου αρέσει και μετά αποφασίζεις τι σου αρέσει περισσότερο.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143003 από Lord53 στις 06 Μαρτίου 2019, 9:47πμ

Lord53

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δεν μπορώ να με φανταστώ με καμία περίπτωση με αγόρι . Απλά ήθελα να δω πως είναι .. προτιμάω να το κάνω με κοπέλα αντί με αγόρι , απλά είχα απορία. Ομοφοβικός δεν είμαι btw ίσα ίσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143025 από Thalasinos στις 10 Μαρτίου 2019, 4:41πμ

Thalasinos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν είναι απαραίτητο επειδή πήρες πίπα στον κολλητό σου να είσαι Gay..Προσωπικα έχω εμπειρία μόνο από μαλάκια με άλλον αλλά πιστεύω ότι δεν είναι και πολύ σημαντικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144255 από Ξπξξκ789u7 στις 03 Δεκεμβρίου 2019, 9:11πμ

Ξπξξκ789u7

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καυλα ειστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144283 από bidog στις 11 Δεκεμβρίου 2019, 7:42μμ

bidog

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ρε μην κολλάτε πουθενά σε ότι σε φτιάχνει δεξου το σαν κάτι όμορφο που απλά συνέβηκε. μικρός παίζαμε μαλακιά με φίλο και ένα ξάδερφο τον επερνα από το φίλο μου υπερβολικά μεγάλο καυλι και μετά πήγαινα με γκόμενα δεν.κρυφτηκα σχεδόν ποτέ έχω ακόμη σχέσεις σε γυναίκες και γουστάρουν τρελαα αλλά με καυλώνουν το ίδιο οι γαμιαδες δεν βάζω ταμπέλα και έτσι δεν με χαλάει απλά επιλέγω με ποιο θα πηδηχτω και δεν γίνομαι.κολιτσιδα όσο για τις γκόμενες Μ αρέσουν ακόμη όσο για το φίλο μου πηδιομαστε άγρια χωρίς να το συζητάμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145241 από γεια σας αγορια στις 05 Ιουλίου 2020, 9:53πμ

γεια σας αγορια

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ωραια   φαση ρε παιδια   μακαρι να βρω και εγω   ενα   αγορι       ψαχνω   να βρω να εχω μια επειρια     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152632 από Dometianos στις 29 Ιουλίου 2021, 6:13πμ

Dometianos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειναι υπεροχο!!! Την πρωτη φορα, ειχαμε βγει,αρκετοι (φοιτητες)και τα πιναμε.Ο φιλος μου,μου προτεινε να κοιμηθω στο σπιτι του. Επειδη ειχε ενα κρεββατι, ξαπλωσαμε μαζι,.Πιασαμε την κουβεντα για κοριτσια και τα σχετικα, οποτε, δεν αργησε να καυλωσουμε.Οταν με ειδε καυλωμενο, μου προτεινε να τραβηξουμε μαλακια,. Να πω την αληθεια, ντραπηκα λιγο, αλλα, οταν τον ειδα να χα'ι'δευει το καυλι του, πανω απ' το σλιπακι, το εκανα κι εγω.για να μην τα πολυλογω, καταληξαμε να παιζουμε ο ενας του αλλου. Ο φιλος μου, με εγλυφε στις ρωγες και μου το επαιζε, . Καπου-καπου ,μου εγλυφε τον πουτσο και τ'αρχιδια, .Εγω, μονο του τον επαιζα. ετσι, εκεινο το βραδυ, χυσαμε τρεις φορες. Απο τοτε, το επαναλαβαμε αρκετα συχνα. Αυτο, το κρατησαμε για 'μας.Με τα κοριτσια, δεν υπηρχε προβλημα. Μπορω να πω, οτι βοηθησε περισσοτερο στις εμπειριες μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login