Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα οστά μας έχουν ανάγκη από ασβέστιο. Επίσης από κάλλιον και κοκκάλιον.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΘΕΜΑ ΣΤΥΣΗΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143105 από Lyrikosrapsodos στις 28 Μαρτίου 2019, 6:47πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι αγορι 17.Ηθελα να κανω μια ερωτηση.Καθημερινα πριν τραβηξω βλεπω φωτπγραφιες για να καυλωσω και μετα να τραβηξω.Οταν καυλωνω δεν παει φουλ η στυση.Ειναι καυλωμενη αλλα οχι 100%.Περιπου στο 80 με 85% θα ελεγα..Ειναι σκληρη αλλα οχι πετρα.Μπορει να λυγισει λιγο.Ειναι φυσιολογικο αυτο.Πρεπει να ειναι τελειως καυλωμενη η δεν υπαρχει θεμα.Συμβαινει αυτο σε σας;Επιπλεον τραβαω περιπου 5 φορες την μερα.Επιρεαζει αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143107 από Falafel στις 28 Μαρτίου 2019, 4:36μμ

Falafel

μέλος από: 27/3/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φίλε πιστεύω πως είναι φυσιολογικό μάλλον δεν έχεις βρει αυτό που σε ιντριγκαρει. Έχεις δοκιμάσει να τραβήξεις βλέποντας βίντεο. Έχει πολλές κατηγορίες μπορείς να δοκιμάσεις και ότι σε ερεθίζει πιο πολύ.
Έχεις δοκιμάσει να την παίξεις με κάποιον άλλο η μπορείς να τον παίξεις και με προφυλακτικό . Μπορείς να μου πεις και πόσο συχνά τραβάς γιατί το πεος όπως και τα άλλα σημεια του σώματος κουράζονται. Όπως αν γράφεις πολύ θα κουραστεί το χέρι. Έτσι λειτουργεί και το πεος τραβάς πολύ δεν θα έχεις πλήρη στηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143110 από Lyrikosrapsodos στις 28 Μαρτίου 2019, 8:51μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Δεν το εξηγησα καλα.Εννοω οτι αρχικα βλεπω βιντεο η φωτογραφιες για να καυλωσω οπου ειναι αρκετα ικανοποιητικη στυση(85% πρπ της συνολικης στυσης)αλλα οχι και φουλ και μετα τραβαω κανονικα με τσοντα οπου η στυση μετα ειναι φουλ δεν παει πιο πολυ.Το θεμα ειναι οτι χωρις να ακουμπησω το πουλι μου δεν εχω την 100% στυση.Και εχω θεμα σιγουρα με την συχνοτητα γιατι τραβαω καθημερινα 5-6 φορες
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143112 από Falafel στις 29 Μαρτίου 2019, 11:18πμ

Falafel

μέλος από: 27/3/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε δοκίμασε να το ελαττώσεις αν αντέχεις περίμενε μία εβδομάδα Ή έστω τέσσερις μέρες χωρίς να τον παίξεις και μετά Δώσε πόνο. Ελπίζω να σε βοήθησα. Αν δεις αποτέλεσμα γράψε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143115 από lance στις 29 Μαρτίου 2019, 8:54μμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Τώρα αν πω ότι ιατρικώς:

1) δεν πρέπει να βλέπουμε τσόντες κλπ και
2) αν δεν τελειώνουμε μέσω σεξ αλλά μέσω αυνανισμού και μάλιστα συχνά, επειδή γίνεται depletion σε πολλά ιχνοστοιχεία/μέταλλα/θρεπτικά κλπ + ότι επηρεάζει σε θέματα motivation/instant gratification κλπ καλό είναι να το περιορίζουμε στη 1 φορά στις 5 μέρες,

Θα πέσετε να με φάτε.

Κοίτα αδελφέ, το πόσο συχνά κάνεις σεξ ή τελειώνεις τεσπά με οποιονδήποτε τρόπο, φυσικά και επηρεάζει τη στύση/όρεξη/λίμπιντο.

Στην ηλικία σου έχεις πολλές ορέξεις και αντοχές αλλά και πάλι ο καθένας υπό συγκεκριμένες συνθήκες έχει κάποια όρια.

Αν επιμείνει το θέμα θα πρέπει να δεις ένα γιατρό γιατί μπορεί να είναι ορμονικό πχ θυρεοειδής ή κακή αναλογία ανδρογόνων/οιστρογόνων κ.α., να παίζει ρόλο το στρες, ο ύπνος, το φαγητό, να έχεις κιρσοκήλη κλπ.

Το καλύτερο είναι να βρεις γκομενάκι και να κάνεις ένα test drive.

Επίσης, θα σου πρότεινα να ακούς το σώμα σου. Δηλαδή όταν έχεις καύλες δώσε πόνο. Αν δεν έχεις, μη σε πιέζεις γιατί έτσι ή γιατί δεν έχεις τι να κάνεις ή για να αποδείξεις κάτι στον εαυτό σου ή γιατί ο τάδε φίλος είπε ότι τον έπαιξε 15 φορές σε μια μέρα ή δεν ξέρω κι εγώ τι. Βάρα και κάνα push up να pushαρεις την τεστο καλύτερα.

Πάντως, όταν δεν το παρακάνουμε, η έλλειψη στύσης ή τεσπά η κακή στύση οφείλεται είτε σε στρες/ψυχολογία/άγχος είτε σε ορμονικό θέμα είτε σε κυκλοφοριακό θέμα είτε σε συνδυασμό των προηγούμενων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login